Vše ohledně kategorie serverů: Public Servery

Mirage #2 a tak všeobecne

Příspěvekod sL1yko » 17 srp 2020, 13:44

V prvomrade mám question z akého dôvodu je na Mirage 64 tick a na DD2 a Pube kde je mimochodom stejný počet slotov je 128tick. Možno to je myslené že DD2 a Pub nebývajú tak často full tak tam je 128t a Mirage podla statov viete že je fullka viacej tak preto ste to zhodili na 64T skrz performance servr (aj keď..... viď dole)

Za druhé, Mirage 1 je takmer stále full ale je to tam hrozné pri fullke tam VAR práši nad 10 a je to nehratelné k tomu 64tick a to sa nebavím keď priletí pár smokes.. hrôza. PS: mojím pc to rozhodne nieje :D ak by niekto náhodu skúšal..
Navrhujem odobrať spraviť 128T a MAX 10vs10 a spraviť Mirage #1 Mirage#2.



[Mimo celého]: Možno by nebolo na škodu vyskúšat CS:GO servery v starom 1.6 štýle, (CS:Classic Offensvie) (skiny, zvuky, mapy) možno by sa to chytilo :),


S tými cheatermi neviem čo sa dá robiť to je kazdych 20 min cheater.. napadlo ma.. čo tak minimálne na publics servery nastaviť

Kód: Vybrat vše
– Added a setting “sv_prime_accounts_only”. When enabled, only prime accounts can connect to the game server.


a vyskúšať aká bude odozva? lebo myslím že každý normálny hráč ten prime acc má a ten čo ho nemá tak bohužial nech si to kúpi, len včera ich bolo asi 7 skrz mňa zabanovaných, je to hrozné. Už mi je aj j.blo pisat kazdych 20 min adminom nech sa stavia na minutku hodit permu a stále ich otravovat. Samozrejme ze WH ktorý hrá že WH nemá časujem a ide fórum ale AB Aimlock atd teda multihack to nahlasujem direct. By bola blbost to písať na fórum keď mu tam triggeruje cross aby kazil dalších niekoľko hodín či dní niekomu hru keďže ako mám skúsenosť od soboty mi tam stojí žiadosť a nikto ani okolo nešiel.
Nehovorím že to eliminuje all cheaters ale myslím že to väčšiu časť cheaters eliminuje. Ak teda ten príkaz na servery neni ale silno pochybujem keďže sa tam logujú účty ktoré nemajú ani len profil založený.

K tomu music kitu. Ako som sa rozprával s Gustíkom len sa ti pripomínam že tie kity sú návodom na 10sec a round restart delay je na 7 sec. tým pádom ak mám volume envelope na konci od 7 do 10sec tak aj tak to je seknuté pri 7 sec. Ďaľšia vec, hráči sa sťažujú že im nejdú vypnúť music kity.
/res majú vypaté (aj ked to nemá spojitosť)
/menu zvuky tak isto off
CS:GO Menu Mute all MVP a music na 0, tak isto že počujú music kit.
Obrázek
Uživatelský avatar
sL1yko
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 50
Registrován: 04 srp 2020, 13:45

Mirage #2 a tak všeobecne

od Rumcajz » 17 srp 2020, 13:44

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Mirage #2 a tak všeobecne

Příspěvekod KondomfromCTF » 17 srp 2020, 14:53 VIP

By bola blbost to písať na fórum keď mu tam triggeruje cross aby kazil dalších niekoľko hodín či dní niekomu hru keďže ako mám skúsenosť od soboty mi tam stojí žiadosť a nikto ani okolo nešiel.


To nemůžeš vědět. :idea:
https://steamcommunity.com/id/dancuspicus/
Uživatelský avatar
KondomfromCTF
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 789
Registrován: 12 črc 2015, 09:23

Re: Mirage #2 a tak všeobecne

Příspěvekod Gustik » 17 srp 2020, 14:53 VIP

sL1yko píše:V prvomrade mám question z akého dôvodu je na Mirage 64 tick a na DD2 a Pube kde je mimochodom stejný počet slotov je 128tick. Možno to je myslené že DD2 a Pub nebývajú tak často full tak tam je 128t a Mirage podla statov viete že je fullka viacej tak preto ste to zhodili na 64T skrz performance servr (aj keď..... viď dole)

Máš recht, je tam nastaveno 64. Jelikož se jedná o klon D2 Only, tick jsme ani nekontrolovali. Dnes v noci to přehodím na 128.

sL1yko píše:Navrhujem odobrať spraviť 128T a MAX 10vs10 a spraviť Mirage #1 Mirage#2.

Zatím neplánujeme udělat 2 servery. Pokud server nestíhá tolik slotů, sníží se. Nicméně máme odzkoušeno, že 24 slotů by měl stíhat v pohodě.

sL1yko píše:[Mimo celého]: Možno by nebolo na škodu vyskúšat CS:GO servery v starom 1.6 štýle, (CS:Classic Offensvie) (skiny, zvuky, mapy) možno by sa to chytilo :),

Pokud si chceš zahrát něco v 1.6 stylu, navrhuji ti navštívit jeden z našich 1.6 serverů, máme jich spousty. :)

sL1yko píše:S tými cheatermi neviem čo sa dá robiť to je kazdych 20 min cheater.. napadlo ma.. čo tak minimálne na publics servery nastaviť

Kód: Vybrat vše
– Added a setting “sv_prime_accounts_only”. When enabled, only prime accounts can connect to the game server.


Udělali jsme Public Prime a zel prázdnotou. V brzké době tedy nic takového dělat znovu nebudeme.

sL1yko píše:K tomu music kitu. Ako som sa rozprával s Gustíkom len sa ti pripomínam že tie kity sú návodom na 10sec a round restart delay je na 7 sec. tým pádom ak mám volume envelope na konci od 7 do 10sec tak aj tak to je seknuté pri 7 sec. Ďaľšia vec, hráči sa sťažujú že im nejdú vypnúť music kity.
/res majú vypaté (aj ked to nemá spojitosť)
/menu zvuky tak isto off
CS:GO Menu Mute all MVP a music na 0, tak isto že počujú music kit.

Ano, necháváme to na 7 sekundách, již je to v aktivaci pár dnů upraveno - při zakoupení máš poslat 7 sekundovou nahrávku. Pokud by to chtěl někdo nahodit znovu, protože tam má 10 sekund, nemám s tím problém, stačí mi napsat do PM zde na webu.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: Mirage #2 a tak všeobecne

Příspěvekod sL1yko » 17 srp 2020, 16:24

Gustik píše:
sL1yko píše:V prvomrade mám question z akého dôvodu je na Mirage 64 tick a na DD2 a Pube kde je mimochodom stejný počet slotov je 128tick. Možno to je myslené že DD2 a Pub nebývajú tak často full tak tam je 128t a Mirage podla statov viete že je fullka viacej tak preto ste to zhodili na 64T skrz performance servr (aj keď..... viď dole)

Máš recht, je tam nastaveno 64. Jelikož se jedná o klon D2 Only, tick jsme ani nekontrolovali. Dnes v noci to přehodím na 128.

sL1yko píše:Navrhujem odobrať spraviť 128T a MAX 10vs10 a spraviť Mirage #1 Mirage#2.

Zatím neplánujeme udělat 2 servery. Pokud server nestíhá tolik slotů, sníží se. Nicméně máme odzkoušeno, že 24 slotů by měl stíhat v pohodě.

sL1yko píše:[Mimo celého]: Možno by nebolo na škodu vyskúšat CS:GO servery v starom 1.6 štýle, (CS:Classic Offensvie) (skiny, zvuky, mapy) možno by sa to chytilo :),

Pokud si chceš zahrát něco v 1.6 stylu, navrhuji ti navštívit jeden z našich 1.6 serverů, máme jich spousty. :)

sL1yko píše:S tými cheatermi neviem čo sa dá robiť to je kazdych 20 min cheater.. napadlo ma.. čo tak minimálne na publics servery nastaviť

Kód: Vybrat vše
– Added a setting “sv_prime_accounts_only”. When enabled, only prime accounts can connect to the game server.


Udělali jsme Public Prime a zel prázdnotou. V brzké době tedy nic takového dělat znovu nebudeme.

sL1yko píše:K tomu music kitu. Ako som sa rozprával s Gustíkom len sa ti pripomínam že tie kity sú návodom na 10sec a round restart delay je na 7 sec. tým pádom ak mám volume envelope na konci od 7 do 10sec tak aj tak to je seknuté pri 7 sec. Ďaľšia vec, hráči sa sťažujú že im nejdú vypnúť music kity.
/res majú vypaté (aj ked to nemá spojitosť)
/menu zvuky tak isto off
CS:GO Menu Mute all MVP a music na 0, tak isto že počujú music kit.

Ano, necháváme to na 7 sekundách, již je to v aktivaci pár dnů upraveno - při zakoupení máš poslat 7 sekundovou nahrávku. Pokud by to chtěl někdo nahodit znovu, protože tam má 10 sekund, nemám s tím problém, stačí mi napsat do PM zde na webu.



------------------------------------------------------------------------------------------------

1. s tým sv prime accounts som mal aj rozpísané že asi by tam bolo prázdno ale nechcel som byť až taký zlý a nahováral som si že to radšej nenapíšem :D haha...

2. každopádne ten kit idem prerobiť a pošlem ti ho do správy.

3. Super ten 128t bude fajn akurát sa mi nezdá že by to stíhalo 12v12 to doriešime jindy :/

4. a ĎAKUJEM za odpovede, takto si predstavujem odpovede, super bigup +1 ♥ :!:
Obrázek
Uživatelský avatar
sL1yko
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 50
Registrován: 04 srp 2020, 13:45


Zpět na Public servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků