I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] L0GIC má práva?

Příspěvekod Ended » 21 dub 2018, 22:00

Zdravíčko vespolek, docela mě zaráží jak on může mít práva když ráno vstane zapne goučko jde cheatovat, vypne goučko zapne 1.6 a jde cheatovat i tam, a ještě k tomu na vaše servery, nevím jestli dostal nějaké bany v nejbližší době ale není to dlouho co dostal ban za nějaký sgs hovno nevim nevyznám se v tom, potom sem koukal ze ma ještě aktivni ban , nevim jestli tady nekomu spadl kámen na hlavu a hned ho z fleku nahodil, ani žádost si nepodal, podle mě ani testy na jb nedělal, mám takovej pocit že už nemá smysl žádat o práva jako normální uchazeč ale stačí si vyprosit od vedení číslo účtu poslat tam pár éček a máš práva, tak jako je to lehčí než nějaký testy nebo nějaká žádost k čemu že..


Shrnutí

- lodžik není žádnej svatoušek, ten by už na gs neměl mít práva nikdy podle mého názoru
- Vedení si nedokáže pohlídat aby se něco takového nedělo, možná mám i pocit že samo vedení si nechává posílat ty peníze a nahazovat takový šuliny jako je třeba logic, ale je to už váš boj, vy přijdete o dost slušnout reputaci co máte, gs vlastníte už nějaký pátek a za starých časů se nikdy nikdo přes žádost o práva a testů nedostal dál, strašně to polevilo což je škoda


:arrow: vemte si tuto stížnost bez důkazů, bezpředmětnou, hloupou, zbytečnou, k srdci a uvědomte si že ztrácíte hráče, a pokud si to k srdci nevezmete a necháte ho tu adminovat tak hodne stesti vsem.
Ended
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 94
Registrován: 28 lis 2014, 12:21

[Zamítnuto] L0GIC má práva?

od Rumcajz » 21 dub 2018, 22:00

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: L0GIC má práva?

Příspěvekod Whoik » 21 dub 2018, 22:22 VIP

Ahoj, Logic zabojoval o svou další šanci tím, že pomáhal portálu a dokázal, že zvládne být pro Gamesites přínosem, i když Logicova reputace je řekněme nízká. Stejně jako kdokoliv jiný, si i on prošel pohovorem a testem z pravidel. Úspěšně prošel a po domluvě ve vedení jsme mu dovolili mít práva.

Samozřejmě nad ním bdíme více, než nad ostatními adminy a v případě jakéhokoliv prohřešku bude potrestán výrazně více, než ostatní. Vše jsme probrali na Teamspeaku z úst do uší a i přes to, že jsme jej před měsícem zamítli, jsme se nyní odhodlali mu dát další šanci.

Vše proběhlo stejně, jako s kterýmkoliv jiným žadatelem o práva, akorát jsme vynechali žádost na foru jako bezpředmětnou. Nikomu z nás neposlal ani korunu. Kdyby něco takového bylo možné, tak mi věř, že by to tady vypadalo opravdu jinak. Práva si na Gamesites nikdy koupit nebude možné.

Já osobně věřím, že Logic dokáže i třeba tobě, že si těch práv váží a bude pro nás přínosem.
Uživatelský avatar
Whoik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 08 čer 2013, 13:57

Re: L0GIC má práva?

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 22 dub 2018, 06:55

Já jen dodám, že test z pravidel udělal lépe než drtivá většina současných adminů..
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: L0GIC má práva?

Příspěvekod Ended » 22 dub 2018, 12:43

Whoik píše:Ahoj, Logic zabojoval o svou další šanci tím, že pomáhal portálu a dokázal, že zvládne být pro Gamesites přínosem, i když Logicova reputace je řekněme nízká. Stejně jako kdokoliv jiný, si i on prošel pohovorem a testem z pravidel. Úspěšně prošel a po domluvě ve vedení jsme mu dovolili mít práva.

Samozřejmě nad ním bdíme více, než nad ostatními adminy a v případě jakéhokoliv prohřešku bude potrestán výrazně více, než ostatní. Vše jsme probrali na Teamspeaku z úst do uší a i přes to, že jsme jej před měsícem zamítli, jsme se nyní odhodlali mu dát další šanci.

Vše proběhlo stejně, jako s kterýmkoliv jiným žadatelem o práva, akorát jsme vynechali žádost na foru jako bezpředmětnou. Nikomu z nás neposlal ani korunu. Kdyby něco takového bylo možné, tak mi věř, že by to tady vypadalo opravdu jinak. Práva si na Gamesites nikdy koupit nebude možné.

Já osobně věřím, že Logic dokáže i třeba tobě, že si těch práv váží a bude pro nás přínosem.



:arrow: Dobře, díky za vysvětlení, jen mi to v tu chvíli co jsem to zjistil přišlo nezpravidlevé vůči ostatním hráčům kteří mělí lepší reputaci, minulost a všechno a tu šanci proste nedostali, a když už náhodou tu šanci dostali tak to museli prokázat akademíí ale to je už nepodstatný, já to beru




Awee (cti ejvi) píše:Já jen dodám, že test z pravidel udělal lépe než drtivá většina současných adminů..


:arrow: O tom nepochybuju, logic byl vždycky dobrej na jailbreaku, ty pravidla uměl a souhlasim s tebou. Jen mi to včera přišlo strašně rychlé že sem to střelil od oka že ty testy nedělal


tuhle tému mužete uzavřít jestli chcete, myslim ze mi tu vse bylo vysvetleno takze uz zde nic neni potreba, jeste jednou diky za vysvetleni
Ended
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 94
Registrován: 28 lis 2014, 12:21

Re: [Zamítnuto] L0GIC má práva?

Příspěvekod Senorita » 23 dub 2018, 22:55

Ahoj Whoik,


Vo svojom príspevku si písal, že L0gic si práva patrične zaslúžil, no ja si myslím opak.


Pred pár týždňami si založil YouTube kanál, kde zverejňoval videá s názvami v ktorých sa objavovalo meno Vášho portálu v spojitosti s cheatingom. Dokonca neváhal a link na tieto videá postoval do minichatu, tu na fóre. Príde ti snáď toto ako pomoc portálu?

Tiež som bola svedkom ako zámerne znepríjemňoval a kazil hru hráčom, či už na móde JB, alebo iných. Je snáď toto tá pomoc?

Rozprávaš, že dostal 2. šancu, nedostal ich ale viac? Pred každým resetom banlistu mal šancu sa polepšiť. Urobil snáď tak?


Admin má byť vzorom pre ostatných, vzbudzovať dôveru a rešpekt. Dôveroval a rešpektoval by si takéhoto človeka?
Uživatelský avatar
Senorita
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 557
Registrován: 17 dub 2018, 20:21

Re: [Zamítnuto] L0GIC má práva?

Příspěvekod Veenom » 24 dub 2018, 15:42

Nechápu jak lidi jako L0gic mohou dostat prává...
Že udělal test z pravidel lépe než většina adminů naznamená že z něho bude dobrý admin, když se neumí chovat.
To rovnou můžete dát práva mě, protože já bych dal taky zkoušky lepé než většina adminů, ale chovám se jak šulin a proto je nedostanu. Logic se chová taky jako já, ale práva dostane. Bylo by fajn kdyby jste si admini nevybíráli jen podle toho jak umějí pravidla, ale taky i podle toho jak se chovají. Admin by měl být vzorem a né tyranem :roll:
Venom
Uživatelský avatar
Veenom
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 38
Registrován: 16 srp 2017, 09:28

Re: [Zamítnuto] L0GIC má práva?

Příspěvekod PEto » 24 dub 2018, 16:21

odpoved ste uz dostali od whoika, nechapem co tu dalej riesite. ak uvidite, ze sa na servery sprava nevhodne, neni nic jednoduchsie nech napisat staznost a dodat do nej o tom dokazy


lock
Uživatelský avatar
PEto
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 3085
Registrován: 10 led 2013, 16:03
Bydliště: ts.gamesites.cz


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků