Vše ohledně kategorie serverů: Jump Servery

Re: JUMP SERVERY | ZMENY

Příspěvekod ackocc » 24 lis 2019, 18:28

fml píše:
ackocc píše:@DeNto

-odstranit gamma_b2, uz tam je gamma_rmk; surf_ski_evolution (aspon myslim) strasne lagy + divna jail a je najmenej hrana sand a jednu z nice_fly
-mix iceday1/2/_remake do jednej iceday3 + nase napady, nove secrety, rampy, boosty, bz atp atp atp


keď tak nice_fly_3 lebo tam je jedna rampa zle spravená a je to dosť malá a nudná mapa kde sa všetci odpájajú


mne to bude jedno, mne sa obe fly nepacia neviem preco xd
alf
Uživatelský avatar
ackocc
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 255
Registrován: 18 črc 2017, 08:21

Re: JUMP SERVERY | ZMENY

od Rumcajz » 24 lis 2019, 18:28

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JUMP SERVERY | ZMENY

Příspěvekod fml » 24 lis 2019, 18:49

ackocc píše:
fml píše:
ackocc píše:@DeNto

-odstranit gamma_b2, uz tam je gamma_rmk; surf_ski_evolution (aspon myslim) strasne lagy + divna jail a je najmenej hrana sand a jednu z nice_fly
-mix iceday1/2/_remake do jednej iceday3 + nase napady, nove secrety, rampy, boosty, bz atp atp atp


keď tak nice_fly_3 lebo tam je jedna rampa zle spravená a je to dosť malá a nudná mapa kde sa všetci odpájajú


mne to bude jedno, mne sa obe fly nepacia neviem preco xd


tak neni su to prave najlahsie mapy hlavne sa tam vacsinou len kempi na jaile
Obrázek
Uživatelský avatar
fml
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 156
Registrován: 18 kvě 2018, 16:20

Re: JUMP SERVERY | ZMENY

Příspěvekod TAKEO » 06 pro 2019, 22:05

ked budem mat cas tak vas dojdem pozriet ze ako ste pokrocili so zmenami :D
Obrázek
Uživatelský avatar
TAKEO
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 113
Registrován: 08 čer 2013, 16:54

Re: JUMP SERVERY | ZMENY

Příspěvekod ecko » 04 dub 2020, 15:38

chapu vase navrhy ale myslim ze by sme meli zacit resit afk hrace(i kdyz to je uz po nekolikate)
Je moznost vas pozadat aby byli afk hraci vyhozeni ze servru,aby nedoslo k situacim kde jste pouze jedinej aktivni hrac a cekate na vote?,i kdyz treba dalsi 3 hraci jsou afk(kde nemate moznost kickid,nebo banid,s tim souvisici rtv,nebo afk hracum psat do pm "odpoj se"?)Nenaskytla by se moznost afk hrace vyhodit ze servru aby si potencionalni hraci mohli zahrat?
Jsem presvedcenej ze hraci na servri zustanou pokud pociti spolehlivost a moznost volby ze strany gs,kde nam bude umozneno po dokonceni mapy pouzit tak zasadni prikaz jako je RTV(je to zavadejici chapu,ale kdyz jste sam mezi 5 hraci,rtv je k nicemu).
A pocit "cekat 20 min" po dokonceni mapy je v skutku uzasnej,nezbyva nez se odpojit.Pozadam vas zvazte to,take by neuskodila zmena defaultni mapy na jumpe,znova.
Za prispevky,komentare,reseni budu rad...budeme radi.
Uživatelský avatar
ecko
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 302
Registrován: 23 led 2013, 14:51

Předchozí

Zpět na Jump Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků