I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

LordNapier

Příspěvekod Amaya » 24 črc 2020, 22:45 VIP

Vzhľadom k nedávnym udalostiam a vyvrcholením situácie som sa rozhodol pre sťažnosť tu.

Podávam sťažnosť na administrátora LordNapier z dôvodu hrubého porušenia pravidla, ktoré znie:

Hráči nemohou využívat jiné programy (např. discord) ke sdílení IC informací, mimo roomky na našem Discordu, které jsou k tomu určeny. E-maily v soukromých zprávách jsou povoleny.

Chcel som toto riešiť diskrétnejšou cestou, ale nesúhlasím s rozhodnutím HLSA, Paradizo. Bolo mu vraj prisľúbené, že sa nejedná o metagamingový discord a bla bla bla. Podľa mňa je toto vyjadrenie smiešne. Iný by mali ban a prišli by o frakciu ale LordNapier zázrakom nie.

Zároveň pokusy o OOC šarvátky zo strany SAHP nemusím ani písať, to je jasné.

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Amaya
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 209
Registrován: 12 říj 2013, 22:57
Bydliště: Malacky

LordNapier

od Rumcajz » 24 črc 2020, 22:45

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Malacky

Re: LordNapier

Příspěvekod LordNapier » 25 črc 2020, 00:02

Amaya píše:Vzhľadom k nedávnym udalostiam a vyvrcholením situácie som sa rozhodol pre sťažnosť tu.

Podávam sťažnosť na administrátora LordNapier z dôvodu hrubého porušenia pravidla, ktoré znie:

Amaya píše:Hráči nemohou využívat jiné programy (např. discord) ke sdílení IC informací, mimo roomky na našem Discordu, které jsou k tomu určeny. E-maily v soukromých zprávách jsou povoleny.


Chcel som toto riešiť diskrétnejšou cestou, ale nesúhlasím s rozhodnutím HLSA, Paradizo. Bolo mu vraj prisľúbené, že sa nejedná o metagamingový discord a bla bla bla. Podľa mňa je toto vyjadrenie smiešne. Iný by mali ban a prišli by o frakciu ale LordNapier zázrakom nie.


Zároveň pokusy o OOC šarvátky zo strany SAHP nemusím ani písať, to je jasné.

img]https://ctrlv.cz/shots/2020/07/24/HUFs.png[/img]


Čau

Vzhledem k tomu že se jedna o mě tak se zde vyjádřím.

Jak jsi psal přesněji toto
Amaya píše:Hráči nemohou využívat jiné programy (např. discord) ke sdílení IC informací, mimo roomky na našem Discordu, které jsou k tomu určeny. E-maily v soukromých zprávách jsou povoleny.


1. Nikde tam není ani roomka označená nikde s IC informacemi a nijak by tam podle těch jmen nesedělo
2. Nikde ani nevidím důkaz ohledně toho že by tam bylo něco s IC informacemi
3. Paradizo má momentálně přístup na ten discord
4. Tyhle podobné discordy jsi měl i ty ať už se to jmenovalo něco ve stylu Yakuza společně s dvorem

Amaya píše:Zároveň pokusy o OOC šarvátky zo strany SAHP nemusím ani písať, to je jasné.


Tohle neustále nechápu, pokud se nepletu tak tohle bylo pouze ze strany Memes a kdyby to byly šarvátky tak by to vypadalo ve stylu hanlivých urážek atd. Tohle bylo pouze a jen např. LSP Who? A jestli se nepletu v té době kdy se tohle psalo tak to i Filis psal když byl za LSPD. Asi měl i k tomu důvod to psát, nepřišel si možná fajn tam kde se to vedlo :?: nevím a neřeším. Tohle je za mě zbytečné vytahovat když ti to bylo myslím si že i vysvětleno. Každý si zde na GS dělá srandu, ať už je to z frakce atd. Pokud bych se mohl vrátit k šarvátkám tak to spíše ze začátku vypadalo tak a taky tak bylo že se dělali memes a sranda z SAHP když se říkalo atd. že nemají šéfa apod. Tohle mi příjde zbytečný.

Nemám se stejně už ani nijak jak vyjádřit. HLSA má přístup k tomu discordu a k roomkám a ty Amayo mi příjde že máš nedostatečný důkaz.

Díky
LordNapier
Uživatelský avatar
LordNapier
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 dub 2019, 17:18

Re: LordNapier

Příspěvekod bertt » 25 črc 2020, 00:35

Ahoj,

Jelikož je to o SAHP tak se to týká i mě a chtěl bych se vyjádřit

Podáváš stížnost za něco co se nestalo a ani k tomu nemáš důkaz.

Discord se jmenuje SAHP. To ale neznamená že je to o IC informacích, je to discord server založený přímo pro členy SAHP kvuli

1. Klasické komunikaci ( Chceme mít kde si psát )
2. Řešení věcí technických jako např, vytváření mapy nové stanice, dělaní oblečení apod.

Posíláš jako důkaz screenshot který neříká vůbec nic z toho co píšeš

IC Informace? Kde prosím.

Vyvolávaní OOC šarvátek ? Kde prosím.

"Iný by mali ban a prišli by o frakciu ale LordNapier zázrakom nie."

Chceš tím říct že by lordnapier měl příjít o frakci? Pokud jsem si všiml a věřím že vím o čem mluví protože hraju na serveru skoro každý den. Tak frakce SAHP je snad nejaktivnější frakce momentálně a každý její člen na serveru hraje.

Na závěr bych snad jen řekl že nevidím důvod stížnosti na Admina LordNapier.

Děkuji, bertt
Fill the gaps. Stay liquid
Uživatelský avatar
bertt
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 57
Registrován: 18 lis 2019, 14:55

Re: LordNapier

Příspěvekod Amaya » 25 črc 2020, 01:27 VIP

V každom prípade mu nemusíš dať plný prístup a môže tam byť skrytá roomka. Na toto dôkaz nepotrebujem. Aby som sa vyjadril k tej yakuze, tak som tam bol aby som to tam skontroloval a žiadna aktivita či čokoľvek spojené s hrou tam nebolo. Nebola to ani frakcia ani nič funkčné. Keby ovplyvňovali RP, riešil by som to. Toto je iba trápna obhajoba. Pokiaľ si dobre vzpomínam, tak som na žiadnych podobných pofidérnych discordoch nebol a dokonca som nič nezakládal- vyveď ma z omylu. A pokiaľ myslíš tú skupinu BS, tak to bolo dohodnuté s Rožkom. Vedel o tom a vedel že tam riešime OOC veci, ktoré sa v IC riešiť nedajú.
Obrázek
Uživatelský avatar
Amaya
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 209
Registrován: 12 říj 2013, 22:57
Bydliště: Malacky

Re: LordNapier

Příspěvekod Paradizo » 25 črc 2020, 05:50

Ahoj,
Amyao, ty snad nikdy nepřijmeš mé rozhodnutí a vše co řeknu, bude pro Tebe vždy nesmyslné.
Prvně mi do PM tvrdíš, že to nechceš dávat na web, když zjistíš, že je stále LP adminem, tak mi napíšeš: fajn. a jdeš napsat stížnost zde. Tvé rozhodnutí, Tvá volba.
S LordNapierem jsme si vše vyjasnili a ten discord mi byl vysvětlen. Admin nemá žádnou výhodu nad hráčem, nikdo není více, ani méně.
Situaci jsme řešili, jak někde ve výslechové místnosti.
Nemám jediný důvod mu nevěřit a vše, co si obhájil má smysl.
Souhlasím, že takto založený discord server se nešťastně rozporuje s pravidly, protože měli v názvu Gamesites - SAHP. K tomuhle jsem jim řekl, že takovýto discord s názvem Gamesites určitě mít nebudou a budou nuceni jej přejmenovat.
Na druhou stranu je třeba taky vzít v potaz, kdyby tam měli napsáno cokoliv a my tam neuvidíme, tak stejně nic nedokážeme.
Za další je potřeba zmínit, že tam mají i věci, které se týkají DEV věcí pro náš server.
Admin LP se zaručil, že k žádné metě nedochází.
Další věc, co mě mrzí je, že když jsi byl admin, tak si o tom discordu moc dobře věděl a nikomu se o tom ani nezmínil a teď, když dojde na lámání chleba, tak tady děláme z komára velblouda.

Počkejme tedy na vyjádření toho nejvyššího, ať uspokojí touhu nás všech. :evil:
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44

Re: LordNapier

Příspěvekod Trsak » 25 črc 2020, 08:08 VIP

Jak říká pravidlo, k porušení by došlo pouze v případě, že by na tom Discordu docházelo ke sdílení IC informací. Dle vyjádření Napiera a bertta tomu tak nikdy nebylo a bez důkazu o opaku se tedy žádné porušení pravidel trestat nemůže.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02


Zpět na Stížnosti na adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků