I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] majunka survival

Příspěvekod kefr8 » 29 lis 2019, 22:08

1. Adminka se na mě bezdůvodně portla bez godmodu a já ji zabil, získal jsem její meč, na ostatní věci jsem místo neměl. Po sebrání meče mi majunka vyhrožovala že tuto situaci bude řešit "jinak" i když to byla její chyba že věci ztratila. Vzhledem k tomu že jsem se chtěl vyhnout banu, tak jsem ji ten meč vrátil, ale myslím si že ten meč byl právoplatně můj.

2. https://ctrlv.cz/YfAY

Video jsem nestihl natočit a více screenů se mi nepodařilo vyfotit, vzhledem k boji který na serveru probíhal. Prosím majunku aby tu postnula pravdivý příběh jak se situace na serveru udála.
ass
Uživatelský avatar
kefr8
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 224
Registrován: 16 dub 2013, 19:16

[V] majunka survival

od Rumcajz » 29 lis 2019, 22:08

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: majunka survival

Příspěvekod Majunkax » 29 lis 2019, 22:15 VIP

Ahoj,

Ano, napsal jsi to naprosto správně. :) Portla jsem se na tebe bez godmodu, jelikož mi nějak nedošlo, že bys byl až "takový", že bys mě hned při portu zabil, abych si nestihla dát godmode :). Celou dobu jsem byla na ts a i jsem říkala, že si ani nestihnu zapnout godmode, abys mě nezabil.

Svou chybu uznávám, každopádně, to, že jsem napsala, že to budu řešit "jinak", jsem určitě nemyslela ban, nebudu tě přece banovat bezdůvodně. :) To, že jsi to pochopil podle svého, je tvůj problém.

Na serveru věčně děláš problémy, provokuješ, a pak tu vzniká toto, ovšem zbytečně.

Meč jsi mi vrátil, takže je vlastně vše ok? Tudíž nechápu tuto stížnost.

Zbytečně nespamuj a vyčkej na vyjádření SA/HLSA.

Majunka
Obrázek
Uživatelský avatar
Majunkax
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 216
Registrován: 15 pro 2018, 22:24
Bydliště: Dj room #0

Re: majunka survival

Příspěvekod kefr8 » 29 lis 2019, 22:22

Meč jsem ti vrátil protože jsem se obával banu. Vzhledem k tomu že na mě útočilo více lidí najednou jsem byl zmaten a zabil jsem tě když jsi se bez žádného upozornění na mě bez godmodu portla.

Meč bych si podle mě mohl vzít zpátky, vrátil jsem ti ho jen kvůli tomu aby jsi na mě nepoužila admin příkaz ale to už je na posouzení HLSA.

Problémový hráč nejsem, to že si na mě konstantně lidi stěžujou a nadávají mi když je zabíjím a snažím se u toho neporušovat žádné pravidla je už jejich věc.

Další posty už zakládat nebudu, vyčkám na vyjádření někoho vyššího. Díky že jsi tu postnula pravdivý příběh a nelhala si ve svůj prospěch.
ass
Uživatelský avatar
kefr8
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 224
Registrován: 16 dub 2013, 19:16

Re: majunka survival

Příspěvekod ErbiCZ » 01 pro 2019, 00:16 VIP

- meč je právoplatně tvůj
- admin se nebude portovat jentak na hráče
- pokud admin pomáhá někomu v PVP, nebude mít zapnutý god

Maju ti ten meč určitě vrátí.
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník