Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V]Maxeu 2/UnBan žadost

Příspěvekod Maxer2 » 26 srp 2017, 11:29

Nick v hre: Maxeu 2
Popíšte čo sa stalo:no isiel som sa pripojit na server a pise my ze ban....No ako viem co sa stalo pozrel som si za co som dostal a aj na kolko takze ban mam na 7 dni ako rad by som vydel demo ze ako co som zle robil...hrac tam daval mfk tak som pomocou unit mover ho dal trosku do zeme ale nie uplne celeho ako priznavam si ze un ban by som nemal dostat ale mal by som dostat skrateny ban myslim si ze na 2 dni ako priznavam si ze boli tam aj nadavky ale unit moverom som len hraca ktory dava mfk dal do zeme nic ine raz bol na streche a zacal strielat po hracoch tak som ho chcel dat nek nerobi zle a chytil som omylom sklo ktore som aj vratil....Takze chcel by som vidiet demo ci som nieco ine este urobil okrem toho tak tiež ospravedlnujem se za zposobené problémy, :))
Uživatelský avatar
Maxer2
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 13 zář 2016, 19:27

[V]Maxeu 2/UnBan žadost

od Rumcajz » 26 srp 2017, 11:29

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Maxeu 2/UnBan žadost

Příspěvekod byLife » 26 srp 2017, 11:45 VIP

Všichni mají zákaz zneužívat bugy a chyby hry, ty jsi to sám porušil, jak si se přiznal.
Dal jsem ti pouze jednodenní ban, ale shodli jsme se, že se bude dávat týden a ty, protože jsi mi na serveru lhal a po mém odchodu si řekl, že jsem konečně odešel a můžeš dělat blbosti, využívat své bindy načež jsi hned hodil hráče do země, tak jsem ti dal týdenní ban.. Na serveru byl přítomný admin, takže žádný MFK padnout nemohl, navíc byl začátek další mapy, kde si začal hned kolo po mém odchodu, stále celou dobu byl na serveru admin, znovu a zase lžeš a snažíš se si vymýšlet blbosti
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Maxeu 2/UnBan žadost

Příspěvekod Maxer2 » 26 srp 2017, 12:57

ja a klamem hm nemyslim si ano hrac tam daval mfk asi 4 kola dokial neprisiel admin thru a nedal mu ban potom som to nezneuzival takze nejak tak...aco to demo rad by som sa nanho pozrel ze ake blbosti som robil
Uživatelský avatar
Maxer2
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 13 zář 2016, 19:27

Re: Maxeu 2/UnBan žadost

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 26 srp 2017, 14:51

Pokud hráč porušuje pravidla, máš jej nahlásit zde na fóru. Každý kdo bude dělat blbosti s těmito příkazy, dostane ban.
Pokud máš zájem o unban, můžeš mě s rozumnými argumenty kontaktovat v PM.
Ban oprávněný.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník