Máte problém s VIP účtem? Tady se na nás můžete obrátit.

LOVE VIP EXTREMER

Příspěvekod LoveYou » 20 lis 2023, 23:03 VIP

Čau, když ma Extremer dost času, mě na foru upozornovat že se nemam vyjadřovat kam nemám, rád bych věděl jak to vypadá s mýma VIP co mi měnil, za zrušene servery. VIP bylo víc jak 5 a to že má čas mi psát hovadiny, kde se branim hráčí co se mi směje na serveru a jako hlavní admin 1.6 nemůže ani 48 hodin po zrušení nahodit VIP co sem měl je celkem úlet. Zkuste si to tu dát trochu do pořádku, sou to vyhody za ktere sem neplatil nemalé peníze...
nepytaj sa odkial mam cash, lebo budem muset klamat a neviem či to zješ, trvalo to par dní, možno že tři a s tím chemickým štěstím odešli i moje sny.

L O V E I S O V E R M A G I C G O N E
Uživatelský avatar
LoveYou
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 27 dub 2015, 14:13
Bydliště: Brno

LOVE VIP EXTREMER

od Rumcajz » 20 lis 2023, 23:03

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Brno

Re: LOVE VIP EXTREMER

Příspěvekod LoveYou » 20 lis 2023, 23:06 VIP

KODY SEM MU PSAL UŽ TENKRAT, KDYŽ MĚ NAHAZOVAL, NENÍ MOJE POVINNOST MÍT POŘAD KODY KTERE NEJSOU PLATNÉ. A RÁD BYCH KONEČNĚ DOSTAL SVOJE VIP, NEŽ NĚKOHO ZRUŠÍM, TAK MU PŘECI NEBUDU BRÁT I VĚC ZA KTEROU ZAPLATIL PENÍZE, ABY MOHL PORTAL FUNGOVAT, NEBO NE? JAKOŽE SEM SI KOUPIL VIP JEN DO DOBY, NEŽ MĚ EXTREMER NAHODÍ, POŘEŠÍ VIP ZA ZRUŠENE SERVERY A PO ZRUŠENÍ 48 HODIN NEMA ČAS MI VRATIT VIP?
nepytaj sa odkial mam cash, lebo budem muset klamat a neviem či to zješ, trvalo to par dní, možno že tři a s tím chemickým štěstím odešli i moje sny.

L O V E I S O V E R M A G I C G O N E
Uživatelský avatar
LoveYou
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 27 dub 2015, 14:13
Bydliště: Brno

Re: LOVE VIP EXTREMER

Příspěvekod AJayy » 20 lis 2023, 23:09 VIP

V klídu borče, vše se brzy vyřeší, do té doby relaxuj. Netřeba zbytečně zde psát další příspěvky neustále.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1214
Registrován: 16 čer 2018, 18:16

Re: LOVE VIP EXTREMER

Příspěvekod LoveYou » 20 lis 2023, 23:25 VIP

Psali sme si o tom s extremerem pár minut po tom co sem zjistil, že mě zrušil za mé nevhodné vyjadření na foru. Myslím že má dost OP na to nahodit vip, které sám nahazoval. Kdyby to nebylo přes 48 hodin, sem uplně v klídku :P. Přeci někoho zruším a to za co (PORTÁLU PŘÍSPĚL PENIZE) tak mu rušit v opravnění nebudu, nebo to přidje logicky jenom mně? Proč by mi měl odebírat zaplacené VIP ??
nepytaj sa odkial mam cash, lebo budem muset klamat a neviem či to zješ, trvalo to par dní, možno že tři a s tím chemickým štěstím odešli i moje sny.

L O V E I S O V E R M A G I C G O N E
Uživatelský avatar
LoveYou
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 27 dub 2015, 14:13
Bydliště: Brno

Re: LOVE VIP EXTREMER

Příspěvekod eXtr3mer » 21 lis 2023, 00:07

Vidím, že ani po xx správach stále nie si schopný pochopiť jednoduchú vec...

Po zrušení práv ti ostali VIP prepojené na tvoju SID, pričom všetky sú aktívne a budú fungovať keď si dáš správny nickname...
Ďalšie VIP, ktoré nie sú prepojené s tvojou SID, som nenašiel ani pomocou kódov, ktoré si mi poslal, takže som sa obrátil na Whoika, aby pozrel či neboli omylom zmazané mnou alebo niekým iným :)

Neostáva ti nič iné než čakať :) A zbytočný spam fóra to neurýchli...
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: LOVE VIP EXTREMER

Příspěvekod LoveYou » 12 pro 2023, 17:33 VIP

Já jen že furt čekám, na hajdnsyku se bez vip na hns_etheral nedostanu na 256 :(
nepytaj sa odkial mam cash, lebo budem muset klamat a neviem či to zješ, trvalo to par dní, možno že tři a s tím chemickým štěstím odešli i moje sny.

L O V E I S O V E R M A G I C G O N E
Uživatelský avatar
LoveYou
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 27 dub 2015, 14:13
Bydliště: Brno

Re: LOVE VIP EXTREMER

Příspěvekod eXtr3mer » 12 pro 2023, 21:40

LoveYou píše:Já jen že furt čekám, na hajdnsyku se bez vip na hns_etheral nedostanu na 256 :(

Vyriešené cez PM...
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na VIP poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků