I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V]jb1/ mari

Příspěvekod nYcko » 29 bře 2020, 22:28

Příspěvek od Poland » 28 bře 2020, 11:52 píše:Příště na to upozorni v chatu a neprovokuj tím, jak jsme moc neschopní. :roll:


06:00 simon dáva nahodu a následne prikaz ze, kto prezije, pojde do cely. Hráč prežil a šiel na zadnu stenu boxu. Následne ho simon upozornil, že ma ist do cely a tým mu simon nadrzoval. Nesplnil jasný prikaz, a nedostal žiadnu nevyhodu / kill.

Mari nechapal preco isiel do cely. (06:25), na žiadosť vyššie citovaného príspevku som to písal do chatu, simon tvrdil, že nič nenadrzoval, no sám ho upozornil hraca ze neplnil prikaz. Nedal ani nevyhodu.

Demo: http://leteckaposta.cz/148863971
HLTV http://hltv.fakaheda.eu/20312-200329213 ... gh.dem.zip

Podľa hltv je zrejmé, že tento admin bol v hre ako CT a si skákal, nemal potuchy, čo majú robiť, nesledoval hru. Simon nadržoval, bolo to písané aj do chatu, avšak nič z toho nakoľko to vobec neriešil.
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15

[V]jb1/ mari

od Rumcajz » 29 bře 2020, 22:28

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: jb1/ mari

Příspěvekod Poland » 29 bře 2020, 23:02

Děláš si srandu už? Ve stejnou dobu jsem se ptal simona, zda umřou oba u této atrakce. Potom, když vězeň umřel, tak jsem se ptal, proč jde druhý hráč do cely a nehraje dál atrakci. Nevěděl jsem totiž, že to může fungovat jako náhoda. A vůbec, nevím, kde si vzal, že jsem simona upozorňoval na něco, co jsem neviděl?

Tak mi prosím tě řekni, jak můžu zároveň řešit kolo simona a hlídat ho a ve stejný moment koukat na všechny vězně? Přestaň huntit. Nikdo z CT to neviděl, stalo se. :roll:

2020-03-29 21:32:35 (Team) muzou u toho oba umrit?.

Teď mi řekni, že nehuntíš, když ani nevíš, co kdo dělá a nedělá. :)

2020-03-29 21:34:29 mozno marimu bude vadit :D.
2020-03-29 21:34:14 ok kuknem hltv kto to videl.

leteckapostaprotestuje 6:00 - ptám se simona, zda mohou umřít oba vězni, aby nebyli znevýhodněni.6:15 - umře jedno T, nevěděl jsem však, že dal simon náhodu, myslel jsem, že šel k CT či co, tak jsem se ptal, proč jde druhý vězeň do cely.Pak je ta tvá situace, kde někdo odešel či co, to jsem neviděl, když jsem něco řešil. :)
Dovaogēdys! Āeksia ossēnātās, menti ossēnātās, qilōni pilos lue vale tolvie ossēnātās, yn riñe dōre ōdrikātās. Urnet luo buzdaro tolvio belma pryjātās!

JB + ALL admin
JB AA
Uživatelský avatar
Poland
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1788
Registrován: 08 led 2016, 20:04

Re: jb1/ mari

Příspěvekod nYcko » 29 bře 2020, 23:08

To ze si skaces tak resis kolo? Lol, si kukni hltv co si v ten moment robil. Simon nadrzoval a ty si si skakal. Myslel som ze si to len nevidel a preto som si robil srandu ze kuknem hltv. No ked som pozrel tak som videl ze si nemal sancu nieco vidiet lebo nie len ze si nesledoval hru ale si si v ten moment skakal, cize si ziadne kolo neriesil. Tak si nevymyslaj a kukni demo ked nevies co robis. Ak pamatas, co bolo, tak to co si napisal je klamstvo.

Hunt by bol keby riesim vsetko co si nevsimas a nie to ze si skaces a simon nadrzuje
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15

Re: jb1/ mari

Příspěvekod nYcko » 29 bře 2020, 23:17

Poland píše:A vůbec, nevím, kde si vzal, že jsem simona upozorňoval na něco, co jsem neviděl?


Teď mi řekni, že nehuntíš, když ani nevíš, co kdo dělá a nedělá. :)



Ked nerozumies slovencine, daj si translate. Asi tolko k tomu, nechapem z kade beries vetu ze si mal niekoho upozornovat. Teba som spomenul 2x v danom prispevku, po prve ze si nevedel preco isiel do cely lebo si zrejme nepocuval simona (bol taky prikaz - pozri demo) a po druhe som ta spomenul ze si si tam skakal a nesledoval hru. Nechapem ci to ti mam komentovat vsetko ? Tak si nevymyslaj opakovane
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15

Re: jb1/ mari

Příspěvekod nYcko » 29 bře 2020, 23:52

Poland píše:
leteckapostaprotestuje 6:00 - ptám se simona, zda mohou umřít oba vězni, aby nebyli znevýhodněni.6:15 - umře jedno T, nevěděl jsem však, že dal simon náhodu, myslel jsem, že šel k CT či co, tak jsem se ptal, proč jde druhý vězeň do cely.Pak je ta tvá situace, kde někdo odešel či co, to jsem neviděl, když jsem něco řešil. :)


Nakoľko časuješ pozrel som si to este raz. Podľa dema a hlstats je zrejmé:

2020-03-29 21:32:35 (Team) muzou u toho oba umrit?.

2020-03-29 21:32:33 Suicide I committed suicide with "door".

Takze hrac Who zomiera pred tvojou otazkou a nie ako pises ze o 15 sekund. Následne si skáčeš a simon ti odpovedá ze moze zomriet len jeden. Prestanes si skakať v čase ked napisem nevyhoda - 21:32:41. Počas skakania bolo znevyhodnovanie, čo sam aj nepriamo potvrdzujes. A či je to sranda ze tu vobec pisem ? Ani nie, nebavi ma to ked nadrzuje simon a admin si skace.
To je všetko, sry za viacere posty.
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15

Re: jb1/ mari

Příspěvekod asdfJB » 30 bře 2020, 17:00 VIP

Admin videl asi prvýkrát takúto náhodu a tak sa opýtal, či je možné, aby umreli dvaja väzni. Na tom nevidím nič zlé, že sa informoval. Samozrejme príkazy zneli jasne a je vidieť, že Admin po prvej náhode venoval pozornosť niečomu inému a ušiel mu fakt, že hráč miesto toho, aby išiel do cely, tak sa najprv rozbehol na zadnú stenu do boxu.

Nycko chápem tvoje rozhorčenie, že hra v prítomnosti Admina na serveri by mala byť plynulá a bez akéhokoľvek porušenia pravidiel. Aj Admin je len človek a môže niečo prehliadnuť, stáva sa, no v tomto prípade bol duchaprítomný a naozaj si begripoval. Ešteže daného hráča zabilo po čase iné CT a teda neostala nikomu zadarmo výhoda.

Admin určite bude do budúcna pozornejší a veríme, že sa to nebude opakovať a ak bude tráviť svoj pobyt aktívnym hraním na JB - tak sa bude hre venovať.

Sťažnosť oprávnená.
Uživatelský avatar
asdfJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1235
Registrován: 15 čer 2013, 06:02

Re: [V]jb1/ mari

Příspěvekod nYcko » 30 bře 2020, 17:16

“Rozhorčenie” pre dvojity meter, niekto si skáče alebo nevníma hru, tak kludne dostane aj prehoz. Ano moze prehliadnut ked sleduje hru, no nie ze si na fore bude vymyslat a sa cudovat staznosti ked vobec nevnima hru a prikazy simona. To ze hrac bol nasledne zabity za nepocuvanie prikazu nic nemeni na to, ze bol zvyhodnovany marketakom za pritomnosti admina.
See you soon.
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků