Volná debata o Counter Strike 2.

Re: kanee (NE)CHEATUJE

Příspěvekod kubobubo » 06 dub 2022, 14:31

Vy sami tomu nechcete uveriť že necheatoval pritom cheatoval ale vy proste silver 1dnokty v admin teame nemôžte odhaliť cheatera. Možno iba takého ktorý príde na server sa točiť toho by ste asi vedeli zabanovať..... Preto by admin mal byť ten ktorý to vie, ktorý ma skúsenosti, normálne mi tu napíšte či ste už niekoho naozaj spektili lebo mne to príde že nikdy. Vy len to forko, daj to na forko forko, forko, forko....., mate to v piči... By som sa s vami stavil Že keby som si vytvoril nový účet alebo teda kúpil aby to nebolo sus a začal cheatovať (legit) tak by ste si to ani nevšimli mali by ste to v píči pokiaľ by to niekto nedal na forko. Aj keby to niekto dal na forko tak by ste napísali "nEdOsTaToK DôKaZoV" fakt táto téma ma tak nasiera že to neni možne aký je gamesites nemožný ale peneži by gustik chcel dopiči z "VI AJ PÍČOK" jebem na to už aj tak sa nič nezmení
VŠETCI STE BOTI :)
Uživatelský avatar
kubobubo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 72
Registrován: 12 črc 2021, 21:43

Re: kanee (NE)CHEATUJE

od Rumcajz » 06 dub 2022, 14:31

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: kanee (NE)CHEATUJE

Příspěvekod kubobubo » 06 dub 2022, 14:46

GAMESITES ADMINI : https://youtu.be/nbr0ylrQpWw
VŠETCI STE BOTI :)
Uživatelský avatar
kubobubo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 72
Registrován: 12 črc 2021, 21:43

Re: kanee (NE)CHEATUJE

Příspěvekod Gustik » 06 dub 2022, 14:50 VIP

Asi nejsem jediný, kdo vůbec nechápe pointu tohoto topicu. Nicméně měl by ses trošku uklidnit. Běž se třeba na chvilku projít ven, nebo si jen otevři okno v pokojíku, ať ti tam jde víc vzduchu...
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: kanee (NE)CHEATUJE

Příspěvekod byLife » 06 dub 2022, 14:55 VIP

Gustik píše:Asi nejsem jediný, kdo vůbec nechápe pointu tohoto topicu. Nicméně měl by ses trošku uklidnit. Běž se třeba na chvilku projít ven, nebo si jen otevři okno v pokojíku, ať ti tam jde víc vzduchu...


Můžu klidně dovézt kyslík, zapnu světla a jedu

Jinak já ten příspěvek pochopil tak, že Kubík by chtěl být Hlavní Cheat Hunter
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: kanee (NE)CHEATUJE

Příspěvekod 0wned » 06 dub 2022, 14:57 VIP

Decoyyy píše:jasně, že necheatoval, kdyby jo, tak má Ban, ale to těm lidem nevysvetlis lekr


Cheatoval no, spoustu lidi to vi. Myslis ze kazdy kdo tu cheatuje ma na gs ban? Jasne ze nema, je tu spoustu dalsich lidi co si jede legit cheating a vesele si hrajou bez banu :DDD
https://steamcommunity.com/id/majitelpenez
Uživatelský avatar
0wned
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 15 bře 2021, 16:42

Re: kanee (NE)CHEATUJE

Příspěvekod chaaz » 06 dub 2022, 15:48

kubobubo píše:Alebo taký Ejdm ? ako to že cheatoval x mesiacov a nikto nič a musel dostať vacban aby tu nehral ? (sorry Ejdm je to tak proste nemám rad cheaterov)


To si nejsem jistý, ten byl chycen hned, co začal https://prnt.sc/-m1T_hx5EGAH

lckr340 píše:Ne že bych já dával kaneemu kdysi protekci, ale všichni víme, že necheatoval na gs

Decoyyy píše:jasně, že necheatoval, kdyby jo, tak má Ban, ale to těm lidem nevysvetlis lekr


Copium

0wned píše:Cheatoval no, spoustu lidi to vi. Myslis ze kazdy kdo tu cheatuje ma na gs ban? Jasne ze nema, je tu spoustu dalsich lidi co si jede legit cheating a vesele si hrajou bez banu :DDD


Sippin fax


Kubo má pointu dobrou, avšak vyjádřenou poněkud impertinentně... Chybí tomu formálnost a kapka důstojnosti.
Bohužel, pravda je taková, že většina adminů u closet cheaterů nepozná, že cheatují, viz takový Decoy, jenž se jednoho z nich právě zastal i přes to, že Kanee spadá zrovna do skupiny těch, kteří to krýt opravdu neumí. :lol:

(ty dva zmíněné pluginy všechny uvedené problémy vyřeší a kanee a plno dalších se s jejich pasted free cheatama už nenapojí ;) )
                         graduated IB Student
             [ eGo Admin & Head CH2017-2020, 2022-? ]

                            http://axiome.ga
                              hvh masta
Uživatelský avatar
chaaz
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 21 srp 2021, 00:19

Re: kanee (NE)CHEATUJE

Příspěvekod kubobubo » 06 dub 2022, 16:10

Gustik píše:Asi nejsem jediný, kdo vůbec nechápe pointu tohoto topicu. Nicméně měl by ses trošku uklidnit. Běž se třeba na chvilku projít ven, nebo si jen otevři okno v pokojíku, ať ti tam jde víc vzduchu...



Ak nechápeš tento topik tak ti to vysvetlím v pár slovách. Si proste frajer ktorý ma v piči čo sa deje na tvojich serveroch hlavne že idu love z vip . a teraz pointa tohto topiku je v skratke to že tvojí admini su tu nanič kedže nevedia odhaliť cheaterov a na tvojích serveroch veľa ľudí cheatuje ale je im to proste jedno. O to tu práve ide a tak jak píše Chaz Ja len pevné dúfam a verím že tie pluginy ktoré tu budu o 2 roky (vtip) tak veľa cheaterov zmizne ale aj tak som si nesom istý na 100% či to pomôže pretože aj tak musí byť človek a nie program ktorý to bude chytať dokonca hore je pravdepodobne kanee ktorý sa sám priznál že legit cheatoval na vaších serveroch. Ja už fakt neviem či som tu dement ja alebo vy....
VŠETCI STE BOTI :)
Uživatelský avatar
kubobubo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 72
Registrován: 12 črc 2021, 21:43

Re: kanee (NE)CHEATUJE

Příspěvekod kubobubo » 06 dub 2022, 16:20

dokonca hore je pravdepodobne kanee ktorý sa sám priznál že legit cheatoval na vaších serveroch.


Pomýlil som sa myslel som Owneda ...
VŠETCI STE BOTI :)
Uživatelský avatar
kubobubo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 72
Registrován: 12 črc 2021, 21:43

Re: kanee (NE)CHEATUJE

Příspěvekod lckr340 » 06 dub 2022, 16:37

Hexena jsem zabanoval několikrát :D :D
Mám tě rád kubo, kanee cheatoval na kompetech thats all
TTT Forever ❤️
Uživatelský avatar
lckr340
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 117
Registrován: 28 pro 2020, 14:54

Re: kanee (NE)CHEATUJE

Příspěvekod lckr340 » 06 dub 2022, 16:42

Ještě dodatek pro tebe chaz, nic proti tobě nemám, ale nestrávil jsi nad kaneem déle než je zdravé?
Koukni se do chh sekce kolik jsi sem tam nasnažil na kaneeho a nic nebylo dostatečné :D
TTT Forever ❤️
Uživatelský avatar
lckr340
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 117
Registrován: 28 pro 2020, 14:54

Re: kanee (NE)CHEATUJE

Příspěvekod 0wned » 06 dub 2022, 16:44 VIP

kubobubo píše:


Pomýlil som sa myslel som Owneda ...


No uplne jsem se nepriznal, ale kazdej si domysli co je potreba
https://steamcommunity.com/id/majitelpenez
Uživatelský avatar
0wned
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 15 bře 2021, 16:42

Re: kanee (NE)CHEATUJE

Příspěvekod Kidas » 06 dub 2022, 16:59

lckr340 píše:Ještě dodatek pro tebe chaz, nic proti tobě nemám, ale nestrávil jsi nad kaneem déle než je zdravé?
Koukni se do chh sekce kolik jsi sem tam nasnažil na kaneeho a nic nebylo dostatečné :D


Nevím co tady řešíte .... To že jsem cheatoval v kompetech a wm neznamená že na gs taky ... Však videa který jsem viděl byli koupený wh z shopu ... Ale je blbý že v tom demu to nejde vidět s tím nic neudělám .... Myslete si co chcete na TTT mě můžete pořád potkat ale permu tu nikdy nedostanu když nemám za co.... :lol:
kanee/káně
cheaty na každou hru
Uživatelský avatar
Kidas
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 146
Registrován: 25 lis 2020, 14:17

Re: kanee (NE)CHEATUJE

Příspěvekod chaaz » 06 dub 2022, 17:30

Kidas píše:Však videa který jsem viděl byli koupený wh z shopu ...


Od kdy jde WH koupit za innocenta?
Takový prefire jsi nikdy za lifespan ttt nehodil, ale když zbývají poslední dva a hráč je za rohem za stěnou, zrovna se ti povede taková haluz.. V dalším kole si preaimneš přímo na hlavu hráče, jelikož jsi neodhadl, kde končí stěna :lol: :lol:
Ani nezkoušej.
                         graduated IB Student
             [ eGo Admin & Head CH2017-2020, 2022-? ]

                            http://axiome.ga
                              hvh masta
Uživatelský avatar
chaaz
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 21 srp 2021, 00:19

Re: kanee (NE)CHEATUJE

Příspěvekod Decoyyy » 06 dub 2022, 17:37 VIP

Chazi, ty si mimo. :D
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 315
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy

Re: kanee (NE)CHEATUJE

Příspěvekod PuNko » 06 dub 2022, 17:42 VIP

chaz až tak mimo nie je, možno na tom že kane cheatoval na TTT niečo bude, ale už nemá cenu to riešiť keďže už ubehlo pól roka tých nahlasení, ak by ste mali niečo aktuálne stačí mi to poslať alebo dať do porušovania pravidiel a tam sa to vyrieši

e.: viem že má vac, ale na druhom účte môže prísť kľudne
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

PředchozíDalší

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků