Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] john333 / AWP Server [awp_lego 2 only]

Příspěvekod john333 » 26 zář 2021, 11:03

Vaše SID: STEAM_1:1:55378594

Odkaz banu z banlistu: https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/i ... xt=john333

Popište co se stalo: Dostal jsem to bez upozorneni a jen s jednim malym klucinou, co si stezoval, tak se spatne to popisuje, kazdopadne, klucina si stezoval, ze mam wh, nevim proc, ale je to maly kluk, a ze pry me ma admin checknout, ban jsem dostal po tom, co jsem toho klucinu flicknul, kdyz vylezl na zebrik a ja ho slysel(zebrik dela zvuk ze jo)

neco k memu playstylu, hraju hlavne kolem game sense, chodim vetsinou nahoru, beru safe peeky a bezne backtrackuju tam, kde nikdo z teamatu neni(casto tam nekdo rushuje z enemy), koukam na minimapu(coz moc lidi nedela) a takhle hledam enemies jak tak, ze je tam vidim, tak tak, ze tam umrel muj spoluhrac, rad nekdy random skacu z vrchu po strane dolu, kdyz tam slysim nekoho bezet a knifuju, krome backtrackovani se obcas i jen podivam pro jistotu za sebe

k me historii, jsem dlouhodoby awp server hrac, co se drzel v top tabulce na jinem serveru, ktery vsak kvuli spatne sprave vymrel, takze migruju, jinak rankedy momentalne nehraju uz dlouho, jen prilezitostne, jelikoz me to az tak nebavi, takze pokud muj unranked status hral roli, too bad, ale na steamu mam dost hodin na to, ze se mi nechce na to ani koukat

trochu me mrzi, jestli tohle rozhodnuti se vedlo na zaklade maleho kluka, co si stezoval, nicmene pokud bude k dispozici nejake demo, klidne nejake klicove moemnty vysvetlim, pokud si je jeste budu pamatovat
john333
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 26 zář 2021, 10:45

[V] john333 / AWP Server [awp_lego 2 only]

od Rumcajz » 26 zář 2021, 11:03

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: john333 / AWP Server [awp_lego 2 only]

Příspěvekod Peder » 26 zář 2021, 15:15

To že sa nejaký ten ´´malý klučina´´ sťažoval a hovoril aby ti dal admin ban s tým nič nemá. Bany sa nedávajú na pokyn niekoho iného keď mu to niekto prikáže. K tomu tvojmu ´´pro playstylu´´, to že sa tu ideš vyjadrovať ako jadrový fyzik v csku ťa nijako nezachráni a neospravedlňuje. Tvoj argument že pozeráš na minimapu je úplne od veci, keďže na ´´komuniťáku´´ vidíš na tej mape akurát tak červenú bodku niekde na okraji no nie presne kde sa enemy nachádza. Viacerí sa sťažovali že nie si čistý, tiež si mi dával úplné nezmysli ale nechal som to tak. Neskôr už to bolo ale fakt moc nie že nápadné, ale nebolo tam niečo clear. Dával si také shoty čo sa len tak nevidí, na tom by ešte až tak niečo nebolo, ale keď som ťa začal spectovať tak tam niečo nehralo. Vždy (alebo teda 90% zo situácii) si peekoval rampu keď tam zázračne nikto nebol, maximálne 1 hráč. No a keď hore vybehli dvaja enemáci a niekto ti pozeral aj z rampy tak vtedy zrazu sa ti tam nejako nechcelo vybiehať a poskakoval si do strán len aby si ´´zabil´´ čas kým sa to preriedi. Dával si pekné predstrely čo bolo až moc obvious v niektorých prípadoch. Vedel si o hráčoch o ktorých si nemal ako vedieť, viď. ďalší tvoj ´´argument´´ že rád RANDOM skáčeš dolu...boli situačky keď si skákal úplne na istotu do strany z hora a rovno s nožom v ruke si ešte zaletu už knifoval hráča lebo si si bol úplne istý že tam je. V neposlednom rade, veta že máš na steamu dost hodin že sa ti to nechce ani koukat, je fakt trash keďže máš niečo okolo 1K čo z teba nerobí hviezdu. Demo som nekúskoval, je tam celá mapa, to by som tu písal do rána tie časy kde bolo niečo okaté. Za mňa je to wallhack, nehovorím že 100%, ale čistý si neni a vieš to dobre skrývať by som povedal. Ak budú mať ostatní admini iný názor po prezretí dema a povedia že si čistý, mile rád sa ti opsravedlním za ´´neoprávnený ban´´ no moje stanovisko som vyjadril. Pekný deň prajem
DEMO na stiahnutie: https://uloz.to/file/udg4tBKFaFYl/auto- ... uiH2D5ZN==
PS: Ak by demo nefungovalo alebo sa vám nedalo stiahnuť dajte vedieť pošlem to inak
Peder AT
Uživatelský avatar
Peder
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 41
Registrován: 06 črc 2018, 18:09

Re: john333 / AWP Server [awp_lego 2 only]

Příspěvekod john333 » 26 zář 2021, 15:52

slo by se domluvit na spolecnem projiti se po hovoru(treba discord)? podle me by to bylo mnohem rychleji a lepe vyresitelny po hovoru, ze bysme sdileli obrazovku replaye a zaroven se pobavit o mojem procesu mysleni, proc jsem co a jak udelal apod, treba utery by mi vyhovovalo,


ale muzu zatim neco rozebrat vic

ad minimapa) minimapa je na kominitkach fakt obcas divna, ale casto jde z ni vycist, kde se nekdo nachazi, k tomu me staci vedet, kde se nekdo nachazi, zbytek se da tipnout, zkusit, flicknout, je to porad lepsi nez nevedet nic

ad rampa) jak si tvrdil, ze jsem peekoval vzdy rampu, ano, klidne reknu muj hlavni thinking process (nedelam to pokazde a nepamatuju si kazdy moment), ale kraje peekuju jen pokud mam na to spawn, ale i tka ne uplne vzdy, protoze nesnasim spawn protect, pak rampu casto mrknu pred sebe a pak se stahnu a kouknu na druhou stranu, bezne to lidi rushuji a sere me, kdyz me zabijou z boku, pak po nejake dobe jdu nahoru a porad koukam na rampu, nekdy koukam trochu dele kvuli tomu, ze nekteri jdou peek bok a pak jdou zpatky na rampu, na ne cekam, druha moznost je, ze se primacknu misto tohohle trochu bliz k veze a koukam doleva/doprava na lidi, co rushuji boku, treti varianta je, ze na zacatku nepeekuju hned, ale cekam treba 1-2s, proc? lidi casto cekaji, ze to nekdo peekne a jsou nastraziti, jestli tam nekdo je, vyvedu je z miry nezvyklym peekem

to skakani pak je proste for fun, protoze me bavi se obcas prohopnout ikdyz to ne vzdy je idealni, ale nezabijim cas, fakt cekam casto na to, ze lidi bezi zpatky na rampu z boku

ad random skok) to random bylo na mysli, ze se rozhodnu skocu, ne ze bych o nem nevedel, ja o nem VEDEL, protoze dupaji, zvlaste kdyz prekracuji stred, tak to jde dost slyset ta "trava", timhle skakacim assaultem jsem se proslavil na jinem serveru, ale to hadam jako argument je pro tebe prazdny



klidne mi na tohle odpovidej, ale fakt bych byl radeji pro hovor a vyresit to takhle, jestli ti vadi moje vyjadrovani se jako jaderny fyzik, to bohuzel nejsem, jen tohle beru jako nejaky zpusob, snahu, jak se branit, jelikoz nemam zkusenosti s unbanovanim
john333
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 26 zář 2021, 10:45

Re: john333 / AWP Server [awp_lego 2 only]

Příspěvekod john333 » 26 zář 2021, 16:04

jeste dodatek k tomu, ze obcas davam shoty, co se jen tak nevidi, ano, obcas mi to sedne, ale duvod, proc treba jednou dam supr shoty a pak terba hodne missuju je, ze nehraju nejak casto, jsem casto busy a awp server je pro me relaxace nekdy, takze se stane, ze nekdy nehraju treba mesic a vic a pak si zahraju chvili apod, jsem diky tomu strasne nekonzistencni, zase, tohle jsou vsechno jen slova, co se daji videt i jako "haha, zapinam a vypinam si neco", ale verim, ze jakakoli informace navic se hodi
john333
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 26 zář 2021, 10:45

Re: john333 / AWP Server [awp_lego 2 only]

Příspěvekod erwin » 26 zář 2021, 16:34 VIP

Demo som dal do cheathunter sekcie, pokiaľ by sa to riešilo dlhšie ako 24h dostaneš dočasný ub.

Vyčkaj si verdikt bez zbytočného spamu.


e.erwin: Poprosím banujuceho admina aby sem dodal časy na základe čoho banoval hráča.
Viete prečo deti v Afrike nejedia lieky?
Lebo je na nich napísané až po jedle.
Uživatelský avatar
erwin
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1019
Registrován: 01 kvě 2018, 23:31
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: john333 / AWP Server [awp_lego 2 only]

Příspěvekod Gustik » 27 zář 2021, 16:42 VIP

Máš dočasný unban.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: john333 / AWP Server [awp_lego 2 only]

Příspěvekod ericek111 » 28 zář 2021, 22:50

Demo čisté. Unban už máš.

Ospravedlňujeme sa Ti za komplikácie.

Vyriešené.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků