[Přijat] Lucifer | JB

Příspěvekod Lucifer9 » 13 úno 2023, 13:26 VIP

Nick ve hře: Lucifer

Odkaz na steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198954148603/

Sekce: JB

Věk: 15

Steam ID: STEAM_1:1:496941437

Odkaz na váš HLstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=184746

Proč se chci stát Akademikem: Jak jsem připojil na JB tak jsem to moc nechápal jak to všechno funguje, ale hned první den jsem viděl Admina jak nějakého hráče vzal za začal to něj hustit proč dal MFK. Já jsem to moc nechápal jak to udělal a nějak jsem to neřešil. hrával jsem to kdysi ale potom mě to přestalo bavit. na začátku prosince jsme to zapli s kamarády a začalo mě to bavit postupně jsem se zlepšoval a zlepšoval. Asi v polovině prosinci jsem zjistil že jsou nějaké stránky od Gamesites a tam byly věci ohledně akademie a forum nějak jsem to nechápal ale postupně jsem tomu jsem přišel na kloub. koukal jsem se jak si dám přihlášku na Admina jenže jsem ji nemohl najít, chvilky jsem to studoval a zjistil jsem že musím projít Akademii aby to bylo jistější, chtěl jsem vždy pomáhat lidém a chtěl bych se stát Adminem.


Něco o mně: Zdravím Jmenuji se Daniel, je mi 15, pocházím z Moravskoslezského kraje z vesnice Kunín, chodím na základní školu do 9. třídy, na Školu jdu na elektrikáře do Ostravy, Zajímám se o kinematografii, jak jsem byl menší tak jsem hrál dva roky fotbal který mě pak přestal bavit tak Už nehraju, volný čas trávím buď na počítači nebo sledování filmů či seriálu a občas si zajdu i s kamarády ven, a v poslední době Teď hraju counter-strike


Moje prohřešky na GS nebo jinde: dostal jsem 2 bany za Neschopnost CT / PP a Nadržování / PP ale jinak nic doufám
https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/in ... xt=Lucifer
Uživatelský avatar
Lucifer9
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 115
Registrován: 19 pro 2022, 19:25

[Přijat] Lucifer | JB

od Rumcajz » 13 úno 2023, 13:26

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Lucifer | JB

Příspěvekod Amby » 13 úno 2023, 16:27 VIP

Ahoj,
jsme rádi za tvůj zájem stát se akademikem, bohužel aktuálně nesplňuješ nutné podmínky.
Naopak nahlášení v PP splňuješ a aktivitu na serverech máš taky skvělou.

Vzhledem k tomu, že poslední nadávky jsi měl v chatu koncem ledna a od té doby nenadáváš, tak nebudu tak přísný..
Pokud se tedy chceš stát akademikem, tak si hlídej ten chat a dále nahlašuj do sekce Porušení pravidel. Potom se můžeš po 2. 3. 2023 ozvat sem do této přihlášky a podíváme se na to ;)

Zatím tedy:
Zamítnuto
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1332
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: [Zamítnuto] Lucifer | JB

Příspěvekod Kaskader108 » 19 úno 2023, 18:12 VIP

Přijat, vítej 8-)
Uživatelský avatar
Kaskader108
CS:GO Správce Akademie
CS:GO Správce Akademie
 
Příspěvky: 1102
Registrován: 19 dub 2018, 16:44


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků