Zde můžete najít rady a návody k CSku.

jb1/movement

Příspěvekod Smouky » 01 čer 2021, 14:30 VIP

Ahoj, mám problém s "hýbáním se" na JB1. Jen chci podotknout, že se mi jedná pouze o JB1, na ostatních jb´s žádný takový problém nemám.

Občas napojím a vše v pohodě, přehodí se mapa a já běžím trhavě, nebo neběžím vůbec. Někdy se hýbu pomocí myšky, ale nejde mi boxovat. Mapa na to nemá vliv, prostě z ničeho nic mi to často zlobí.

Odpověď na nejčastější otázku: Zkoušel jsi přeinstalovat cs 1.6? Nezkoušel, tomu se chci právě vyhnout :,(

Kdyby někoho napadlo něco rozumného, co by mi pomohlo zahnat tyto defekty, budu velmi rád, když mi pomůžete.
Uživatelský avatar
Smouky
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 281
Registrován: 07 bře 2013, 17:29

jb1/movement

od Rumcajz » 01 čer 2021, 14:30

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: jb1/movement

Příspěvekod Extollep » 01 čer 2021, 19:40

Ahoj, skús overiť integritu súborov hry, poprípade keď nastane daný problém skús v nadstaveniach CS -> "OPTIONS" -> "KEYBOARD" -> "USER DEFAULTS".

Skús odsledovať pri danom probléme, či nemáš pokles FPS.
Extollep
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 15 kvě 2021, 17:02

Re: jb1/movement

Příspěvekod Qwqrrr » 01 čer 2021, 19:46

Qwqrrr
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 31
Registrován: 25 úno 2021, 15:10

Re: jb1/movement

Příspěvekod Maxovski » 01 čer 2021, 21:53

vypni flat
Uživatelský avatar
Maxovski
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 332
Registrován: 26 říj 2020, 17:57

Re: jb1/movement

Příspěvekod Adyys » 03 čer 2021, 13:11

Smouky píše:Ahoj, mám problém s "hýbáním se" na JB1. Jen chci podotknout, že se mi jedná pouze o JB1, na ostatních jb´s žádný takový problém nemám.

Občas napojím a vše v pohodě, přehodí se mapa a já běžím trhavě, nebo neběžím vůbec. Někdy se hýbu pomocí myšky, ale nejde mi boxovat. Mapa na to nemá vliv, prostě z ničeho nic mi to často zlobí.

Odpověď na nejčastější otázku: Zkoušel jsi přeinstalovat cs 1.6? Nezkoušel, tomu se chci právě vyhnout :,(

Kdyby někoho napadlo něco rozumného, co by mi pomohlo zahnat tyto defekty, budu velmi rád, když mi pomůžete.


Mám úplně stejný problém, nicméně to je na Knifu #1. Jsem si jistý, že internet, ping a fpska mám v pohodě. Samozřejmě hraju na fps_max 99 a fps_override 0. Myslím, že chyba bude spíše někde na serveru a ne u nás.
„Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist.“ - Albert Einstein
Uživatelský avatar
Adyys
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 179
Registrován: 04 črc 2020, 20:08
Bydliště: Deathrun

Re: jb1/movement

Příspěvekod DeeDee21 » 03 čer 2021, 17:35 VIP

Ahoj mam taky problem podobní ale jeto na TTT já to mam ale tak že sem myškou mužu hibat pouze do boku a dělá my to vdycki když se napojim po zkouknutí demá nic méně sem vdicky vipl a zapl hru a jeloto normálně někdy mi pomohlo ji schodit do okénká nepomužeto i vám ?? ;)
[EVIP] JailBreak #5
[VIP] Pintball 1
[EVIP] Deathrun
[EVIP] Zobie blood 1
[EVIP] Troble in town 1

[VIP] Jump Server
[VIP] Dust2 Only #1
[EVIP] JailBreak #1
[VIP] Knife #1
[EVIP] Capture Flag #1
Uživatelský avatar
DeeDee21
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 393
Registrován: 23 zář 2017, 08:22
Bydliště: Česká Třebová


Zpět na Rady a návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků