[Z] Jeffry l Žádost o Akademika l JB l Pokus č. 2 l

Příspěvekod Jeffrys » 20 led 2022, 15:54

Nick ve hře : Jeffry
Odkaz na steam profil : https://steamcommunity.com/id/8556415571/
Věk : 15, za necelý 2 týdny 16.
Steam ID : STEAM_0:1:105247767
HL stats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... layer=2698
Proč chci Akademika : Určitě bych chtěl zkusit jednou Admina, ale nevěřím si, že bych zvládl testy tudíž volím cestu Akademika.
Něco o mně : Jmenuju se Tadeáš, chodím na střední obor IT. Baví mě programovat a hrát PC hry. Na JB hraju hlavně za CT.
Moje prohřešky na GS nebo jinde : Přesně před týdnem jsem dostal 24H ban k CT za hození Healtshotu adminovi. ( Nebyl to úplně nejlepší nápad uznávám :lol: tímhle zdravím Akka. )
Dodatek: Vím a naposled jsem kvůli tomu neudělal Akademika, že mé chování není úplně nejlepší a snažím se to zlepšit, tudíž bych chtěl požádat třeba o týden na zlepšení chování a vzal bych to jako motivaci abych nenapsal žádnou kravinu. Také dotaz jestli se počítají nahlášení do PP z předešlého roku nebo musím znovu nahlásit pár lidí, v nedávné době mám pouze 1. nahlášení. Podle posledního úspěšného nahlášení doufám, že můžete posoudit, že nahlašovat umím, píšu to z důvodu jelikož v momentální chvíli když jsem na serveru tak tam nikdo nedělá bordel abych ho nahlásil. Také můžete uznat, že ulehčuju práci Adminům jelikož důkazy dávám na YT. ( V rychlém slova smyslu, Admini nemusí stahovat demo, zapínat hru atd. )
Uživatelský avatar
Jeffrys
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 07 dub 2020, 22:07

[Z] Jeffry l Žádost o Akademika l JB l Pokus č. 2 l

od Rumcajz » 20 led 2022, 15:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Jeffry l Žádost o Akademika l JB l Pokus č. 2 l

Příspěvekod Evangelista » 20 led 2022, 17:49 VIP

Ahoj,
nechceme tě zatím přijmout. V chatu máš nadávky a týden zpátky, jak píšeš jsi dostal ban. Pokud jsi delší dobu nenahlašoval a žádáš si, tak je dobré k tomu hodit nějaké PPčka. Pokud nejsi 100% ready na to stát se akademikem, tak nám žádost ani nepiš, protože si to zbytečně komplikuješ. Chci, abys nenadával, nahlásil 3 hříšníky do PP (Vyřešené) a nedostal žádný ban.
Požádej si znova za měsíc.

Zamítnuto
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Evangelista
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 16 pro 2018, 10:43


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků