I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] ❤Just Domgamer❤, pepca.havranek75 / Free move

Příspěvekod xXLutzXx » 28 čer 2021, 15:32

]Název tématu [Server / Nick admina]: pepca.havranek75
Odkaz na Steam profil admina: TADY
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Byl jsem simonem, nějaký hráč si koupil invis a šel nás zabít , ale admin (VD) stál u hráče do kterého šel hráč s invisem tak jsme začali spreyovat. Následně se mě zeptal proč dostal kill řekl jsem mu, že nevím zda byl ho hitnul CT , že se mu neomluvím a VD nedostane. Admin mi dal move a nic se nedělo když jsem se ho zeptal proč jsem dostal move. Tak prý jsem dostal move za aroganci. Slušně jsem mu řekl, že mu vd nedam ani se mu neomluvím....
Jestli hitl nebo nehitl ct s tím nic neudělám. Prostě jsem střílel vše co stálo dost blízko ctčku.
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: JB#5 3:4 TADY
Uživatelský avatar
xXLutzXx
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 33
Registrován: 26 črc 2020, 15:15

[V] ❤Just Domgamer❤, pepca.havranek75 / Free move

od Rumcajz » 28 čer 2021, 15:32

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: ❤Just Domgamer❤, pepca.havranek75 / Free move

Příspěvekod KiziaR » 28 čer 2021, 16:30 VIP

Ahoj, není to chyba Domgamera, že stál za hráčem s invisem. Ty si viděl, že dostal FK a VD si mu nedal. Pokud máš hráče na čáře a snažíš se někoho zabít a přitom dáš hlavu někomu jinému, tak mu VD nedáš, protože tam nemá stát?
Na druhou stranu to Domgamer nemusel tímhle způsobem řešit. Mohlo se vše vyřešit v klidu (zbytečně unáhlený grab).
Lutzi, pokud ti Admin řekne, že mu máš dát VD, tak mu ho dáš bez ohledu na to, jestli má pravdu nebo ne. To se následně řeší zde.
V tuto chvíli beru chybu z obou stran a oba si určitě dáte příště pozor. :)

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
KiziaR
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 700
Registrován: 01 kvě 2016, 19:18


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků