Všechno ostatní, co se jinde nehodí

Kde kúpiť antikutil kombajn?

Příspěvekod NeKRoZ » 25 kvě 2019, 19:43 VIP

Zdravíčko nazdravíčko keď si práve urobil kíchaničko.

Máte tu zopár ehm... vtipov xDD

Hľadám antikutil kombajn pre hravých kutilou. Viete.. ja som tiež taký hravý kutil no a zaujal ma tento antikutil kombajn. Taktiež hľadám aj nejakú multifunkčnú vŕtačku, pretože tá, čo som mal do teraz skončila doslova v žene. Normálne sme išli večer sexovať ako sa hovorí, no a ona mi povedala že ju mám urobiť. Tak som teda zobral ten najväčší vrták aký som mal, a strčil som jej ho do zadku. Začala nadávať no tak som jej povedal že načo nadávaš keď si chcela urobiť dobre. Ona mi na to povedala "ale prstami ty kôň!", a ja som jej odpovedal "Mala si povedať skôr.".

O pár mesiacov na to ma zavolali do škôlky že mám ísť opraviť záchody, že nesplachujú. Tak som sa vystrojil, obliekol a vyrazil smerom do škôlky! Prišiel som do škôlky, vyrazil som dvere, a príjemným hlasom som sa spýtal "Tak sem tu! Kde máte tí posrané hajzle?!" teraz všetci na mňa ostali pozerať, a učiteľka že ako to rozprávam. Ja na to "Jak že jak to rozprávam, Slovensky nevíš alebo co?! Šak ste mňa volali že máte rozbité hajzle, tak ich idem opravit." Tak mi teda povedala nech chvíľku počkám, že nech tie deti ešte idú urobiť svoju potrebu. V tom som si pomyslel "Pane bože, zas budem celý od hoven." Tak teda išel sem na tie záchody, otvoril som dvere a smrad jak v materinej riti. Šak v krčme keď sa dogrcia ožran tak to voní lepšie ako tie osraté hajzle! Tak teda reku dobre, otvoril som okno, nech sa vyvetrá. No hovno sa mohlo vetrať keď mačka srala pred oknom. Tak som ho hneď aj zatvoril. Prišiel som teda domov za manželkov a vravím "Láska?!", "-Áno???", "počuj, dúfam že si nebudeš chcieť robiť niekedy deti so mnou.", "-Nie miláčik, prečo?", Fu.. oddýchol som si, "Dobre, lebo ten smrad by som asi neprežil".

Manželka dnes kúpila nového papagája. Tak som ho chcel naučiť nové slová. Tak som mu hovoril "auto, motorka, láska, manželka, vzťah atď...". V jeden deň začal futbalový zápas v telke a ja som zabudol že máme v izbe papagája. Tak som sa do toho futbalu zažral, až nadávky lietali "Skur.... brankár, vydr... obrana, ty hovado, pakuj do pi...!!, pozerám futbal atď...", v tom príde manželka unavená z práce neskoro večer, a pýta sa papagája "Ahoj pepík, no aký si mal dnes deň?" papagáj na to "manželka pakuj do pi... pozerám futbal!!!!!!!!"

V neskorých hodinách večer začali zvoniť hodiny v kostole. Rušilo ma to a nemohol som spať. Tak volám na políciu "Polícia?!", "-Áno?", "Nejaký debil sa obesil v kostole na hodinách!!!!!"
Uživatelský avatar
NeKRoZ
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 23 dub 2019, 02:07

Kde kúpiť antikutil kombajn?

od Rumcajz » 25 kvě 2019, 19:43

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Kde kúpiť antikutil kombajn?

Příspěvekod GSTeeZee » 11 čer 2019, 20:25 VIP

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
GTA:SA-MP Administrátor [REDNECK] - 05.12.2018 - až do zrušenie serveru
Najlepší PC Support za mesiac Marec a Júl (2k17)
Uživatelský avatar
GSTeeZee
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 2009
Registrován: 26 dub 2016, 14:21


Zpět na Flame

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků