Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

Mehhy - M4ch3c

Příspěvekod mehhy » 07 bře 2014, 10:23

Výpis toho, co se vám ukazuje po napojení: You were banned for 1 day from the server by "M4ch3C ㋛" (Neustálé zesměšňování suppotů)

Popis situace: Som v support roomke cakam na suporta a znicoho nic pride machec a spitam sa ho ci mi pomoze a on ze daj mi 10 sekund a dal mi ban na 1 den ! Uz sa to stalo 2 krat .. Dostal som ho bezdovodne znova. Privy krat som sa spital ci by mi nekdo nevedel poradit ako odstranit zlozku z CS1.6 co mi nesla odstranit a potom som chcel pomoct lebo som mal problem z PC tak a zase mi dal ten ban. Touto ziadostou by som chcel zaroven aj podat staznost na Macheca za zneuzivanie prav a bezdovodne banovanie :) Dakujem. Mehhy

Rad by som videl nieake dokaz za co si ma zabanoval !!!
Ak bude treba nieake dalsie udaje kludne vsetko dodam :)
Uživatelský avatar
mehhy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2013, 10:15

Mehhy - M4ch3c

od Rumcajz » 07 bře 2014, 10:23

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Mehhy - M4ch3c

Příspěvekod PatrikCZ » 07 bře 2014, 10:37

Zabanován jsi byl na mou žádost. Neustále chodíš do Support roomek a vyptáváš se na otázky,kterými zesměšňuješ supporty. Byl jsi za mnou na TS už několikrát a vždy jsem měl trpělivost a jak blbec se ti snažil pomoct. Včera už začal trošku přetékat pohár mé trpělivosti a jen co jsi dnes dorazil znovu do PC room 1 tak už sem zavolal Machece aby ti dal ban. Toť moje vyjádření. Teď už jen vyčkej na vyjádření někoho výše postaveného.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
PatrikCZ
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 257
Registrován: 06 čer 2013, 13:49

Re: Mehhy - M4ch3c

Příspěvekod M4ch3C » 07 bře 2014, 10:47

Skoro každej den mě supporti píšou, že je tam otravuješ v support roomkách. Fakt mě to nebaví, mám své práce dost a ještě mám řešit nějaké exoty co se nudí tak chodí otravovat supporty? Během dne se sem ještě vyjádří ostatní supporti.
Uživatelský avatar
M4ch3C
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 365
Registrován: 24 led 2013, 10:38

Re: Mehhy - M4ch3c

Příspěvekod Whoik » 07 bře 2014, 11:11 VIP

Prodlouženo na měsíc. LOCK
Uživatelský avatar
Whoik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 08 čer 2013, 13:57


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník