Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamietnuté]JB/Srac1

Příspěvekod wh1teq » 19 dub 2019, 03:00

Zdravím, týmto postom by som chcel podať žiadosť o práva na servery jailbreak.

Nick v hre : Srac1
Nick na fóre : wh1teq
Profil na fóre : wh1teq-u64205.html
Vek : 24

Steam nick : Sráč1
Steam ID : STEAM_0:0:95078853
Hlstats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/ ... yer=321692

Nejaké bany alebo prehrešky ( GS, iný portál ):
V minulosti niekoľko banov za TK počas kompetu hry CSGO. Poučil som sa.
V minulosti ban na 31 dní za úmyselné kazenie hry (deranking) pri kompete CSGO. Mám skúsenosť, poučil som sa.
- Týmto prehreškom som sa dopustil v rokoch 2016-2017.

Niečo o sebe : :twisted:

Volám sa Majo, pochádzam z Bratislavy, som spoločenský typ, rád spoznávam a zabávam sa s ľuďmi, často cestujem po SR. Bývam sám, som nešťastne nezadaný, pracujem v oblasti marketingu, vediem obchodný team, navštevujem školy a menšie, stredné firmy, zameriavam sa na osobnostný rozvoj skupín a jednotlivcov. Priatelia ma považujú za pokorného, priateľského a otvoreného, nekonfliktného človeka. Miestami hryziem a zvyknem si rypnúť - ale len v rámci určitej, prijateľnej normy.

Mám veľa hobby ktorým sa venujem, medzi ne patrí aj CSko. Vzhľadom ku opakujúcej sa situácii, nedostatku adminov (alebo pravidelných špekulantov porušujúcich pravidlá ?) na servery, tak som sa odhodlal podať si žiadosť, nakoľko som presvedčený, že ľudí nie je nikdy dosť a mám zato, že mám čím obohatiť kolektív svojím postojom, aktivitou, odhodlaním, rešpektom. Moc nahlásení v /PP nemám, nakoľko mojim zámerom nie je nepotrebné banovať, zameriavam sa na rozlíšiť škodcov a mladšiu generáciu, ktorá nastúpi po nás a ešte len sa s hrou, komunitou, pravidlami,..čímkoľvek zaúča a je možné na ňu vplývať, viesť.

Ak na servery sa dopustia hráči prehrešku, zvládam to vyriešiť pohotovo, príležitostne sa zíde bič boží, alebo ruka admina, kedy sa odhodlám natočiť demo a kontaktovať prítomného admina o pomoc, jedného z tých ktorý boli otvorený potvrdiť si ma na Steame.
Všímam si nedostatku priameho kontaktu medzi adminom a hráčom. Ľudia sú najlepšie aktívum, ak chceme rásť, pretože čo nerastie zásadne zomiera, preto je nutno stavať na správnych hodnotách akými sú aj vzťahy.

Som aktívny aj na TS Servery, rád som v kontakte s komunitou Gamesites.

Zlé vlastnosti:
Mám vo zvyku seba vzdelávať sa a otravovať za pravidlá, predovšetkým ak na mňa dôjdu pochybnosti zo situácii na Servery, vraveli mi dôveruj ale preveruj, sebe verím, tak ešte preverujem. :-)

Prečo by som chcel na GS adminovať? : Prečo ne ?
Obrázek



Obrázek Ďakujem za čas venovaný prečítaniu mojej neformálnej žiadosti a verím v jej kladné vybavenie.
Uživatelský avatar
wh1teq
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 08 bře 2019, 18:19

[Zamietnuté]JB/Srac1

od Rumcajz » 19 dub 2019, 03:00

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JB/Srac1

Příspěvekod Knedlajs » 19 dub 2019, 05:15 VIP

Nauč sa správať na serveri, nahlasuj do PP a o mesiac to môžeš skúsiť znova.

Zamietnuté.

e. Knedlík: Na základe najnovších zistení môže byť najbližšia žiadosť podaná najskôr až za 2 mesiace.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník