Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamietnuté]JB/Tokop

Příspěvekod Tokop » 18 črc 2019, 21:11 VIP

Ahoj rád by jsem si opět požádal o práva na Jailbreak servery.

Nick ve hře: rofl

Nick na foru: Tokop

Profil na foru: tokop-u57400.html

Věk: 19

Nick na steamu: T K P

Steam ID: STEAM_0:1:501280651

Hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/ ... yer=347631

Nějaké bany nebo prohřešky: Několik banů za MFK a jeden ban za WH. Veškeré bany, které jsem dostal jsou už několik let staré.

Něco o sobě: Jmenuji se Martin a chodím na SŠ.Mezi mé zájmy patří hlavně počítačové hry,historie a geografie.Myslím si, že jsem introvertní,chytrý,klidný a s kapkou namyšlenosti.Jailbreak #5 byl překvapivě úplně první server, který jsem na 1.6 poprvé zapnul a u něj taky zůstal několik let s přestávkami. Několikrát jsem si říkal, že se na JB už nikdy nevrátím, ale něco mě žene stále zpět na gs.

Proč bych chtěl na GS adminovat?: Chtěl bych se zpátky vrátit do admin týmu a opět pomáhat udržovat pořádek na serveru. Jsem si vědom toho, že už jsem měl dvě šance a jednu jsem zcela zbytečně promarnil a druhou nejspíše taky z nynějšího pohledu. Jak už jsem zmínil chci práva, abych mohl udržovat pořádek na serveru hlavně co se týče úmyslných "škodíků" jako jsem byl dříve já a samozřejmě dipkařům. Pravidla podle mě stále slušně ovládám, k čemuž přispělo úspěšné zvládnutí akademie v minulosti a zkušenostmi v admin týmu, proto nevidím důvod otálet se žádostí. Myslím si, že jsem na dodržování pravidel celkem pes, kvůli čemuž jsem měl občas problémy v minulosti s některými adminy. Zároveň ale vím, že i já mám své mezery a občas hledám chyby tam, kde nejsou a to vedlo k celkem dvěma zcela zbytečným stížnostem na adminy z pozice hráče, ale zase na druhou stranu si myslím, že ve chvíli, když jsem byl admin, tak jsem plnil roli admina na serveru dobře, což možná i částečně dokazuje to, že na mě nikdy nebyla žádná oprávněná stížnost na admina, protože pokud si něčím nejsem jistý, vždy se raději zeptám.



Děkuji za přečtení a doufám, že dostanu ještě alespoň jednu šanci a věřím v kladné vyřízení žádosti.

S Pozdravem
Tokop
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 549
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

[Zamietnuté]JB/Tokop

od Rumcajz » 18 črc 2019, 21:11

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JB/Tokop

Příspěvekod Knedlajs » 18 črc 2019, 21:42 VIP

Zamietnuté.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků