Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z]magin/Jailbreak

Příspěvekod MAGINniga » 13 bře 2017, 22:25 VIP

Tak zdravím všetkých adminov ktorý si túto žiadosť prečítajú.
Nick na servery: magin ͡° ͜ʖ ͡°)
SID: STEAM_1:1:89672561
Sekcia, na ktorej chcem práva: Jailbreak
Vek: 17 rokov
Moje hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... layer=6926
Bany ktoré som dostal: no tak tých banov je zopár. Teraz asi predvčerom som dostal jeden za kazenie hry blokmi, konkretnejšie som zastaval decko ktoré ma provokovalo. Dalej som dostal ban ešte davnejšie od Darkmousa za provokaciu viackrat ale to asi neni dôležité kedže on tu už neni. A na viac banov sa fakt nepamatam.
Niečo o mne: Tak som mladý talent na PC hry a taktiež hravam futbal. Chodim na strednu školu vo Francuzsku, keby to niekoho zaujímalo tak vinárstvo a na letá chodím domov. Mám malého psa ktorý sa vola Bundas a je fakt blázen. A rád žuvam žuvačky.
Prečo práve ja: Myslím si že aj napriek mojmu banu ktorý som nedavno dostal som naozaj spolahlivy, dobrosrdečný, férovy a zodpovedný človek. Som natolko zodpovedný že normalne puštaju brigádnikov ku kase až od 18 ale mna pustili už v šestnástke.
Skusenosti s CS:GO: v poslednej dobe akosi nehravám ale pred takým mesiacom som mal nahraných tak priemerne 50 hodin za 2 týždne. Býval som Supreme ale teraz akosi moj supreme zmizol kedže viem že po odhoraní jednej hry ma to hodí do max Lemka čiže to je celkom demotivujuce ten kompet zapnuť.
Prípadné poznámky: no tu je problém že kvôli mojej neaktivite na csku mi to odobralo všetky nahrané hodiny na vašich JB serveroch , čiže tam nemám tych 24 nahraných hodin ale v skutočnosti mam minimálne 100h na JB serveroch lenže to na mojich hlstats neukazuje.
Uživatelský avatar
MAGINniga
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 19 pro 2015, 21:28

[Z]magin/Jailbreak

od Rumcajz » 13 bře 2017, 22:25

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: magin/Jailbreak

Příspěvekod byLife » 13 bře 2017, 22:38 VIP

Neuvěřitelný spam v chatu, nahráno 5 hodin na serveru a 2 dny starý ban, ještě za kažení hry..

Zamítnuto.
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3165
Registrován: 03 srp 2014, 15:28


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků