Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Menu staviteľa BUG

Příspěvekod ZelezoBeton » 30 srp 2017, 16:41 VIP

Ahojte,
permanentne mi nefunguje staviteľ a ak aj áno je to raz za čas. Či už som simon alebo mi simon dá staviteľa po kliknutí na menu staviteľa mi menu zmizne. Skúšal som si aj vymazať celú zložku blockbuilderu z csgo a stiahnuť znova ale opäť nefunguje. Pritom veľa hráčom ide stále.

Nepoznáte nejaký glitch ako to obísť, čo to spôsobuje a ako to sfunkčniť?
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory

Menu staviteľa BUG

od Rumcajz » 30 srp 2017, 16:41

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: San Francisco Armory

Re: Menu staviteľa BUG

Příspěvekod truee » 30 srp 2017, 17:54

Od doby co hraji JB na GS jsem měl naprosto stejný problém cca 3/4 roku. Vše mi funguje tak jak má teprve poslední 2 měsíce. Bohužel nevím přesný důvod zmizení menu ale třeba ti moje poznatky pomůžou.

Zpočátku se to projevovalo tak že po vybrání menu stavitele občas menu zmizlo, později zmizlo pokaždé. Jediná věc která mi pomohla byla reinstalace celého CS:GO. Po reinstalaci menu fungovalo ale cca jen 2 týdny. Nechtělo si mi znovu CS:GO reinstalovat tak jsem menu stavitele ignoroval a půl roku dával za úkol stavitelům ať mi něco postaví.

No a teprve před 2 měsíci jsem se nějakou náhodou dokázal dostat do stavitelského menu a dal vytvořit blok, menu zmizlo. Znovu jsem se dostal do stavitelského menu a viděl jsem že výběr bloku je Undefined, takže po vybrání správného bloku jsem mohl stavět a vše konečně fungovalo. Můj výběr se uložil a do stavitelského menu jsem se už pokaždé dostal a mohl stavět. :) Jde zřejmě o to že server si pamatuje tvůj poslední výběr bloku (Platform, Boost, Nofall...), pokud ale server nemá tuto informaci nebo má informaci která byla později odebrána tak ti to právě buguje menu.

Dále bych se zaměřil na jazykovou mutaci, momentálně mám CS:GO anglicky a menu stavitele česky. Abys měl menu stavitele česky (pokud ho nemáš) na to je myslím nějaký příkaz.

Snad ti to pomůže a jestli na to přijdeš tak sem napiš ať pomůžeš i ostatním.
tY vybórně!
Uživatelský avatar
truee
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 24 pro 2016, 00:15

Re: Menu staviteľa BUG

Příspěvekod ZelezoBeton » 31 srp 2017, 18:53 VIP

Dik thru ale mam nastavenú platformu a aj tak to nejde.
Preinštaloval som csgo a už to funguje viac ako predtým ale aj tak mi to väčšinou funguje iba prvú mapu potom zas nič...
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory

Re: Menu staviteľa BUG

Příspěvekod KalvinJB » 01 zář 2017, 01:05 VIP

Ahoj, měl jsem stejný problém.

Zkus si nabindovat menu stavitele na dané tlačítko a pouštěj to přes něj, né ze simon menu.
CS:GO admin
CS:GO support
FB moderátor
EX CS:GO správce akademie
Uživatelský avatar
KalvinJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1317
Registrován: 27 bře 2016, 15:56
Bydliště: Praha

Re: Menu staviteľa BUG

Příspěvekod Wajx » 01 zář 2017, 13:30

CalvinKlein píše:Ahoj, měl jsem stejný problém.

Zkus si nabindovat menu stavitele na dané tlačítko a pouštěj to přes něj, né ze simon menu.


Ještě by jsi mohl napsat ten bind prosím? :D
Steam: goo.gl/pFQJkd

"Chci to všechno hned teď, víš
hledám cíle, který jen tak netrefíš."


Obrázek
Taygete píše:bac bac zlý wajx au au
Uživatelský avatar
Wajx
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 279
Registrován: 18 dub 2017, 14:23
Bydliště: Jailbreak servery

Re: Menu staviteľa BUG

Příspěvekod ericek111 » 01 zář 2017, 15:44

Wajx píše:
CalvinKlein píše:Ahoj, měl jsem stejný problém.

Zkus si nabindovat menu stavitele na dané tlačítko a pouštěj to přes něj, né ze simon menu.


Ještě by jsi mohl napsat ten bind prosím? :D


bind <key> [command]
Kód: Vybrat vše
bind v "say /bb"


BB - BlockBuilder
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník