Vše ohledně kategorie serverů: Zombie Servery

jen tak pro Quicka

Příspěvekod Sundancer » 10 kvě 2014, 13:04

1. Nesrovnavam dvě uplně odlišne věci, obě totiž spadají do kategorie "kažení hry".Kažení hry je asi to co kazí hru hráčum ne ? Udělej anketu na tohle téma a uvidíme co kazí hru víc.
2. Píšeš že když je někdo first nema šanci chytit člověka co děla bhop... No očividně hru moc neznáš, a ani si nečetl co jsem psal v předchozím příspěvku. Tedy Jako first ktery honí bhopujcí humany máš hned 3 možnosti:
a) odražení b) Bunnyhop c) maš granat. !! Jestli to někdo neumí hrát tak podle tebe mu to ti co to umí kazí ? !!

3 Nejde mi o zakázání Frosta, ale o povolení Bhopu...

To je tak asi vše...

PS " To že jsi to locknul a ještě po sobě nechal takove děravé argumenty mluví za vše....
Je mi jasny že je tenhle post zbytečnej, je tu prostě jen tak pro Quicka.

Live in peace ;)
Uživatelský avatar
Sundancer
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 09 kvě 2014, 21:43

jen tak pro Quicka

od Rumcajz » 10 kvě 2014, 13:04

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: jen tak pro Quicka

Příspěvekod Quick » 10 kvě 2014, 13:14

Jen tak pro tvojí informaci to že si vy stěžujete na nějakého ZM je úplně normální ,jelikož nedokážete překousnout že vás někdo může zabít. Frost zombie není kažení hry ,byl přidán z důvodů vyvážení týmů . CT mají Special Gun ,Bazooku ,Terminátora ,Haniballa.
ZM mají 3 silné Zombie --> Crab Zombie (kritická kousnutí) ,Frost Zombie (umí zmrazit člověka) ,Climb Zombie (umí šplhat po zdi).
Bhop používáte jen proto ,aby ZM měly nějakou nevýhodu proti vám. Takže Bhop se povolovat nebude!!
Frost Zombie zůstane stále na serveru ,pro tebe je to možná kažení hry ,ale pro zbytek hráčů je to silný Zombie díky ,kterému lze nakazit úplně všechny.
btw: Na Bhop zde máte uplně jiné servery ,dopouručuji ti tento.

lock.
Pokud máš na výběr dvě možnosti a nemůžeš se rozhodnout, hoď si mincí. Ne proto, aby za tebe rozhodla, ale pro ten pocit když je ve vzduchu a ty už víš, v kterou možnost doufáš.
Uživatelský avatar
Quick
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 718
Registrován: 13 črc 2013, 18:19


Zpět na Zombie Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků