Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod TheRohlikar » 17 lis 2019, 20:42

Tokop, ty jsi to četl?
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

od Rumcajz » 17 lis 2019, 20:42

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod Dwandy » 17 lis 2019, 20:42 VIP

ono staci polozit jednoduchou otazku - kdyby naiz gs dotoval, delal vsechno co popisuje a bylo vsechno zalite sluncem, proc by jsme ho OMG rusili? :lol: Dava to nekomu smysl? Dobrovolne se pripravit o tak schopnyho cloveka kterej pro gs zije nekam ho posouva a jeste sem cpe penize... takovy lidi jsou pro gs poklad a driv nebo pozdeji byl kazdy takovy ve vedeni nebo na jiny vyssi pozici, urcite se takovych nezbavujem jen tak :)
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod Paulee » 17 lis 2019, 20:48 VIP

Nataly350 píše::lol: :lol:
Celá pravda je kde? :lol: Dostal si šancu spojiť Rádio s Turnajami a súťažiami, rovnako ako PuNko. Nevravím, že sa mi to úplne v tvojom prípade páčilo, vzhľadom na to ako si sa správal, ale dokázala by som to akceptovať a prekusnúť. ;) Nič by sa pre vás v podstate ani nezmenilo, akurát by si bol pod nami a to tvoje ego zrejme nemohlo ustáť. PuNko mal narozdiel od teba viac rozumu a pozri kde je teraz on a kde ty. ;) Namiesto tejto tvojej slohovky plnej klamstiev, ktorými kŕmíš ako "čitateľov" tak aj tvojích moderátorov z Rádia, ktorým si samozrejme celú pravdu, že si ich prakticky zrušil ty NEPOVEDAL, mohol priznať farbu a dostať konečne rozum. ;) A že sme plakali? :lol: Chceli sme spojiť sekcie, aby sa utvoril jeden veľký celok, ktorý sa nám aj bez teba podaril. ;) Viac tu ani nič nepíšem, škoda času, :lol:


Natálka tu zde napsala vše potřebné, ale i tak sem přidám i něco já.

Naiz, byla vám nabídnuta možnost se s námi spojit a tak vytvořit celistvou sekci ohledně turnajů a soutěží. Tvoje nadřazenost a ego to nepřeneslo a všem svým lidem jsi řekl že jsme vás zrušili. Přitom si řekl že s námi nechceš mít nic společného, utekl si a zrušil to celé sám. Bohužel to většina lidí ani neví a narozdíl od tebe jsme neměli potřebu pomlouvat jednotlivé sekce na veřejnosti.

Nečetl jsem to celé, mám rád svůj strávený čas. Každý ať si o tobě udělá svůj obrázek, ale nemusíš se zde bezdůvodně navážet do lidí, to na internetu dokáže každý s přístupem k internetu.

Mějte hezký den lidi a úspěšný start do nového týdne.
Uživatelský avatar
Paulee
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 733
Registrován: 08 lis 2014, 09:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod Naiz » 17 lis 2019, 20:49 VIP

Moderátoři byli informováni o celé poradě, nikdo z nich se nechtěl s Vámi spojit, všichni byli proti. Bylo jim řečeno, že je možnost se spojit. Zrušil jsem já, protože já jsem byl Správce Rádia logicky. Chtěli jste spojit sekce, aby byl jeden velký celek - nám na soutěže chodilo 20 30 lidí. Vám 10 15. A chtěli jste to tak moc spojit, že Pořadatelé soutěží a Turnajový Admini mi donášely informace o tom jak nás chcete zrušit atp bez toho abych alespoň já věděl o nějakém spojení. Dokud nebyla porada, nikdo nevěděl že Soutěže a Turnaje něco proti Rádiu mají. Nápad spojení padlo až na poradě, při které byl Whoik. Jinak Tokop, ano protiřečím si, špatně interpelováno z mé strany.

e.Nataly: Nápad spojenia bol už dávno predtým, lenže to ti tvoji drahí donášači nemohli povedať, keďže sme to riešili jedine s Whoikom. ;)
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod Majunkax » 17 lis 2019, 21:01 VIP

Dávám reakci "HAHA"
Obrázek
Uživatelský avatar
Majunkax
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 216
Registrován: 15 pro 2018, 22:24
Bydliště: Dj room #0

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod Arnostek » 17 lis 2019, 21:03

Ale nechal si si to v popise Naizu, cením. :lol:
Naiz je šef, Change my mind !
Uživatelský avatar
Arnostek
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1132
Registrován: 05 lis 2018, 19:27

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod Naiz » 17 lis 2019, 21:15 VIP

Celý tento Topic vznikl, aby veřejnost viděla jaké jsou na GS postupy a jak to tady chodí. Dwandy, nic chytřejšího tě nenapadlo? Škoda, slabý. Jestli si tu chcete dál psát, pište. Já naopak jsem vše důležité napsal do svých předchozích příspěvků a za tím stojím a podle komentářů, které se zde začínají objevovat to opět odvrací pozornost od hlavního textu, mé první zprávy. Takže toho, koho to zajímá přesměruji na první text. V SZ na Steamu, ani na fóru na nic odpovídat nebudu podobného.
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod Ctibik » 17 lis 2019, 21:52 VIP

Príliš veľa písmenok, to sa mi nechce čitať 8-)
Uživatelský avatar
Ctibik
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 858
Registrován: 09 led 2019, 13:53

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod odyseenko » 17 lis 2019, 22:02 VIP

Prepáč Naiz. Musím sa aj ja vyjadriť. To čo si robil pre DJ sekciu si napr. ja vážim, nakoľko bolo vidno, že Podbo a Peklo nemali čas, čo sme chápali, keďže Pekloo našiel svoje miesto a ide si za snom (držím palce, potom naživo to dáš v Karaoke bare zasa :D ) a Podbo pracoval. Avšak nesúhlasím s tým, že si PS a TA vyplakali zrušenie. Išlo o to, že na súťaže a turnaje bola určená sekcia, ktorej si práve ty podkopával nohy. A k tvojmu komentáru o oživení sa nevyjadrujem, pretože každému človeku s IQ nad 70 bolo jasné, že si tam mal ľudí len skrze to, že si tam ponúkal napr. okamžité VIP, ikonky na TS a pod., čo v princípe ponúka aj sekcia TA a PS, len sa musí človek dlhšie snažiť. Ale musím potvrdiť Natálkine slová, mal si možnosť sa spojiť, Punko to spravil a všetko je ok. Pokiaľ mi mieniš napísať, že sa pchám Nataly do zadku, tak ver, že nie, že Nataly som tiež mnohokrát povedal svoje. ;) Ku kupovaniu práv sa nevyjadrujem, nebol som tam, nemám právo to komentovať.
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod AlweR790 » 18 lis 2019, 01:32

Obrázek
"But there’s no sense crying over every mistake.
You just keep on trying till you run out of cake."
- GLaDOS

Obrázek
Uživatelský avatar
AlweR790
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 591
Registrován: 28 kvě 2014, 20:19
Bydliště: Hradec Králové

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod Pekloo » 18 lis 2019, 01:52 VIP

Jak to tak čtu tak se k tomu prostě musím vyjádřit..

Každopádně souhlasím i s Naizem, udělal toho strašně moc se týká DJ roomek, a nebo kompletně řešení celkového pořádku jak v RADIO GAMESITES, tak i mimo něj, do toho byl i Gather Manager.
Nevím jak mu to fungovalo u Gatherů ale u DJ sem s ním problém neměl, naučil se vše co měl a stal se z něho defakto takový profík jako jsem já :lol: :ugeek: tak stejně i Podbo myslím si že lepší 3jka ještě v DJ sekci ani nebyla protože vše klapalo jak mezi náma tak i v sekci DJ's.

KUPOVANÍ PRÁV?

Jenom nenormální člověk by si koupil práva pokud to není doslovně nějaký ,,NOLIFER,,
Naize znám už několik let, a byl jeden z mála lidí kteří mi dávali podporu v hudbě, naiz již několik měsíců, troufnu si říct i let finančně podporoval mou tvorbu, aby byla lepší kvalita hudby, hudebních klipů, podpořil mě když jsem vydal PEKLO MUSIC MERCH a v životě si neřekl že chce vyšší práva jenom proto že mě podporuje v hudbě, tak stejně jako mě podporovalo XxX dalších lidí. Většina lidi jen z Gska mi ukazuji jak je má tvorba baví, a komentujou, lajkujou mé písničky.

a teď vám aspon mohu říct, DĚKUJI teď se podařilo něco co nečekal nikdo z Vás a vy co mě sledujete pochopíte brzo co tím mám na mysli.

Podbo? Ten mě podporuje již několik let, jak se svou rodinou tak s jeho přítelkyní, nepíšu o financích, ale o reklamě, fejmu,sdílení, a podporování celkové kvality mé tvorby, jeden z nejnormálnějších lidí které jsem snad tady osobně poznal.

Nebudem si lhát, jak Naiz tak i Podbo jsou retardi, ale tak stejně jako já, protože kdyby tady měl bejt každý tak vážný tak by to nemělo nějak smysl, a je to hlavně i tom si tady tu srandu dělat když se ty hry hrajou.

Všiml jsem si že Podbo měl i zrušené práva kvůli BB a nějakých bodů, ale myslím že takový blbosti tady dělali i vyšší posty na JailBreaku kdysi a práva jím tak či tak zůstaly a celkově se jednalo o 1.6 server nikoli o TeamSpeak kde byl výborným HL.DJ, bylo XxX cheaterů adminu, ale práva z TeamSpeaku jím odebrány nebyl, proto nechápu proč je podbo na TS nemá kde vykonával svou práci jako má, i když to co na serveru udělal dělat neměl a prostě to byla taková klukovina.


Můžete s mým názorem souhlasit nebo ne,
bohužel vše co se tu napsané je pravda.


Hezký den kluci :)
THEY TALK ABOUT ONE MY TAPS
Uživatelský avatar
Pekloo
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 361
Registrován: 13 dub 2014, 10:50

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod VoLdEmOrD » 18 lis 2019, 15:05 VIP

Naiz odjakziva si bol egoisticky retard :D tu mas vysledok :D
A to že tu kopeš okolo seba je len presne zkrkadlo mojej prvej vety. :D

PS: Nikdy som ta nemal rad :D
Uživatelský avatar
VoLdEmOrD
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 724
Registrován: 26 črc 2015, 23:24
Bydliště: localhost

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod Dwandy » 18 lis 2019, 15:53 VIP

Naiz píše:Dwandy, nic chytřejšího tě nenapadlo? Škoda, slabý. Jestli si tu chcete dál psát, pište..

Vse podstatne jsem uz napsal v predchozim topicu. Psat neco dalsiho neni treba.. nutne jsi potreboval zalozit dalsi diskusi a rozvest dalsi debatu a ted z diskuse zbabele prchas kdyz sklizis co jsi zasel? :lol:

Ale dobre zamknu to i tady, kdyz uz se vyjadrovat nehodlas, protoze by debata byla o nicem
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Předchozí

Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků