I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] mirage1 / wegazz

Příspěvekod deXTerko » 09 úno 2023, 21:54

Hráč deXTer - THE KING
Steam ID STEAM_1:0:464747189
Steam3 ID [U:1:929494378]
Steam Community 76561198889760106
Datum a čas 02-09-23 21:49
Délka 12 hr
Vyprší 02-10-23 09:49
Důvod [Nadávky] Velké
Zabanován adminem Wegazz
Místo banu Gamesites.cz ^Mirage Only #1 | !knife !gloves

Ahoj, chcel by som sa opýtat zbytocného admina wegazza, preco som dostal ban za velké nadávky, ked jedine co som napisal bolo nech mu do rana zhnije oko.
kde je prosim velka nadavka?
btw ako sa tento 14 rocný chalan dostal vobec k pravam? ked pozeram kolko staznosti je na jeho osobu...
dakujem :lol:
Uživatelský avatar
deXTerko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 24 říj 2013, 17:12

[V] mirage1 / wegazz

od Rumcajz » 09 úno 2023, 21:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: mirage1 / wegazz

Příspěvekod PuNko » 10 úno 2023, 17:05 VIP

Načo to dávaš do stížnosti na adminy keď si v podstate žiadaš o unban? Vieš o tom že je tu sekcia Unban žiadosti? V sťažnostiach sa majú nachádzať dôkazy voči adminovi a ty tu pýtaš dôkazy od admina..
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: mirage1 / wegazz

Příspěvekod deXTerko » 10 úno 2023, 21:40

ale ja neziadam o unban :D :D :D
Uživatelský avatar
deXTerko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 24 říj 2013, 17:12

Re: mirage1 / wegazz

Příspěvekod deXTerko » 10 úno 2023, 21:47

dostal som ban za velke nadavky, tak chcem vediet ktore slovo vo vete "bodaj by ti zhnilo oko" je velka nadavka.
btw presiel som banlist a tento typek s nickom wegazz sa dostal k pravam ako? cez peniaze?
jeden z tych zbytocnych a neschopnych
Uživatelský avatar
deXTerko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 24 říj 2013, 17:12

Re: mirage1 / wegazz

Příspěvekod Wegazz » 12 úno 2023, 12:59

Ahoj, ban za velké nadávky si dostal kvůli času, který jsem se rozhodl ti udělit. Tvoje neustálé spamování voicu a potřeba se vyjádřit k napomenutí/kicku mě dohnaly na pokraj mých sil. Na začátku každého kola děláš zvuky, což jsem mnohokrát přešel nebo tě jen kicknul. Pouštíš si písničky a otravuješ lidi, který si přišli zahrát.

Já se vždycky snažím s lidmi domluvit nebo je radši párkrát kicknu, muty dávám málo, ale když už je ten člověk nepoučitelný, nic jiného mi nezbývá.

Před tím mutem si dostal 2x kick a stejně si měl potřebu se vyjádřit. Ostatně tvoje chování je vidět i v tvojí žádosti.
Já opravdu nejsem na serveru jen proto, abych tě vždycky když tě vidím upozorňoval, co máš a nemáš dělat.
Si provokatér, který se vyžívá v konfliktech s adminy, kteří ti něco řeknou. Poté je označíš za neschopné a zbytečné.

Tvoje zprávy cos mi poslal tady na webu jen potvrzují, že se snažíš dělat bordel. Můžeš se podívat na datum u těch zpráv, že ten bordel a provokaci děláš sakra dlouho.
https://ctrlv.cz/05ys

Chovej se slušně, neprovokuj adminy, nebuď toxický a já si tě ani nevšimnu.
Uživatelský avatar
Wegazz
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 70
Registrován: 02 zář 2013, 20:51

Re: mirage1 / wegazz

Příspěvekod deXTerko » 12 úno 2023, 15:58

takze vlastne si si vymyslel dovod banu, aby som ho dostal dlhsi ako by mal byt. Okej
tvoju neschopnost vidim vzdy ked si na servery a ked som presiel banlist tak som sa len utvrdil.
Ak ti vadim, lebo sa na serveroch zabavam(e), tak si vyries osobne problemy mimo PC.
;)
Uživatelský avatar
deXTerko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 24 říj 2013, 17:12

Re: mirage1 / wegazz

Příspěvekod Wegazz » 12 úno 2023, 17:11

Abys dostal delší? Ty bys měl dostat minimálně týden. Vidíš mojí neschopnost? Měl si za celou tu dobu, co tu hraješ možnost mě nahlásit a dodat důkazy, místo spamování zpráv a projevování se jako narušená osoba bez špetky sebereflexe.

Ty si ten, co by si měl vyřešit svoje osobní problémy mimo pc. Najdi si doktora.

A nejsem jedinej, kdo si je vědom toho, jak se projevuješ a jak se snažíš vyprovokovat admina k reakci, abys tu pak mohl brečet.

Měj se krásně.
Uživatelský avatar
Wegazz
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 70
Registrován: 02 zář 2013, 20:51

Re: mirage1 / wegazz

Příspěvekod KondomfromCTF » 12 úno 2023, 17:16 VIP

Zdravím,

nikdo ti nezakazuje se na serveru bavit, jen se jedná o herní portál kde je pro nás prioritou aby se hráči i bavili, na tryhard tu je MM, popř FaceIt, to víme přeci všichni. Každopádně je rozdíl mezi tím se bavit, a zahalovat voice chat věcmi, které nejsou úplně přípustné, at se jedná o pazvuky, pouštění písníček do voicu apod.

Vzhledem k tomu, že se jedná o Stížnost na admina, nevidím tu žádný důkaz o provinění admina, důkaz můžeš doložit tím, že sem vložíš vyčasované demo, kde admin pochybil a poté můžeme lépe potrestat admina.

Admin si každopádně nemůže sám určovat jak dlouhý ban dá, určitě admin Wegazz zná postupy banovacího pořádku, pokud cítí že si hráč zaslouží ban delší, má kontaktovat kohokoliv z vyšších a ti ban popřípadě na žádost prodlouží.

Dám ti 24h na dodání dema, a prokázání tvé nevinny vůči banu.

S pozdravem,

Kondom
https://steamcommunity.com/id/dancuspicus/
Uživatelský avatar
KondomfromCTF
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 789
Registrován: 12 črc 2015, 09:23

Re: mirage1 / wegazz

Příspěvekod deXTerko » 12 úno 2023, 17:36

dik za komentar. kazdopadne ja sa stotoznujem s mute banom, len ide presne o to, ze tento admin (ako sam mozes vidiet, snazi sa vyvolat dojem, ze je proti mne vela ludi, a zo seba urobit obet) mi dal ban za velke nadavky, aj ked som vobec ziadnu nepouzil.
keby mi dal ban ako ma, tak to absolutne neriesim. Vymyslel si nieco, co nie je pravda, aby mi mohol dat dlhsi ban.
to je vse ;)
Uživatelský avatar
deXTerko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 24 říj 2013, 17:12

Re: mirage1 / wegazz

Příspěvekod KondomfromCTF » 12 úno 2023, 18:28 VIP

Tak v tom případě to můžeme asi uzavřít tak, že ...

:arrow: Hráč si bude vědom svého chování na serveru a bude uvažovat co pouští a dělá ve voice chatu, pokud ho hráč nebude používat tak jak má, tak ty bany budou přistávat a klidně i po prodloužení delší.

:arrow: Admin Wegazz se sám svým komentářem přiznal k tomu, že nedodržel adekvátní postup banovacího pořádku a sám si zvolil délku banu kterou udělí i přesto že byl při náboru upozorněn na to, že pokud chce aby hráč dostal ban delší, bude informovat svého SA či HlSA admina, který ban následně prodlouží.

Admin Wegazz si tedy tímto v rámci samostudia ještě jednou pročte postupy v banovacím pořádku a jeho bany budou nějakou dobu pod dohledem.

Vzhledem k tomu že stížnost měla znaky spíše žádosti o UB a ban dávno vypršel, tak to tedy již uzavřem.

Přeji příjemnou hru,

Kondom
https://steamcommunity.com/id/dancuspicus/
Uživatelský avatar
KondomfromCTF
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 789
Registrován: 12 črc 2015, 09:23


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků