Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

Knife servery právě teď

Příspěvekod Saomi » 23 čer 2017, 09:31

Ahoj, čau
Abych to trochu příblížil, představte si nějaký RPG žánr hry, kde máte na výběr tři postavy: Furien Plejer (ten má skill lítat jako érplejn) pak HNS Plejer (ten má skill "běhat" rychle jako Porsche) a nakonec Knife Plejer (To je postava bez skillu, je pomalá a neumí lítat jak letadlo na tripu).
Vy jste ten Knife Plejer, připojíte se k zemi "Knife server 1" (země Knife server 2 je bez života, a země Knife server 3 a 4 už neexistují). Jakmile vám skončí načítaní připojování k zemi, zobrazí se Vám tabulka vybrat si teroristu nebo fízla (to je vcelku jedno, koho si vyberete) a poté, co vám zmizí tabulka, tak vidíte ty HNS plejery neustále používat tlačítko se skillem "boost" a jezdit ho rychleji jak zmiňované Porsche.. no nic, tak jdete hrát a snažíte se dohnat toho HNSčkáře, ale v tom vám vletí s kudlou na krk nějaký éroplán s 2. Světové a uřízne vám ho od hlavy (v tom momentě umíráte, nevíte proč, jak a ani kdo vás zabil, protože enemy hráč používá nick "hdhhdjdjdjdTvojeMámahhrid") v tom momentě vyhrožujete ostatním hráčům, že dojdete pro admina, ale jste NS hráč, takže na žádného admina kontakt nemáte. Tak se vydáte na cestu prozkoumat gamesites fórum a podáte stížnost na hráče bez důkazu.

Ale.... to vlastně není můj případ, tohle je moje žádost o zrušení 100aa a lock na 999fps. Myslím, že lepší je udělat přímo acer server se 100aa, ikdyž vím, že už se toto řešilo. Nevím, kdo má zasluhu na 100aa na knife serverech, ano, nápad to není špatný, ale ty mapy jsou dělaný pro právě výše zmíněné hráče, a tak se na knife serverech nedá hrát.
Děkuji, že jste to dočetli až sem

S pozdravem

Barbarr?
Knife - Since 2015


„Věřit”, znamená vydat se se zavázanýma očima cestou, kterou šel ten, koho uctíváme.
Uživatelský avatar
Saomi
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 105
Registrován: 26 bře 2016, 12:19

Knife servery právě teď

od Rumcajz » 23 čer 2017, 09:31

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Knife servery právě teď

Příspěvekod Forst » 25 čer 2017, 21:29

Kdyby jsi četl servery v cs 1.6 sekci věděl bys, že fps lock bude na 100. To jsem navrhl hned po nahození 100aa jenže Dwandy teď nemá moc času, nahodí se to později.

100aa se rušit nebude.

Edit. Aha já o tom locku veřejně nepsal, dopsáno.
Nový nickname, dříve eXcision / Dyros
Uživatelský avatar
Forst
Vítěz Tipovačky
Vítěz Tipovačky
 
Příspěvky: 2290
Registrován: 27 zář 2013, 13:00

Re: Knife servery právě teď

Příspěvekod flendis » 01 srp 2017, 11:21

Ano, jenže 100aa hlavně přitáhlo víc hráčů :) FPS by se mohli dát na lock 131 FPS jak je na surfu :) stím jen tak žádný extra velký boost nebo podobě nedosáhneš ;)
btw. I'm ejroplán(furien plejr) :lol: :lol: :D :D
  • EVIP ---> Furien#3, Zombie Blood#1, JailBreak#2,DeathRun !!!
  • VIP ---> Knife Server#3, Furien#9 !!!
Obrázek
Uživatelský avatar
flendis
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 282
Registrován: 22 bře 2015, 13:59

Re: Knife servery právě teď

Příspěvekod Saomi » 07 srp 2017, 20:40

Už aby ten fps lock byl, potom to není knife mód :)
Knife - Since 2015


„Věřit”, znamená vydat se se zavázanýma očima cestou, kterou šel ten, koho uctíváme.
Uživatelský avatar
Saomi
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 105
Registrován: 26 bře 2016, 12:19

Re: Knife servery právě teď

Příspěvekod LoveYou » 10 srp 2017, 14:32 VIP

O nahození omezených fps se mluví od doby co se přidalo 100 aa, zatím ale jen mluví :lol: :lol:
nepytaj sa odkial mam cash, lebo budem muset klamat a neviem či to zješ, trvalo to par dní, možno že tři a s tím chemickým štěstím odešli i moje sny.

L O V E I S O V E R M A G I C G O N E
Uživatelský avatar
LoveYou
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 27 dub 2015, 14:13
Bydliště: Brno


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků