[Z] Kikinin - JB

Příspěvekod kikinin » 19 dub 2022, 14:32

Zdravím, rozhodl jsem se, že zkusím akademika, i když můj chat není často ideální. Taky tomu dávám pouze jeden pokus, nahlašoval jsem dříve pravidelně a klidně bych znova začal, ale pouze při možnosti, že bych přijat na první pokus.

Nick ve hře: Krakatice Sparťanská
Odkaz na steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198994958315
Sekce: JB
Věk: 18
Steam ID: STEAM_1:1:517346293
Odkaz na váš HLstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=135498
Proč chci akademika: Dříve už jsem akademikem byl (konkrétněji před 5ti lety) kde jsem jí úspěšně dodělal, protože jsem toužil být adminem. Bohužel jsem na admina nebyl přijat a vzhledem k tomu, že mi bylo 13 let, tak jsem to neustál a skončil s hráním JB. Nyní bych si jí zkusil dát znova, dát se do formy a postoupit na admina. Díky akademii si myslím, že bych to měl jednodušší. Navíc si troufám říct, že pravidla ovládám na skvělé úrovni.
Něco o mně: Jmenuji se Kristián, pocházím z Kutné Hory a jsem neskutečný fanoušek fotbalové Sparty. Dříve jsem hrál fotbal, ale kvůli neustálému zranění koníku jsem musel přestat. Nyní jsem se vrátil zpět na JB, protože mám celkem dost času do prázdnin a navíc kvůli nástavbě na kterou půjdu příští školní rok, tak budu mít celkem dost i času.
Moje prohřešky na GS nebo jinde: Před 5ti lety jsem dostal ban za FK, či MFK. Je to dlouhá doba. Poslední měsíc co hraji jsem nedostal žádný ban. V mém chatu se někde vyskytují nadávky se kterýma se snažím bojovat, ale někdy to myslím ze srandy, ale někdy mi bouchnou nervy pokud mě někdo vyprovokuje. Někdy jsem si nastavil nevhodné přezdívky na Steamu, což vím, že byla chyba a pokud dostanu u Vás šanci, tak se to nebude opakovat. Myslím tím jak nadávky, tak i nevhodné přezdívky.

Děkuji, že jste věnovali čas si přečtením téhle zprávy a věřím, že dostanu šanci i přes ty "nedostatky".
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
BEST MOVIES NGL <3
Uživatelský avatar
kikinin
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 128
Registrován: 12 úno 2017, 17:38

[Z] Kikinin - JB

od Rumcajz » 19 dub 2022, 14:32

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Kikinin - JB

Příspěvekod Parek917 » 20 dub 2022, 14:06 VIP

Čau,
podíval jsem se na tvůj chat a máš tam toho opravdu dost. Od tvé minulé žádosti (z roku 2017) jsi neudělal jediné PPčko.
Znovu si můžeš požádat za měsíc.

Zamítnuto.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Parek917
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 2408
Registrován: 23 kvě 2019, 19:34


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků