Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Kde mám VIP?

Příspěvekod CZviktor » 18 dub 2020, 15:11

Dobrý den,

jakožto dlouholetý hráč CSGO, konkrétně Gamesites Jailbreak serveru 1. Jsem si zakoupil permanentní VIP cca 4 roky zpět. (28.11.2015) na Jailbreak serveru 1... Které mi ještě v roce 2019 i 2020 platilo (na ostatních serverech NE). Dnešním dnem 18.4.2020 jsem se napojil na Váš server (hraju už občas a rekreačně) a VIP nemám...
- Mohu se zeptat, kde se stal problém a proč nemám svoje permanentně zakoupené VIP?? Podotýkám permanentně?

Děkuji a přeji hezký zbytek dne,

Můj nick name nyní: SKAP ♡
SID hráče: STEAM_1:0:148204275
CZviktor
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 dub 2020, 15:04

Kde mám VIP?

od Rumcajz » 18 dub 2020, 15:11

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Kde mám VIP?

Příspěvekod ZelezoBeton » 18 dub 2020, 15:41 VIP

https://www.gamesites.cz/clanek/2746-ga ... jailbreaku

S touto novinkou přichází i zrušení všech zakoupených permanentních VIP. Pokud jste tedy měli VIP navždy na jednom z našich JB serverů, napište e-mail na [email protected], jako kompenzaci dostanete dočasné VIP na všechny Jailbreak servery na 4 měsíce.
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory

Re: Kde mám VIP?

Příspěvekod CZviktor » 18 dub 2020, 21:19

ZelezoBeton píše:https://www.gamesites.cz/clanek/2746-gangy-ve-velke-novince-na-jailbreaku

S touto novinkou přichází i zrušení všech zakoupených permanentních VIP. Pokud jste tedy měli VIP navždy na jednom z našich JB serverů, napište e-mail na [email protected], jako kompenzaci dostanete dočasné VIP na všechny Jailbreak servery na 4 měsíce.


Dobrý večer,

promňte,ale já výrazně nesouhlasím s tím, aby se mi nějaké VIP přesunulo na 4 měsíce... Co je toto s prominutím za blbost, když jsem si jednou zakoupil VIP permanentí,tak ho i mám mít snad jak je tam zadáno "permanentně" ne...? Jelikož nehraju JB nějak pravidelně a mám čas jednou za uherský rok, tak mi nějaké VIP na 4 měsíce bude hodně platně...
(Já se vám moc omlouvám, ale byl bych vděčný za to permanentní na JB1, které jsem si roky zpět zakoupil.)

Děkuji a přeji hezký večer.
CZviktor
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 dub 2020, 15:04

Re: Kde mám VIP?

Příspěvekod AwpOnly » 18 dub 2020, 21:40 VIP

Vysvetlené Ti to už bolo, že ako kompenzaciu dostaneš VIP na 4 mesiace Žiadné vynímky, že dostaneš spät permanentné VIP. Ďalej to tu nespamuj, je to zbytočné. ;)
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: Kde mám VIP?

Příspěvekod CZviktor » 18 dub 2020, 21:47

AwpOnly píše:Vysvetlené Ti to už bolo, že ako kompenzaciu dostaneš VIP na 4 mesiace Žiadné vynímky, že dostaneš spät permanentné VIP. Ďalej to tu nespamuj, je to zbytočné. ;)


Ale tak snad permanentní je permanentní ne...? To je jak kdyby sis šel kupovat elektroniku. Koupil si 2 roky navíc a oni by zničeho nic změnili podmínky a tvoje služba (která byla uhrazená) by ti nebyla dána.... Jednou je to snad psáno, tak je to i dáno ne...

A už vůbec nechápu, proč se k tomu vyjadřuje někdo, kdo očividně k tomu nemá oprávnění.

Hezký den :)
CZviktor
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 dub 2020, 15:04

Re: Kde mám VIP?

Příspěvekod Gustik » 18 dub 2020, 21:51 VIP

Nemůžeš něco takového srovnávat se zakoupením elektroniky. Kontaktuj nás na mailu [email protected] - tam dořešíme zbytek. :)
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: Kde mám VIP?

Příspěvekod CZviktor » 18 dub 2020, 21:52

Gustik píše:Nemůžeš něco takového srovnávat s koupením elektroniky nebo něčeho podobného. Kontaktuj nás na mailu [email protected] - tam dořešíme zbytek.


Na email už jsem napsal. Ale i tak budu trvat na tom permanentním VIP (které bylo psáno při koupení), kvůli kterému jsem si to koupil... Kdybych věděl, že ho za 4 roky nebudu mít (nebo budu mít jen dočasné), tak to s prominutím seru.

Děkuji
CZviktor
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 dub 2020, 15:04

Re: Kde mám VIP?

Příspěvekod CZviktor » 18 dub 2020, 21:58

Gustik píše:Nemůžeš něco takového srovnávat se zakoupením elektroniky. Kontaktuj nás na mailu [email protected] - tam dořešíme zbytek. :)


Mám tu od toho i ten email (cituji) :

JAILBREAK 1 GAMESITES.CZ

Dekujeme za aktivaci VIP vyhod na serveru Gamesites.cz

Vsechny vyhody, ktere byly uvedeny pri aktivaci ti od teto chvile funguji na tvem Steam ID.
Tvoje SteamID: STEAM_1:0:148204275

!! UPOZORNENI !!
Tento e-mail si peclive uschovej (zalohuj, vytiskni ...), protoze v pripade nejakych problemu je nutne email dolozit


MAS S NECIM PROBLEM ? -> kontaktuj nas na [email protected]

E-mail: NEBUDU PSÁT
Kod: NEBUDU PSÁT

DATUM EMAILU: 28. 11. 2015, 0:04
CZviktor
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 dub 2020, 15:04

Re: Kde mám VIP?

Příspěvekod FurtiveCz » 18 dub 2020, 22:40

9. Uživatel bere na vědomí, že portál Gamesites může kdykoli a bez udání důvodu ukončit činnost jednoho, nebo všech serverů, či jiných služeb a tím automaticky zaniknou zakoupené výhody.
https://www.gamesites.cz/serversoubory/podminky.html
Uživatelský avatar
FurtiveCz
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 200
Registrován: 26 srp 2018, 11:48

Re: Kde mám VIP?

Příspěvekod CZviktor » 18 dub 2020, 22:55

FurtiveCz píše:9. Uživatel bere na vědomí, že portál Gamesites může kdykoli a bez udání důvodu ukončit činnost jednoho, nebo všech serverů, či jiných služeb a tím automaticky zaniknou zakoupené výhody.
https://www.gamesites.cz/serversoubory/podminky.html


Počkat, on se ten server snad zrušil? To si trošku protiřečíš :))
CZviktor
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 dub 2020, 15:04

Re: Kde mám VIP?

Příspěvekod CZviktor » 18 dub 2020, 23:02

A navíc tyto podmínky mohly být kdykoliv dopsáný zpětně přece... Nic takového ve svém emailu, když jsem si PERMANENTNÍ VIP kupoval nemám (podotýkám ani v příloze)...
CZviktor
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 dub 2020, 15:04

Re: Kde mám VIP?

Příspěvekod AwpOnly » 18 dub 2020, 23:35 VIP

CZviktor píše:
FurtiveCz píše:9. Uživatel bere na vědomí, že portál Gamesites může kdykoli a bez udání důvodu ukončit činnost jednoho, nebo všech serverů, či jiných služeb a tím automaticky zaniknou zakoupené výhody.
https://www.gamesites.cz/serversoubory/podminky.html


Počkat, on se ten server snad zrušil? To si trošku protiřečíš :))


Tak znovu ...

Piše tam ukončení všech serveru, nebo jiných služeb.
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: Kde mám VIP?

Příspěvekod ViktorOnlyJB » 19 dub 2020, 08:43 VIP

On to asi nepochopí a bude furt tlachat svoje :lol:
ex 1.6Admin -> XY let.
ex GOAdmin -> XY let.
xd
4x vítěz JB Football Cupu - 4v4, 3v3, 2v2; 2v2 - GS Football Maestro - Golden Hattrick
Uživatelský avatar
ViktorOnlyJB
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1348
Registrován: 24 led 2013, 20:26
Bydliště: Tam kde si lehnu..

Re: Kde mám VIP?

Příspěvekod CZviktor » 19 dub 2020, 13:53

AwpOnly píše:
CZviktor píše:
FurtiveCz píše:9. Uživatel bere na vědomí, že portál Gamesites může kdykoli a bez udání důvodu ukončit činnost jednoho, nebo všech serverů, či jiných služeb a tím automaticky zaniknou zakoupené výhody.
https://www.gamesites.cz/serversoubory/podminky.html


Počkat, on se ten server snad zrušil? To si trošku protiřečíš :))


Tak znovu ...

Piše tam ukončení všech serveru, nebo jiných služeb.


Mě docela fascinuje, že mi to tu komentuje nějaká osoba, která k tomu nemá žádné oprávnění a vlastně ani podstatné slovo a tím vlastně ztrácí svůj čas. Navíc má na profilu fotku Niktenda a bydliště "v tvojej mámě" a má 15 let... Kámo já chápu, že se potřebuješ nějak vecpat jak správný vlezdoprdelník. Ale u mého příspěvku to prosím nedělej.

Díky :)
CZviktor
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 dub 2020, 15:04

Re: Kde mám VIP?

Příspěvekod CZviktor » 19 dub 2020, 13:54

ViktorOnlyJB píše:On to asi nepochopí a bude furt tlachat svoje :lol:


Ano budu, protože služba VIP funguje dál, server funguje dál.

Jasně dodržím slovo permanentní snad ne? :) Co je toto za bordel..
CZviktor
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 dub 2020, 15:04

Další

Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků