I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyriešené] Kurfy JB#2 / neadekvátne chovanie

Příspěvekod DellisSk » 15 čer 2022, 19:43

Název tématu [Server / Nick admina]: Kurfy JB#2
Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/kurfy
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]:Admin nerieši nadávky na serveru dokonca mi nadáva v admin voicu hovorí otázky z testov neovláda pravidlá v čase 5:08 hovorí do Admin voicu že každý kto na mape dojo preskočil počas zákazov vodu má dostať kill v čase 9:30 a vlastne až ku koncu kola nerieši nadávky na admina Wawle v čase 11:44 vysvetluje do Admin voicu pravidlo o ktorom nemá pravdu a stále arogatne tvrdí že sa odovlá na iného admina a že ho nič nezaujíma a v čase 12:30 mi nadáva že som Troska kedy som sa skoro rozplakal a mal som slzy na krajíčku pretože ma to strašne vzalo a ako vieme admin má stále pravdu a veľké slovo na server :cry: . Takéto chovanie u admina je neadekvátne. Neriešenie nadávok v chatu / voicu pokračuje to takto stale. Nebudem vypisovať každú nadávku čo neriešil no do kola 4:2 padlo 1 upozornenie no nadávok tam bolo omnoho viac a neriešil to
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: https://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/J ... 5-6.dem.gz
Uživatelský avatar
DellisSk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 150
Registrován: 04 zář 2019, 18:45
Bydliště: Luník IX

[Vyriešené] Kurfy JB#2 / neadekvátne chovanie

od Rumcajz » 15 čer 2022, 19:43

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Luník IX

Re: Kurfy JB#2 / neadekvátne chovanie

Příspěvekod kurfy » 15 čer 2022, 20:15 VIP

Nechce se mi na to dívat celé, popravdě ani nevím, na co narážíš, moje vyjádření je tedy zde:

1) Ano, jsi troska, nemáš na práci nic lepšího, než kazit zábavu na serverech a dělat ze sebe hrdinu na fóru, že jsi obětavě nahlásil zlobivého admina.

2) K přeskakování řeky: pravidlo mám od admina Vajbující číča:
Když jdeš na čáru, nebo jiné místa co ti určí Simon, máš jít nejrychlejší cestou ale musíš zákazy dodržet, tzn že půjdeš po Schodech. Porušit zákaz musíš jen když jdeš za Simonem.
- Pohodáři z GSek, 23. září 2021, tedy ještě dávno před mým rozšířením na JB... Pokud 100% smysluplný systém funguje na principu uč se hraním a uč se od adminů, neudělal jsem nic špatně, nebo?

3) Na některé nadávky jsem se možná nesoustředil, nu což, ponesu si za to následky. Chci si užít hru a neřešit každý nesmysl, hráči, se kterými jsem byl na serveru, nenadávají, aby někoho vyloženě uráželi (a pokud ano, tak jsem se v nich zmýlil a je to moje chyba, no).

4) Mluvení do admin voice i přesto, že nemám, je většinou způsobeno tím, že mě Simon utne uprostřed věty a nevšimnu si toho, chvilku pak tedy ještě mluvím, no shit :-D Každopádně i na serveru jsem se za to kdesi omluvil

Poslední dobou nemám moc času, pracuji, věnuji se škole. Na server si chodím užít, pokecat si s hráči, udělat zábavu, to, že mi ujede občas nadávka (za kterou se většinou okamžitě omluvím), ze mě nedělá hříšníka. Nemám náladu hrotit každou chujovinu, hraju pro zábavu a když někdo dělá vyloženě bordel, tak ho pochopitelně potrestám.

Užívej si zbytek dne, na stránce lichess.org se můžeš naučit šachy a můžeme někdy zahrát, mozek to rozvíjí více, než mluvení nesmyslů ;)

e. moje jméno se píše s malým písmenkem k
Můj Steam Profil
  • Hodnota: 573€ (105€ se slevami)
  • Vlastněno her: 74
  • Hráno her: 49 (66%)
  • Odehrané hodiny ke dni 6. dubna: 2,391.4h
steamcommunity.com/id/kurfy
Uživatelský avatar
kurfy
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 165
Registrován: 26 čer 2021, 22:02
Bydliště: steamcommunity.com/id/kurfy

Re: Kurfy JB#2 / neadekvátne chovanie

Příspěvekod DellisSk » 15 čer 2022, 20:53

Po tomto mám dosť https://ctrlv.sk/FInk adminovi je úplne jedno že neovláda pravidlá a podľa týchto slov je mu to jedno a nezaslúži si mať práva na GS. Som veľmi citlivá osoba a toto ma rozplakalo a tento hrdina <Adam Kurfürstm> ma zničil.
Uživatelský avatar
DellisSk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 150
Registrován: 04 zář 2019, 18:45
Bydliště: Luník IX

Re: Kurfy JB#2 / neadekvátne chovanie

Příspěvekod DellisSk » 15 čer 2022, 21:05

Uráža ma ďalší zakomplexovaný admin Honza ktorý pracuje v železiarstve a vlastná babka mu nedala 5 hivezdiciek https://ctrlv.sk/uODU
Uživatelský avatar
DellisSk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 150
Registrován: 04 zář 2019, 18:45
Bydliště: Luník IX

Re: Kurfy JB#2 / neadekvátne chovanie

Příspěvekod JopeZ » 16 čer 2022, 12:39

DellisSk píše:Po tomto mám dosť https://ctrlv.sk/FInk adminovi je úplne jedno že neovláda pravidlá a podľa týchto slov je mu to jedno a nezaslúži si mať práva na GS. Som veľmi citlivá osoba a toto ma rozplakalo a tento hrdina <Adam Kurfürstm> ma zničil.


Kurfy je jeden z administrátorů, kteří se chovají jako lidi. Kdyby hráči měli měsíčně volit v soutěži o admina měsíce, tak to vyhraje ten, co se chová jako normální člověk. Bohužel pro hráče jako jsi ty, zde není každý admin naprogramovaný robot, co má za úkol pokaždé upozorňovat a banovat hráče, co se snaží po náročném dni bavit a užít si hru. Brečíš jak malá holčička na nadávky a ještě k tomu ve hře, co bys dělal v reálu kdybych se rozhodl, že ti zlomim čelist? Raději ti doporučím odjet do Thajska a nechat se přeoperovat na ženu, tam transexuální děvky co se rády nechají jebat do prdele mají rádi.

S pozdravem,

Lucifer
Uživatelský avatar
JopeZ
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 02 úno 2018, 19:47

Re: Kurfy JB#2 / neadekvátne chovanie

Příspěvekod DellisSk » 16 čer 2022, 19:51

JopeZ píše:
DellisSk píše:co bys dělal v reálu kdybych se rozhodl, že ti zlomim čelist?

Pravdepodobne nič pretože si hrdina za kompom :D :lol: a v realite by si sa neodvážil papa posielam pusinky cmuk cmuk
Uživatelský avatar
DellisSk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 150
Registrován: 04 zář 2019, 18:45
Bydliště: Luník IX

Re: Kurfy JB#2 / neadekvátne chovanie

Příspěvekod kurfy » 16 čer 2022, 20:16 VIP

Ahoj,

po opětovném uvážení a doptání se chytřejších pravidlodárců jsem nucen uznat svou chybu. Na dojo je u řeky výjimka, a byť sama boostí, takže to upřímně moc nechápu, hráči skákali oprávněně. Na nadávky se koukat nechci, nemám na to čas ani náladu, každopádně taky máš nejspíš recht ;) Ale za pomluvy v PMce se ti fakt neomluvím :lol:

Stížnost bych tedy sám za sebe prohlásil za oprávněnou, ale počkejme na vyjádření vyšších. Do té doby by bylo fajn zde už nic nepsat, to platí jak pro mé stoupence, tak i pro mé odpůrce :lol:

Omlouvám se a děkuji
S přáním pěkného zbytku dne
kurfy
Můj Steam Profil
  • Hodnota: 573€ (105€ se slevami)
  • Vlastněno her: 74
  • Hráno her: 49 (66%)
  • Odehrané hodiny ke dni 6. dubna: 2,391.4h
steamcommunity.com/id/kurfy
Uživatelský avatar
kurfy
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 165
Registrován: 26 čer 2021, 22:02
Bydliště: steamcommunity.com/id/kurfy

Re: Kurfy JB#2 / neadekvátne chovanie

Příspěvekod Slungyy » 18 čer 2022, 17:59

Hlavně nezapomeňte na kurfy nadavky
Uživatelský avatar
Slungyy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 01 zář 2021, 19:50
Bydliště: Krchov

Re: Kurfy JB#2 / neadekvátne chovanie

Příspěvekod catjam » 18 čer 2022, 20:42 VIP

kurfy píše:2) K přeskakování řeky: pravidlo mám od admina Vajbující číča:
Když jdeš na čáru, nebo jiné místa co ti určí Simon, máš jít nejrychlejší cestou ale musíš zákazy dodržet, tzn že půjdeš po Schodech. Porušit zákaz musíš jen když jdeš za Simonem.
- Pohodáři z GSek, 23. září 2021, tedy ještě dávno před mým rozšířením na JB... Pokud 100% smysluplný systém funguje na principu uč se hraním a uč se od adminů, neudělal jsem nic špatně, nebo?


Ahoj,
omlouvám se za spam, ale musím se zde vyjádřit pro svojí obhajobu. Za to pravidlo, které jsi tu napsal si samozřejmě stojím, nicméně mapa jb_sg_dojo_v5-6 je výjimkou, kdy řeku před celama můžeš přeskočit i když máš zákazy, protože to je překážka.

Vyčkejme na vyjádření od vyšších.
catjam
„Každý svého banu strůjcem.“
Uživatelský avatar
catjam
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 956
Registrován: 09 led 2021, 20:12

Re: Kurfy JB#2 / neadekvátne chovanie

Příspěvekod DellisSk » 18 čer 2022, 21:46

catjam píše:
kurfy píše:2) K přeskakování řeky: pravidlo mám od admina Vajbující číča:
Když jdeš na čáru, nebo jiné místa co ti určí Simon, máš jít nejrychlejší cestou ale musíš zákazy dodržet, tzn že půjdeš po Schodech. Porušit zákaz musíš jen když jdeš za Simonem.
- Pohodáři z GSek, 23. září 2021, tedy ještě dávno před mým rozšířením na JB... Pokud 100% smysluplný systém funguje na principu uč se hraním a uč se od adminů, neudělal jsem nic špatně, nebo?


Ahoj,
omlouvám se za spam, ale musím se zde vyjádřit pro svojí obhajobu. Za to pravidlo, které jsi tu napsal si samozřejmě stojím, nicméně mapa jb_sg_dojo_v5-6 je výjimkou, kdy řeku před celama můžeš přeskočit i když máš zákazy, protože to je překážka.

Vyčkejme na vyjádření od vyšších.
catjam

Presne tak bol to len chabý pokus o výhovorku !! ! !!
Uživatelský avatar
DellisSk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 150
Registrován: 04 zář 2019, 18:45
Bydliště: Luník IX

Re: Kurfy JB#2 / neadekvátne chovanie

Příspěvekod KhalDenny » 19 čer 2022, 21:29 VIP

Ahoj,
DellisSK píše:Admin nerieši nadávky na serveru dokonca mi nadáva v admin voicu

Akože čo si vyčasoval nadávku na Wawleho tak tam si hráč "zakúsol" do jazyka a nepovedal ju. Takže zbytočne upozorňovať, potom neskoršie už padla nadávka => admin by mal upozorniť. To, že ti povedal, že si "troska" nadávka neni, ale admin by tiež také veci hráčom hovoriť nemal. Potom už padlá len jedna nadávka do kola 4:2 a tam malo prísť upozornenie. Iné nadávky si už nevyčasoval

DellisSK píše:hovorí otázky z testov

Prosím presne mi to vyčasuj.

DellisSK píše:neovláda pravidlá v čase 5:08 hovorí do Admin voicu že každý kto na mape dojo preskočil počas zákazov vodu má dostať kill v čase

K tomuto, viem ako to chodí, admin vlastne dobré pochopí pravidlo, lenže nevedel o tejto výnimke, bohužiaľ tiež neni robot a môže sa mu to stať.
Ako vidím, už si to admin doštudoval a nabudúce to bude vedieť.

Nabudúce ak by sa mal admin s nejakým hráčom hádať o pravidle, napíše mi na TS, alebo na Steame.
Vyriešené.
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků