I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyriešené] LuckONE

Příspěvekod kefr8 » 26 čer 2021, 10:21

Ahoj,

chci podat stížnost na admina LuckONE který dle mého udělal chybu ve více ohledech co se týče mého permanentního banu za údajný "GS Skript".

source: luckone-dust2-only-1-red-glitter-t245986.html

Admin nikdy nepřiznal že mi dal ban za cheating, nýbrž z jeho vyjadřování lze usoudit že mi dal perma ban za něco, co on sám používá, s výjimkou že podle něj byl ban na místě protože sem GSkoval na "špatném serveru". Podle postů admina se dá usoudit že si byl vědom že necheatuju, přesto mi z nějakého neznámého důvodu našil permu za cheating místo warnu/kicku nebo temporary banu za kažení hry.

Fajn, permu bych ještě odpustil, kdybych v tu dobu dostal nějaké upozornění, ale jak se dalo čekat, žádné nepřislo.
Upozorňovať ťa na niečo čo aj tak robíš každé jedno kolo prišlo mi to úplne zbytočné pochopil by som raz dva krát. Ale nie každý krát...


Z jakého důvodu se teda dává upozornění? Není to tam snad od toho, aby zabránilo danému hráči znovu porušovat pravidla? 5 IQ důvod k tomu nenapsat pár slov a upozornit mě ať dále nedělám GS.
ass
Uživatelský avatar
kefr8
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 224
Registrován: 16 dub 2013, 19:16

[Vyriešené] LuckONE

od Rumcajz » 26 čer 2021, 10:21

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: LuckONE

Příspěvekod StyleN » 27 čer 2021, 10:11

Ahoj pokud jde o cheaty tak se žádný upozornění nedává a dává se ihned ban + samozřejmě s natočeným demem
Uživatelský avatar
StyleN
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 51
Registrován: 03 úno 2021, 10:43

Re: [ v riešení]LuckONE

Příspěvekod eXtr3mer » 29 čer 2021, 09:42

Na svoj ban si už upozornil unban žiadosťou, ktorá bola vyriešená v tvoj prospech... Táto sťažnosť je preto zbytočná :)

Vyriešené
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: [Vyriešené] LuckONE

Příspěvekod kefr8 » 29 čer 2021, 09:59

eXtr3mer píše:Na svoj ban si už upozornil unban žiadosťou, ktorá bola vyriešená v tvoj prospech... Táto sťažnosť je preto zbytočná :)

Vyriešené


vis vubec o cem ta stiznost je? kdyby normalne do moji UB zadosti napise ze mi dal ban za GS script a ne za pouhe GS, tak tuhle stiznost ani nepisu.
ass
Uživatelský avatar
kefr8
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 224
Registrován: 16 dub 2013, 19:16

Re: [Vyriešené] LuckONE

Příspěvekod eXtr3mer » 29 čer 2021, 16:05

kefr8 píše:
eXtr3mer píše:Na svoj ban si už upozornil unban žiadosťou, ktorá bola vyriešená v tvoj prospech... Táto sťažnosť je preto zbytočná :)

Vyriešené


vis vubec o cem ta stiznost je? kdyby normalne do moji UB zadosti napise ze mi dal ban za GS script a ne za pouhe GS, tak tuhle stiznost ani nepisu.

Tvoja sťažnosť je presne o tom, čo sa riešilo aj v unban žiadosti :) Teba sa však týkal len ten ban, zvyšok si už vyriešime my...
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků