Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod Naiz » 17 lis 2019, 20:02 VIP

Zdravím, vzhledem k tomu že Topic který se tohoto vážného nařčení týkal se zamkl i přes to že to byl diskuzní Topic. Nezbývá mi nic jiného než založit nový informativní Topic a doplnit informace, které si Vedení Gamesites mohlo ověřit ještě před tím, než veřejně napsalo blábol o koupě práv a značně mě zdiskreditovalo v pohledu veřejnosti. Kde jen začnu třeba u mé velké šance se realizovat, kterou jsem údajně nevyužil a místo toho začal dělat blbosti. Skutečnost je taková, že své šance jsem se chopil a začal dělat pokroky. Mnohem větší než můj předchůdce. Než jsem převzal CS1.6 Gather sekci velice málo hráčů zde chtělo hrát a to hlavně kvůli neschopnosti a nečinnosti vyšších. Pravidla které měly mezery a nedostatky jsem dal do pořádku, aby již nemohlo docházet k hledání mezer nebo obcházení. Cheateři, kterých zde hrálo opravdu hodně a nikdo s nimi nic nedělal jsem zabanoval a zamezil jim zde v hraní (cheatování) a to v podobě BlackListu. Jednalo se asi o 20-25 cheaterů né-li více, včetně členů Admin týmu, které jsem tzv chytil. Zavedení Banovacího pořádku pro GM, kteří si do té doby mohli trestat kohokoli a jakkoli, dokud si dotyčný nestěžoval na fóru na nepřiměřené postupy při banování. Nebylo tak vůbec zvláštní, když měl někdo dočasný BlackList například do roku 2024. Zavedení výměny VIP za UB (respektive za smazání z BL), přičemž touto novinkou jsem dal šanci zabanovaným hráčům, aby zapřemýšleli nad svým chováním a jednáním a mohli se výměnou začlenit zpět mezi hráčskou komunitu. Touto novinkou jsem "přinesl" do Gamesites kasy +- 2 500 Kč. Zavedení WarGodu bez kterého by tady mnoho hráčů z jiných TS, portálů nehrálo a i tímto krokem se dal jasný ohlas veřejnosti, že se na vyčištění Gatherů od cheaterů stále pracuje a situace se zlepšuje. Znovu rozběhnutí soutěže Gather Master, která do té doby nebyla zrovna moc slavná a celkově se do ní moc lidí nezapojovalo - to ovšem změnil můj přístup a odrazilo se to tedy i na tom, kolik lidí se najednou začalo soutěže účastnit. Zavedení Čekárny na CS1.6 Gather, která toho taktéž hodně usnadnila a do té chvíle tady nikdy nebyla. Především dala prostor hráčům, kteří čekali na Gather/případně AFKovali aby mohli zůstat v Gather sekci a usnadnila tak GM přesouvání hráčů z/do Čekárny. Stručné sepsání Pravidel, informací o soutěži Gather Master, návod na vypracování WarGodu, instrukce jak postupovat při výměně VIP za UB, zavedení pořádku a systému. Všechno toto přišlo až se mnou, až po mém zavedení a zrealizování. Ostatně bylo to vidět i na tom, že najednou nebyl problém, aby bylo přes 30 lidí v Domluva místnostech případně v Čekárně. Najednou nebyl žádný problém zaplnit Domluvu1, 2 i 3. Opět, do té doby byl problém sotva zaplnit 1, 2 místnosti. Čím to? Za svou historii jsem nahodil přes 10 výherců Gather Master soutěže. Toť krátce k CS1.6 Gather sekci. Tak teď třeba o Rádiu Gamesites, které než jsem se ho ujal bylo taktéž mrtvý a nic se v něm nedělo, možná tak rozhovor s někým jednou za rok. Po mém zásahu se z Rádia stalo něco, co nedokázali naplnit ani slavné Soutěže a Turnaje zde na Gamesites. Přitom k tomu stačilo pár lidí na organizaci, ani ne. Každý týden akce. Ať už rozhovor, nebo soutěž. Veřejnost se hrnula a to mnohem více než kolegům zmíněným výše. Organizace Rádia nespala na vavřínech a stále více zdokonalovala průběhy soutěží, akcí a rozhovorů v Rádiu dokud si jednoho dne nevybrečeli Hlavní pořadatelé soutěží toho, že Rádio bylo nuceno ukončit svou část soutěží. O dotování cen v Rádiu ze svých peněz - EVIPs, VIPs, ikonky. Jediné co k tomu Moderátoři Rádia potřebovali byla channel groupka Pořadatel/Organizátor a to bylo vše. Žádný práva na skupině Moderátor, žádný AntiPoke, nic. Zavedení Topicu Rádia Gamesites a nový způsob informování a zpřehlednění veřejnosti o připravovaných událostech v Rádiu, který fungoval - ostatně Soutěže a Turnaje pak toto zkopírovali a zavedli také takový Topic po našem vzoru. Za svou historii jsem odměnil více než 10 účastníků a soutěžících v Rádiu. Toť asi k Rádiu, v neposlední řadě se přesunu k DJ sekci, která je zde takřka od zrodu Gamesites od Cliera fungovala v pořádném stejném smyslu a ve stejných zásadách a pravidlech. Po mém nástupu, který nebyl koupený ale zasloužený - za svou historii jsem byl 10x DJ Fero, 2x Moderátor Rádia (jednou než jsem stal Správcem), 1x DJ Měsíce (byl jsem v historii Gamesites první DJ, kdo tento titul získal - přede mnou to sice získal L0GiC, který se toho ovšem vzdal a připadlo to mě, mohl se psát rok 2015-16? Netuším.) Po mém povýšení jsem DJ sekci myslím vedl skvěle, ostatně s kolegy z Hlavních DJů jsme se na tom shodli a i když jsem se ptal DJ Ferů, měli obdobný názor. Za svého působení jsem převážně většinu DJ Ferů nahodil já, a co se týče titulu DJ Měsíce i toto jsem převážně nahazoval sám - samozřejmě po určité domluvě s kolegy. Na své nejvyšší pozice jsem se dostal během tohoto roku, bylo to způsobeno tím, že jsem od 1.1. byl na 10 měsíců na PN-pracovní neschopnosti, proto byl čas a chuť se do takových změn pustit. Toť k DJ sekci. Ještě jen uvedení pár drobností k údajnému koupení práv. Veškerá práva mi byla nahozena buď Whoikem, nebo Gustíkem. Přesněji rozepsáno: Rozšířený vstup - Whoik, Práva 1 - Whoik. Mezitím i co jsem měl skupiny jako buď Psaní do veřejného chatu, Tvorba místnosti případně Právo dávat vyšší skupiny. Zmíněný je Gustík proto, protože i on mi něco nahazoval, nevím přesně co. Nenechte se vysmát práva koupené jsem neměl a jestliže ano, tak výše je sepsáno kdo mi je nahodil, respektive tedy asi od koho bych je měl koupit. Hlavní Gather Manager mi byl nahozen opět od Whoika, Hlavní DJ od Gustíka. To, že přijdu o práva jsem věděl ještě mnohem dřív, než se přepracoval TS. Tak nějak mi to bylo zvěstováno od kamarádů, které na GS mám - jj fakt mám. Že pár lidem ležím v žaludku a budou dělat všechno proto, aby mě z GS odstranili. Ironii je, že než vůbec tito aktéři o GS věděli, nebo tu začali hrát, tak já tu už byl jako doma. Zmínit jejich jména bych mohl, ale vedlo by to akorát k tomu, že by zde v Topicu akorát začali vypisovat absolutně od tématu. Na to co napsal Whoik s Dwandym budu reagovat jen jednoduše. Whoik asi zapomněl co všechno jsem pro portál udělal a kolik času i peněz jsem do něj investoval. Patrně se tím i řídil, když psal příspěvek do Topicu Nový Teamspeak aby tam něco napsal. A Dwandy ten přišel po flámu, napsal nesmysl od věci, napadlo ho jak ze sebe udělat blbce a ve finále se z toho celý Topic zamkl, abych nemohl odpovědět. Hrdinství. Toto je veřejná sekce, tak doufám, že budete takový hrdinové a tento Topic necháte. Opravdu ho není potřeba ani mazat, ani upravovat, ani zamykat. Tak mi laskavě nepište, že jsem dostal velkou šanci, kterou jsem nevyužil a místo toho začal dělat blbosti. Ne není to tak. Ne nekoupil jsem si práva. A ano, jsem blbec když jsem do Gamesites investoval dobrovolně vůbec nějaký čas, peníze a úsilí.
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

od Rumcajz » 17 lis 2019, 20:02

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod Happyend » 17 lis 2019, 20:16 VIP

Petice na přidání reakcí z facebooku

Hlasuju pro HAHA
†2012 - 2018
†2018 - 20XX
Uživatelský avatar
Happyend
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1029
Registrován: 31 říj 2016, 14:24

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod Rejben » 17 lis 2019, 20:18 VIP

Naiz píše:ano, jsem blbec když jsem do Gamesites investoval dobrovolně vůbec nějaký čas, peníze a úsilí.


Souhlasím.
Uživatelský avatar
Rejben
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 493
Registrován: 12 zář 2017, 20:36

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod Ghast » 17 lis 2019, 20:19 VIP

Co se týče investicí ... Pamatuji si když si tuším Yamal žádal o práva. Někdo ho chtěl nekompromisně poslat do akademie a jeden člen z vedení na to napsal něco jako "Tak ho vem, investoval sem dost .. ".

Sorka, ale v době kdy jsem já přispěl ubohých 58e jsem studoval a taky to pro mě nebylo málo, jen že jsem ten portál miloval, věnoval mu veškerý čas tak teď na mě všichni koukají jako na zoufalce.
Proto jsem se snažil několikrát dostat zpět mezi adminy. Jako admina se mě také pár jedinců snažilo vyštípat a to byl důvod proč jsem chtěl mít comeback. Ikdyž jsem si zrušení zavinil sám, tak se mnou celkem "vymetli" ..

Podle mě mají přednost ti, kteří se znají s vedením nebo spolu mají spoustu zážitků s her a konverzací.
Uživatelský avatar
Ghast
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 504
Registrován: 14 říj 2017, 18:39
Bydliště: Tam

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod whiter » 17 lis 2019, 20:23

Ghast píše:Co se týče investicí ... Pamatuji si když si tuším Yamal žádal o práva. Někdo ho chtěl nekompromisně poslat do akademie a jeden člen z vedení na to napsal něco jako "Tak ho vem, investoval sem dost .. ".

Sorka, ale v době kdy jsem já přispěl ubohých 58e jsem studoval a taky to pro mě nebylo málo, jen že jsem ten portál miloval, věnoval mu veškerý čas tak teď na mě všichni koukají jako na zoufalce.
Proto jsem se snažil několikrát dostat zpět mezi adminy. Jako admina se mě také pár jedinců snažilo vyštípat a to byl důvod proč jsem chtěl mít comeback. Ikdyž jsem si zrušení zavinil sám, tak se mnou celkem "vymetli" ..

Podle mě mají přednost ti, kteří se znají s vedením nebo spolu mají spoustu zážitků s her a konverzací.


Myslim si, ze splnit podminky, nahlasit par hracu, hrat aktivne neni nic tak tezkyho, kdybys to splnil hned, myslim si ze te vezmou, nevim za co jsi byl zrusen, ale i akademie se da splnit do 1 - 2 mesicu kdyz chces.
9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod Naiz » 17 lis 2019, 20:26 VIP

Já ovšem nelituji těch peněz, ani času investovaného do portálu a že toho bylo hodně. Mě mrzí, že po tom všem se Vedení Gamesites ke mě postaví takhle a takhle mě zdiskredituje bez nějaké presumpce neviny. To, že jsem si Práva koupil se na Gamesites neslo hned od chvíle, co jsem dostal nějaké práva. No a dopadlo to tak, že to papouškuje i samotné Vedení portálu... To, co bylo napsáno výše - na to reagovat nebudu. Důležitý je obsah mé zprávy.
Naposledy upravil Naiz dne 17 lis 2019, 20:27, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod F3N0M3N » 17 lis 2019, 20:27 VIP

Tak sis je pravděpodobně nekoupil. Nicméně všichni víme, že tihle lidi (včetně těch dvou zmíněných) prakticky "rozdávali" práva apod. na TS jak na běžeckým páse a jsou tu i podobné situace za skiny do CSGO na jiné sekce atd že. Jé hele kamarád admin z 1.6 (nic víc, práva nepotřebuje téměř nikdo z jeho skupiny je nemá), na tady máš práva 4, kdybys chtěl, není problém nahodíme i 3 nebo 2, stačí pak napsat. Jé hele ty jsi tady pro náš server něco spočítal a napsal, za to ti tady nahodím o skupinu vyšší práva. Co když jsi tedy k nim přišel podobným způsobem a až pak jsi začal pracovat, jak popisuješ.
Máme tu politiky, kteří přišli o svoje vysokoškolské tituly až později poté, co díky nim pracovali, tím přišli o práci nebo minimálně byli nějakým způsobem "suspendováni", tohle mi přijde jako velmi podobná situace.

Nicméně to není nic proti tobě, jen taková moje myšlenka a poukázání na to, že je tady neustále někde něco špatně, ať už je to TS, které si snad tímto updatem v některých ohledech pomůže nebo nějaké jiné sekce GTA Cením tvou práci (na TSku) za těch posledních pár měsíců.

Zbytek krásně vystihl Rejben :D

PS: Dobrá délka textu, jen tak dál
Naposledy upravil F3N0M3N dne 17 lis 2019, 20:28, celkově upraveno 1
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod ErbiCZ » 17 lis 2019, 20:27 VIP

Pohádka krásná a teď ta další, jak si se dostal k HL.DJ?
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod YamaL » 17 lis 2019, 20:30 VIP

F3N0M3N píše:Tak sis je pravděpodobně nekoupil. Nicméně všichni víme, že tihle lidi (včetně těch dvou zmíněných) prakticky "rozdávali" práva apod. na TS jak na běžeckým páse. Jé hele kamarád admin z 1.6 (nic víc, práva nepotřebuje téměř nikdo z jeho skupiny je nemá), na tady máš práva 4, kdybys chtěl, není problém nahodíme i 3 nebo 2, stačí pak napsat. Jé hele ty jsi tady pro náš server něco spočítal a napsal, za to ti tady nahodím o skupinu vyšší práva. Co když jsi tedy k nim přišel podobným způsobem a až pak jsi začal pracovat, jak popisuješ.
Máme tu politiky, kteří přišli o svoje vysokoškolské tituly až později poté, co díky nim pracovali, tím přišli o práci nebo minimálně byli nějakým způsobem "suspendováni", tohle mi přijde jako velmi podobná situace.

Nicméně to není nic proti tobě, jen taková moje myšlenka a poukázání na to, že je tady neustále někde něco špatně, ať už je to TS, které si snad tímto updatem v některých ohledech pomůže nebo nějaké jiné sekce GTA Cením tvou práci (na TSku) za těch posledních pár měsíců.

Zbytek krásně vystihl Rejben :D

PS: Dobrá délka textu, jen tak dál


Pro info prava nemám koupene ;) ano do GS davam peníze hlavne do Turnaju atd a delam to pro hrače .To by tu každý měl koupene práva si myslím co darovalo do Sponzoru.
Uživatelský avatar
YamaL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1487
Registrován: 05 čer 2016, 19:47
Bydliště: Zombie servery

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod F3N0M3N » 17 lis 2019, 20:33 VIP

YamaL píše:
F3N0M3N píše:l


Pro info prava nemám koupene ;) ano do GS davam peníze hlavne do Turnaju atd a delam to pro hrače .To by tu každý měl koupene práva si myslím co darovalo do Sponzoru.


Pro info pravděpodobně cituješ špatný příspěvek.


Ghast píše:Co se týče investicí ... Pamatuji si když si tuším Yamal žádal o práva. Někdo ho chtěl nekompromisně poslat do akademie a jeden člen z vedení na to napsal něco jako "Tak ho vem, investoval sem dost .. ".

Sorka, ale v době kdy jsem já přispěl ubohých 58e jsem studoval a taky to pro mě nebylo málo, jen že jsem ten portál miloval, věnoval mu veškerý čas tak teď na mě všichni koukají jako na zoufalce.
Proto jsem se snažil několikrát dostat zpět mezi adminy. Jako admina se mě také pár jedinců snažilo vyštípat a to byl důvod proč jsem chtěl mít comeback. Ikdyž jsem si zrušení zavinil sám, tak se mnou celkem "vymetli" ..

Podle mě mají přednost ti, kteří se znají s vedením nebo spolu mají spoustu zážitků s her a konverzací.


Viděl jsi jak se Epic Games staví k cheaterům a to i když jde o streamera, který cheatuje "ze srandy" na svém streamu ale ne na svém účtu? Ban všude, přijdeš o téměř celé své živobytí a jsi nucený prodat svůj vlastní dům :))
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod Naiz » 17 lis 2019, 20:34 VIP

Odpověď na tvou otázku je zmíněná v mém hlavním příspěvku, Erbi.

Za svou historii jsem byl 10x DJ Fero, 2x Moderátor Rádia (jednou než jsem stal Správcem), 1x DJ Měsíce (byl jsem v historii Gamesites první DJ, kdo tento titul získal - přede mnou to sice získal L0GiC, který se toho ovšem vzdal a připadlo to mě, mohl se psát rok 2015-16? Netuším.)

Pravděpodobně důvod mého nahození byl tento, navíc přislíbení toho, že se o celou DJ sekci včetně Rádia postarám. Úspěch byl vidět v CS1.6 Gather sekci , proto i toto mi hrálo dost do karet. Dále to, že na GS nejsem nováček a vím jak určité věci chodí. Navíc mám za sebou nějakou minulost, proto jsem dostal přednost já.
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod Flizzy » 17 lis 2019, 20:37 VIP

F3N0M3N píše:PS: Dobrá délka textu, jen tak dál


Už jsem se bál , že to v tom nezmíníš :)
Uživatelský avatar
Flizzy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 296
Registrován: 04 lis 2019, 14:29

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod TheRohlikar » 17 lis 2019, 20:38

Obrázek

mám pocit, že nás to nikoho stejně nezajímá. ale tak ,vybreč se. :D


edit. souhlasím s rejbenem
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod Nataly350 » 17 lis 2019, 20:39

:lol: :lol:
Celá pravda je kde? :lol: Dostal si šancu spojiť Rádio s turnajmi a súťažiami, rovnako ako PuNko. Nevravím, že sa mi to úplne v tvojom prípade páčilo, vzhľadom na to ako si sa správal, ale dokázala by som to akceptovať a prekusnúť. ;) Nič by sa pre vás v podstate ani nezmenilo, akurát by si bol pod nami a to tvoje ego zrejme nemohlo ustáť. PuNko mal narozdiel od teba viac rozumu a pozri kde je teraz on a kde ty. ;) Namiesto tejto tvojej slohovky plnej klamstiev, ktorými kŕmíš ako "čitateľov" tak aj tvojích moderátorov z Rádia, ktorým si samozrejme celú pravdu, že si ich prakticky zrušil ty NEPOVEDAL, mohol priznať farbu a dostať konečne rozum. ;) A že sme plakali? :lol: Chceli sme spojiť sekcie, aby sa utvoril jeden veľký celok, ktorý sa nám aj bez teba podaril. ;) Viac tu ani nič nepíšem, škoda času. :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Nataly350
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 305
Registrován: 18 čer 2017, 21:15

Re: Koupení práv.. aneb jak to doopravdy bylo?

Příspěvekod Tokop » 17 lis 2019, 20:39 VIP

Naiz píše:A ano, jsem blbec když jsem do Gamesites investoval dobrovolně vůbec nějaký čas, peníze a úsilí.


Naiz píše:Já ovšem nelituji těch peněz, ani času investovaného do portálu a že toho bylo hodně..


Obrázek
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 549
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Další

Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků