Porušuje nekdo pravidla na Jailbreak serverech? Sdělte nám to zde.

[V] KoubiČČČČČČČ APE / FK

Příspěvekod Vitek11 » 20 říj 2019, 21:57

Nick hráče: KoubiČČČČČČČ APE
SID hráče: STEAM_1:0:75870602
Screen SID hráče: https://ctrlv.cz/gaB5
Odkaz na hráčův HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... player=673
Přibližný datum a čas: 20.10.2019, cca v 19:30 --> 36:50 (demo)
Server: JailBreak #1
Popis situace: V podstatě jsem daného hráče nechtěl vůbec nahlašovat jelikož se to řešilo ingame, vysvětloval jsem mu to přes voice chat, potvrdilo mi to několik lidí na serveru a i tak si stál za tím že mi VD nenahlásí a že se mi neomluví. Šlo o to že mi bylo uděleno VD, šel jsem do Diska kde jsem si pustil song, natož Simon mě zabil a kill odůvodnil že jsem to neměl mačkat. Problém je v tom že on nemůže vědět kdo to zmáčkl (respektivě mě neviděl) z toho důvodu mě zabíjet nemá. To samé je třeba i s granátem, když mě neviděl ho vzít tak mě předce taky nezabije. Nicméně ještě doplním že se Simon ujištoval tím že se zeptal ctčka natož Crasherqoo mu odpověděl že to CT tlačítko mačkat nemohu, nevím jestli se to bere taktéž jako neschopnost CT ale byl to jeden z důvodu proč mě zabil.
Důkaz: http://leteckaposta.cz/761416591

Btw chtěl bych ještě doplnit v čase 10:28 (Na demu) jsem byl zabit hráčem Pixel, Simon dořekl příkaz a ani ne po 2 vteřinách jsem dostal hlavu, přeci jen mam nějaký čas na splnění příkazu a toto se mi zdálo až moc rychlý. Budu rád když se na tu situaci někdo mrkne a usoudí sám :) (VD ani OMLUVU jsem pochopitelně nedostal :D)
Uživatelský avatar
Vitek11
CS:GO CheatHunter
CS:GO CheatHunter
 
Příspěvky: 89
Registrován: 30 bře 2016, 19:36
Bydliště: Chceš snad klíče od mého domu?

[V] KoubiČČČČČČČ APE / FK

od Rumcajz » 20 říj 2019, 21:57

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Chceš snad klíče od mého domu?

Re: KoubiČČČČČČČ APE / FK

Příspěvekod Vitek11 » 22 říj 2019, 16:04

2 den, 67 zobrazení a zatím nevyřešeno. Pokud nemáte čas/Náladu se mrknout na demo chápu, pokud to nechcete řešit tak jednoduše #Lock <3
Uživatelský avatar
Vitek11
CS:GO CheatHunter
CS:GO CheatHunter
 
Příspěvky: 89
Registrován: 30 bře 2016, 19:36
Bydliště: Chceš snad klíče od mého domu?

Re: KoubiČČČČČČČ APE / FK

Příspěvekod Vitek11 » 22 říj 2019, 17:39

Byl jsem informován o tom že o FK nešlo. Byli mi řečeno a vysvětleno že pokud si je Simon 100% jist tak kill dát může, v tomto případě tomu tak je. Jelikož všichni hráči byli u Simona a ja jako jediný hráč mimo areál Simona měl možnost zmáčknout to tlačítko. Donedávna jsem měl za to že kill smí CT udělit v případě že dotyčného hráče na vlastní oči vidí, neuvědomil jsem si že může nastat i tato situace. Sice jsem se vysvětlení musel dozvědět až o 3 dny později na Ts3 ale dobře. Omlouvám se za zbytečný report a žádám o lock. akorát jsem ze sebe zas udělal Kretena :D
Uživatelský avatar
Vitek11
CS:GO CheatHunter
CS:GO CheatHunter
 
Příspěvky: 89
Registrován: 30 bře 2016, 19:36
Bydliště: Chceš snad klíče od mého domu?

Re: KoubiČČČČČČČ APE / FK

Příspěvekod GuHHH666 » 22 říj 2019, 18:33 VIP


Hráč ban nedostane, jelikož jak už si napsal, když si je simon 100% jistý, že si to byl ty, tak tě má právo zabít.

Přesto díky za nahlášení ;)

PS: Paryn taky ban nedostane, měl si jít do té brány a nešel si.

Uživatelský avatar
GuHHH666
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 843
Registrován: 15 bře 2017, 09:59
Bydliště: Gamesites


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků