Sekce určená pro tvorbu map do hry CS2.

[*P] jb_tropico

Příspěvekod MapperTaurus » 28 dub 2020, 14:30

Název mapy: jb_tropico
Mód: Jailbreak
Autor: Taurus#
Vlastní textury/modely/sprity/obloha/zvuky: Textury hlavně z CS: GO SDK a Textures.com.
Krátký popis mapy: Moje první mapa CSGO Jailbreak
Odkaz ke stažení: https://gamebanana.com/maps/201511 , https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... 1503659012
Screenshoty:
Obrázek Obrázek Obrázek

Ahoj uživatelé z Gamesites.cz, bohužel nemůžu mluvit česky, takže jsem musel použít Google Translator (doufám, že je přesný).
Jsem tvůrcem map jb_tropico a rád bych obdržel zpětnou vazbu od hráčů na vašich serverech pro útěk z vězení. Chtěl bych vědět, co se vám na mé mapě líbí a co nemáte (co se týče her a designu JB). Nyní pracuji na nové mapě JailBreak a ráda bych viděla vaše názory a návrhy.

Hello users from Gamesites.cz, unfortunately, I cannot speak Czech so I had to use Google Translator (I hope it's accurate).
I'm the map maker of jb_tropico and I would like to receive some feedback from the players in your jailbreak servers. I would like to know what do you like in my map and what you don't (in terms of JB games and design). I am working on a new JailBreak map now and would really love to see your opinions and suggestions.
Uživatelský avatar
MapperTaurus
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28 dub 2020, 13:57

[*P] jb_tropico

od Rumcajz » 28 dub 2020, 14:30

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [*P] jb_tropico

Příspěvekod ZelezoBeton » 29 dub 2020, 19:09 VIP

Pros: Many attractions.
Cons: I dont like when prisoners spawns in one big cell but thats just my personal opinion.
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory


Zpět na Tvorba Map

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník