Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Mám tady menší Radu!

Příspěvekod lescuki23 » 14 úno 2019, 12:11

Ahoj... mám tady radu, většinou se u CT hráčů najde i někdo kdo pravidla nečetl,nezná hru nebo takhle.

Navrhuji teda.. zavést menší test.. než se k CT hráčům něko připojí.. test by obsahoval pár jednoduchých otázek..
Většinou jsou to Menší děti,které pak dostanou ban za nějaký ten FK,MFK, nebo horší.
Myslím si že by to bylo velmi dobré k tomu.. aby se omezilo Dávání Fk,MFk a horší.
Protože pak nastává situace.. když už to menší dítě dá Fk, že mu hnedka začnou nadávat a on vlastně vůbec neví za co, protože nezná pravidla hry. byl bych rád kdyby se to zavedlo. Možná že nejsem ani první ani poslední kdo by tohle zavedl nebo chtěl zavést.. je to jenom nápad, který je podle mě celkem Dobrý..
Pište všichni Svoje názory na tohle.
Děkuju
Ab WH On/Off
lescuki23
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 115
Registrován: 14 črc 2017, 11:58

Mám tady menší Radu!

od Rumcajz » 14 úno 2019, 12:11

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Mám tady menší Radu!

Příspěvekod JimCarry » 15 úno 2019, 00:37 VIP

JJ super rada, uz sa natom pracuje. Nejaka skratena verzia monitoru by bola idealna.
あなたがこの文章を翻訳しようとしているなら、あなたは同性愛者です

Ľudia sú ako stromy. Keď ich prerežeš motorovou pílou, zomrú.
Uživatelský avatar
JimCarry
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 684
Registrován: 01 črc 2013, 13:14

Re: Mám tady menší Radu!

Příspěvekod Ctibik » 15 úno 2019, 08:05 VIP

Súhlasím s takým testom.

Ale čo sa týka toho MFK a FK tak väčšina čo tam chodí MFK a FK rozdávať si je vedomá svojich činov a robia to zámerne pretože ich výchova bola zanedbaná a miesto toho aby šli von sa vybúriť tak sa napoja na server a robia bordel lebo nevedia čo s energiou. Či už sú to malé alebo prerastené deti... :D Viď Yeaz, od ktorého ale máme na mesiac pokoj u CT, vďaka asdf a môjmu demu :D
Uživatelský avatar
Ctibik
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 858
Registrován: 09 led 2019, 13:53

Re: Mám tady menší Radu!

Příspěvekod UnyversaL » 15 úno 2019, 09:54 VIP

Jeden didaktiký test prosím.

Myslím si, že je to zbytečná práce, od toho tady je vote, aby se takových lidí dalo zbavit.
Pokud někdo jde k CT, tak jde s tím, že umí pravidla. Pokud neumí a něco provede, dostane trest.
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: Mám tady menší Radu!

Příspěvekod Habs » 15 úno 2019, 10:57 VIP

Neobmedzilo.

Skúsim ti načrtnúť ako to funguje :

1. Šťastnou náhodou sa dostane k CT 10 ročný Marek, ktorému pravidlá moc nehovoria a schopnosť zvládať hru u CT je nulová. Nemá záujem úmyselne kaziť hru, rozdávať mfk a pod. Skrátka jeho možnosti su vzhľadom k jeho veku veľmi obmedzené. Pre hŕstku takýchto prípadov by Tvoj návrh fungovať mohol, ale rozhodne si nemyslím, ze by bolo potrebné kvôli takejto skupine hráčov zasahovať do hry týmto v skutku radikálnym spôsobom.

2. 18 ročný Tomáš, ktorému v škole ukradli desiatu príde domov nervózny, zapne si jb a vyventiluje sa tým, že rozdá pár mfk. Ide o hráča, ktorý ma základné pravidla zvládnuté a par otázok, ktore by mu server položil ako vstupenku k ct, by zvládol ľavou zadnou.

3. Potom sú tu nasi notorici, ktorí majú potrebu neustále kaziť hru. Je nutné uznať, ze vo veľkej časti týchto prípadov ide o hráčov, ktori majú pravidlá v maličku a takýto test by im nerobil žiaden problém.

4. Je na serveri slušný hráč, ktorý pravidlá síce ovláda slabšie, no je obozretny a je v jeho záujme sa im priučiť . Preto sa rozhodne napojiť k CT. Sakra, stretol sa s otázkou, ktorá mu urobila problém a prechod k CT bol neúspešný a medzi časom sa stihol napojiť k CT jeden z vyššie uvedených skupín.

Teraz si ešte raz polož otazku či tvoj návrh nie je maximálne zbytočný a ci by nebol viac skodny ako osozny
Uživatelský avatar
Habs
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1454
Registrován: 05 črc 2015, 13:23

Re: Mám tady menší Radu!

Příspěvekod Knedlajs » 15 úno 2019, 14:27 VIP

Ďakujeme za návrh, ale v dohľadnej dobe sa nič také neplánuje.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: Mám tady menší Radu!

Příspěvekod kulisek654 » 17 úno 2019, 16:28

Habs píše:1. Šťastnou náhodou sa dostane k CT 10 ročný Marek, ktorému pravidlá moc nehovoria a schopnosť zvládať hru u CT je nulová. Nemá záujem úmyselne kaziť hru, rozdávať mfk a pod. Skrátka jeho možnosti su vzhľadom k jeho veku veľmi obmedzené. Pre hŕstku takýchto prípadov by Tvoj návrh fungovať mohol, ale rozhodne si nemyslím, ze by bolo potrebné kvôli takejto skupine hráčov zasahovať do hry týmto v skutku radikálnym spôsobom.


Ale mě je 14 :-(

PS: Podle mě, se všichni učí chybami a vůči nováčkům, by to bylo na nic.
Huh?
Uživatelský avatar
kulisek654
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 404
Registrován: 27 črc 2018, 21:27
Bydliště: Pod mostem


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků