Všechno ostatní, co se jinde nehodí

Maturita 2017

Příspěvekod frequeNt » 13 kvě 2017, 14:18

Zdravím, sice trochu pozdě ale zajímalo by mně vás názor na letošní maturitu. Ti co letos maturují, jak se cítíte před ústníma ? Četli jste nějaký knížky nebo jděte na jistotu že to dáte i bez učení ? Já osobně musím zanadávat na DT z ĆJ, málo času ale plno výchozího textu. Jinak čeho se obávám jsou ústní z ČJ a Eko. A co vy?
UGC: www.ugcleague.com/player_page.cfm
ETF2L: etf2l.org/forum/user/91958/
Youtube Channel: www.youtube.com/user/JkFrostyy/videos
STEAM: steamcommunity.com/profiles/76561198087457220/
Uživatelský avatar
frequeNt
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 130
Registrován: 02 kvě 2015, 21:42
Bydliště: Olomouc

Maturita 2017

od Rumcajz » 13 kvě 2017, 14:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Olomouc

Re: Maturita 2017

Příspěvekod Forst » 18 kvě 2017, 19:33

Hele jdu na ústní 23.5. umím úplný hovno a je mi to vcelku jedno. Jako jo, mám strach o tom žádná, ale že bych se kvůli tomu nějak hroutil se říct nedá. DT jsem dal. Čj 56% a AJ 89%. Čj jsme dělali sami, ale s AJ nám pomohla učitelka. Doufám, že to tak bude i u ústních jinak jsem v riti :D

Mám za sebou praktickou zkoušku, která mi utekla o pár bodů na dvojku, takže mam za tři. DT jsem udělal sice s pomocí jiné osoby, ale na to se už historie neptá a ještě ty ústní no, to mě čeká Čj, Aj a Technologie.
Čj no tam si nejvíc věřím, protože se na to jako jediný učím, sice ne moc, ale lepší něco než nic :D. Na Aj seru úplně, to si max. den předem pročtu toť vše a co se týče Technologie tam udělám akorát ostudu :( :D Učení mi nikdy nešlo a celkově si myslím, že školství je na bodě mrazu, nezajímavé a nezáživné.
Angličtina mi nikdy nešla, nedal bych ji, kdyby nám učitelka neporadila a v Čj jsem měl štěstí nebo to byl osud? Toť otázka. Co se týče slohovek tak nemám moc dobrý pocit a ani výsledky jsme se ještě nedozvěděli, takže taky docela dobrodružství no :D

Hele nějak to dopadne. Někdo září, někdo v září :)
Za nějaký ty letá až budeme sedět v hospodě u pivka a nadávat na svoje starý si ještě vzpomene na tyhle časy, kdy o nic nešlo a bylo vše v pohodě :)
Vola v práci budeš dělat příštích 60 let, možná déle, tak proč si dělat vrásky už teď? :)
Nový nickname, dříve eXcision / Dyros
Uživatelský avatar
Forst
Vítěz Tipovačky
Vítěz Tipovačky
 
Příspěvky: 2290
Registrován: 27 zář 2013, 13:00

Re: Maturita 2017

Příspěvekod Forst » 25 kvě 2017, 04:01

Na to, že jsem se učil den před a k tomu ještě asi 3 hodiny, tak paráda. Měl jsem z prdele kliku :D.
V Čj jsem si vytáhl knihu od Karla Čapka Bílá nemoc, která byla jedna ze tří knih, u kterých jsem věděl děj. Samozřejmě jsem to nečetl, ale čerpal z internetu :lol: takže za dva. Z Technologie jsem si vytáhl otázku, na kterou jsem se také neučil, ale byla to otázka, která se týkala hlavně praxi, takže jsem dokázal mluvit z patra konkr. otázka číslo 20. Programování CNC soustružení v popisném dialogu (Heidenhain manualplus 620) takže za jedna. Učitel na mě čuměl jak kdybych objevil ameriku, protože jsem byl vždy průměr, ale tam jsem mluvil jak encyklopedie :D no a co se týče Aj. Tam jsem si vytáhl otázku č. 9 zdravá výživa. My english skill is na bodě mrazu, říkal jsem tam totální prkotiny ajina základní školy sedmé možná osmé třídy a dámy a pánové já to nedal, ale jen o blbý 3 body což je nic. Do září se nahrotim blbou Aj a mám vyhráno :D byla to dobrá komedie určitě historka do života a i ponaučení..:)

Milé děti, vezměte si z toho ponaučení. Nemá cenu se stresovat, vždy to nějak dopadne ať už tak či onak. S učením začněte včas, ale zase to nepřehánět, stejně se nejde naučit všechny otázky od všeho, takže maturita je jen losování ve sportce, nic víc.
A co na závěr? Nebuď dement jako já a aspoň trochu se uč :D nespoléhej na štěstí, osud nebo jak tomu mám já říkat, protože já měl oboje :D
Někdo září, někdo v září a když ani září tak kdo je kretén jistí to květen. :D
Nový nickname, dříve eXcision / Dyros
Uživatelský avatar
Forst
Vítěz Tipovačky
Vítěz Tipovačky
 
Příspěvky: 2290
Registrován: 27 zář 2013, 13:00

Re: Maturita 2017

Příspěvekod Gregorship » 27 kvě 2017, 08:52 VIP

eXcision píše:Na to, že jsem se učil den před a k tomu ještě asi 3 hodiny, tak paráda. Měl jsem z prdele kliku :D.
V Čj jsem si vytáhl knihu od Karla Čapka Bílá nemoc, která byla jedna ze tří knih, u kterých jsem věděl děj. Samozřejmě jsem to nečetl, ale čerpal z internetu :lol: takže za dva. Z Technologie jsem si vytáhl otázku, na kterou jsem se také neučil, ale byla to otázka, která se týkala hlavně praxi, takže jsem dokázal mluvit z patra konkr. otázka číslo 20. Programování CNC soustružení v popisném dialogu (Heidenhain manualplus 620) takže za jedna. Učitel na mě čuměl jak kdybych objevil ameriku, protože jsem byl vždy průměr, ale tam jsem mluvil jak encyklopedie :D no a co se týče Aj. Tam jsem si vytáhl otázku č. 9 zdravá výživa. My english skill is na bodě mrazu, říkal jsem tam totální prkotiny ajina základní školy sedmé možná osmé třídy a dámy a pánové já to nedal, ale jen o blbý 3 body což je nic. Do září se nahrotim blbou Aj a mám vyhráno :D byla to dobrá komedie určitě historka do života a i ponaučení..:)

Milé děti, vezměte si z toho ponaučení. Nemá cenu se stresovat, vždy to nějak dopadne ať už tak či onak. S učením začněte včas, ale zase to nepřehánět, stejně se nejde naučit všechny otázky od všeho, takže maturita je jen losování ve sportce, nic víc.
A co na závěr? Nebuď dement jako já a aspoň trochu se uč :D nespoléhej na štěstí, osud nebo jak tomu mám já říkat, protože já měl oboje :D
Někdo září, někdo v září a když ani září tak kdo je kretén jistí to květen. :D
[*]→VÝHODY←
BaseBuilder#1→EVIP/VIP
Webová stránka→VIP
Zombie Blood #1→EVIP/VIP
JailBreak #1→EVIP/VIP
JailBreak #7 mini→EVIP/VIP
GunGame #1→VIP
Furien #1→EVIP/VIP

[*]→HRY←
CS.1.6
CS.GO
Uživatelský avatar
Gregorship
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 368
Registrován: 08 črc 2014, 15:26
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Maturita 2017

Příspěvekod Vern » 07 čer 2017, 20:47 VIP

fistalpha nevím proč v každém fóru spamuješ, ale vím přesně že tě to k adminovi nedostane blíž ;). Klidně spamuj dále.. :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Vern
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1588
Registrován: 24 úno 2014, 20:36


Zpět na Flame

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník