Volná diskuze o našich serverech a módech.

Lucinka/Paradizo

Příspěvekod Pr0fik » 30 pro 2019, 02:02

Začnete to nějak resit ne? neboto jen tak zametete pod koberec???

Umyslne smazaala topic ktery byl proti ni, a vy nic? Napsala tam schvalne tisic omluv aby se nereklo
„Tvrdá práce je bezcenná pro ty, kteří nevěří v sebe..“
Uživatelský avatar
Pr0fik
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 80
Registrován: 29 lis 2019, 21:17

Lucinka/Paradizo

od Rumcajz » 30 pro 2019, 02:02

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod Trsak » 30 pro 2019, 02:53 VIP

A ty jsi kdo? :lol: Nevím o tom, že bys u náš kdy hrál.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod Pr0fik » 30 pro 2019, 08:43

Jde o pointu.
„Tvrdá práce je bezcenná pro ty, kteří nevěří v sebe..“
Uživatelský avatar
Pr0fik
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 80
Registrován: 29 lis 2019, 21:17

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod Majunkax » 30 pro 2019, 13:35 VIP

Souhlasím s profikem. Je jedno, kdo to je, ale má pravdu. Lucinka se omlouvá z věci, kterou udělala schválně a je to očividné, a vedení to neřeší.

Jen protože s ní Trsák chodí, tak se toto neřeší? Myslím, že nejsme jediní dva, které to štve.
Obrázek
Uživatelský avatar
Majunkax
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 216
Registrován: 15 pro 2018, 22:24
Bydliště: Dj room #0

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod F3N0M3N » 30 pro 2019, 13:43 VIP

Poměrně dost lidí zajímalo, jak to se stížností dopadne a byli to lidi, kteří zde hrají nebo žádný GTA RP nikdy nehráli a působí třeba jen na 1.6 nebo dávno nehrají. Jen sami vidí, že něco není v pořádku.

Myslím, že "řešení" stížnosti jim příliš úsměvu na tváři nevykouzlilo, ale je to vaše vizitka.

Souhlasím s Maju :)
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod Trsak » 30 pro 2019, 15:15 VIP

F3N0M3N píše:Poměrně dost lidí zajímalo, jak to se stížností dopadne a byli to lidi, kteří zde hrají nebo žádný GTA RP nikdy nehráli a působí třeba jen na 1.6 nebo dávno nehrají. Jen sami vidí, že něco není v pořádku.


To je dojemný, že lidi co do toho vůbec nevidí mají potřebu to sledovat. Ale chápu, že je pár jedinců jako ty, co nemají nic lepšího než prolézat celé forum a sledovat co se na GS kde děje a honem se k tomu utíkat vyjadřovat, i když o věcech nevíš :)

Majunkax píše:Souhlasím s profikem. Je jedno, kdo to je, ale má pravdu. Lucinka se omlouvá z věci, kterou udělala schválně a je to očividné, a vedení to neřeší.

Jen protože s ní Trsák chodí, tak se toto neřeší? Myslím, že nejsme jediní dva, které to štve.


Co je očividné? Co udělala schválně? Jsi vedle jak ta jedle. V tak krátkém příspěvku jsi zvládla napsat tolik lží :P.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod F3N0M3N » 30 pro 2019, 15:28 VIP

Trsak píše:To je dojemný, že lidi co do toho vůbec nevidí mají potřebu to sledovat. Ale chápu, že je pár jedinců jako ty, co nemají nic lepšího než prolézat celé forum a sledovat co se na GS kde děje a honem se k tomu utíkat vyjadřovat, i když o věcech nevíš :)


Tohle by se mě na jejich místě dotklo. Rozhodně to nejsou žádní "jedinci" jako já. Urážet tu adminy a hráče, aniž by jsi věděl, o kom mluvíš, asi není úplně vhodné, ale jak říkám, je to vaše vizitka ;)

F3N0M3N Out.
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod Gustik » 30 pro 2019, 16:10 VIP

Lucinka byla potrestána a své chování zlepší. Co se týče editnuté stížnosti, nic s tím už udělat stejně nejde, holt stalo se.
A jelikož je to první stížnost na ni, nevím, co byste více chtěli. Takže co teda vlastně neřešíme?

Jinak nikdo žádné speciální zacházení nemá. Se divím, že nejste ve vedení vy, když jste takoví znalci. :?
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod NaH » 30 pro 2019, 17:50

Gustik píše:A jelikož je to první stížnost na ni, nevím, co byste více chtěli. Takže co teda vlastně neřešíme?

Že první stížnost ? to asi ani nemyslíš vážně, nebo si nevidíš do pusy, k smíchu.
xd
Uživatelský avatar
NaH
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 109
Registrován: 17 pro 2017, 16:14

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod Gustik » 30 pro 2019, 18:25 VIP

NaH píše:Že první stížnost ? to asi ani nemyslíš vážně, nebo si nevidíš do pusy, k smíchu.

Ty snad vidíš nějakou stížnost na fóru ve stížnosti na adminy? Já teda ne, takže se hod do klidu.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: [Vyřešeno] Lucinka

Příspěvekod TeeNka » 30 pro 2019, 18:28 VIP

Aha, takže první stížnost chceš říct?

Takže těch několik řešení, co jsme měli ohledně Lucky nejen s Trsákem, Rohlíkem, Rejbenem, dokonce i s tebou Gusti na TS, to bylo povídání o pejskovi a kočičce? Už po incidentu, kdy Paradiza označila za lháře - jedná se o ten spor u Dark Ruby, kdy se Lucie hádala, že její kamery z Dark Ruby vidí až za roh v ultra HD kvalitě - načež jí sám Rejben ještě jako SA vysvětlil, že se mýlí, že tam ty kamery v životě nemúžou mít dosah, její odpověď dále byla: "no ja sa ajtak spytam Trsáka". Lucie pokračovala s tím, že Para lhal do /do, když jsmě chtěli důkaz, myslíte, že jej doložila? Ne, samozřejmě. Už tehda byla upozorněna Rejbenem. Ne jednou jí bylo káráno "slovní dohodou" a vždy bylo řečeno, že už je to naposledy. To se tady budeme točit pořád dokola jak na kolotoči a nikdo nebude mít postih?
Nemám problém - pokračuju dále - co třeba givování si peněz a itemů? Já mám postavu Allyah Lamy McAlistar od wipu - za celou dobu, i když jsem tu byla denně, jsem nebyla schopna vydělat tolik peněz, abych si mohla koupit tak luxusně vybavenou garáž - https://ctrlv.cz/IqrT , ale Lucka měla asi tajné dědictví na své nové postavě, když si ji mohla dovolit :).
Uživatelský avatar
TeeNka
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 22 črc 2014, 10:56
Bydliště: Lamaland

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod Paradizo » 30 pro 2019, 18:34

Nazdárek,
Tak v prvé řadě musím poděkovat za vyřešení této stížnosti.
Dále bych chtěl zmínit, že ve stížnosti, kterou jsem psal asi 2 hodiny bylo trochu více věcí, ale na tom už nesejde a je škoda, že byla smazána. Trsakem mi bylo sděleno, že se opravdu mohla zmýlit a udělat chybu, což naprosto chápu. Nicméně nedalo mi to a říkám si, že jsem podával stížnost na danou adminku, která mi smazala topic. Omluvila se a napsala, že psala odpověď na moji stížnost, které jsem se do této doby nedočkal a je to celkem škoda. Vzhledem k tomu, že se řešila jak ub žádost a stížnost na admina, tak bych slyšel rád i její vysvětlení k dané věci. Také by mě zajímalo, zda to bude zase tytyty! A opět bude vše ve starých kolejích a všichni budeme čekat, než vystrčí své růžky, ostatně není to poprvé.
Nezbývá mi, než Vám popřát Šťastný Nový rok a snad se vše zlepší ze všech stran.
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod Trsak » 30 pro 2019, 18:41 VIP

TeeNka píše:Nemám problém - pokračuju dále - co třeba givování si peněz a itemů?


Zase píšeš o něčem, o čem nic nevíš. Ale to už jsem si u Vás zvykl :D.

My jsme rádi že vaše parta šla jinam, to že vy to nějak nedokážete skousnout, musíte kolem sebe kopat, chodit k nám na server házet KOSka a podobné věci, to už je Váš problém :).

Devadesát procent věcí o kterých píšete je úplně jinak, jen vy jste nabili z nějakého důvodu dojmu, že pravdu máte vy. 8-) To že něco nevidíte a pak si vytvoříte samotní myšlenku o tom, proč to tak je, je nanejvýš úsměvné.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod zyx2g » 30 pro 2019, 18:44

Trsáku tak mi řekni kde Lucka vzala na lambo které stojí 15 milionu ? :D :D :D :D :D Když na té postavě nedělala nic žádnou práci ani nelegálku prostě NIC
Uživatelský avatar
zyx2g
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 33
Registrován: 25 pro 2018, 17:43
Bydliště: Karviná

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod Trsak » 30 pro 2019, 18:48 VIP

zyx2g píše:Trsáku tak mi řekni kde Lucka vzala na lambo které stojí 15 milionu ? :D :D :D :D :D Když na té postavě nedělala nic žádnou práci ani nelegálku prostě NIC


Dostala UVIP a peníze za zakoupené interiéry. Každý, kdo zakoupil interiéry dostal za danou částku výhody (to jsem i v oznamku psal, když jsme vybírali). Ona do nich investovala stovky eur, tuším že aktuálně celkem nějakých 500 eur, možná víc. V té hodnotě dostala výhody. Navíc pokud se nepletu tak prodávala bývala VIP auta, která se dala střelit dost draho. Ostatní auta z toho screenu jsou z VIP.

Takže tak. Na givování máme logy, ale jo, určitě si to vše givnula ;) .

Navíc to lambo má nákupku 10 milionů.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Další

Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků