Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

Miselin Imunita na GS?

Příspěvekod Focusss » 26 črc 2020, 17:39

Tyvole prijde vam normalni ten admin miselin? Furt furt stiznosti, furt furt opravnene a zadne pokarani nic? Vam je be? :D
Akadémia nie je nikdy zlá voľba
Uživatelský avatar
Focusss
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 252
Registrován: 01 led 2020, 21:10

Miselin Imunita na GS?

od Rumcajz » 26 črc 2020, 17:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Miselin Imunita na GS?

Příspěvekod AliA » 26 črc 2020, 21:40

Vyjadřují naprostý souhlas. Tato situace je neadekvátní, ale normální hrac, když se jednou splete je okamžitě potrestán, tak se proberte, vy pojebaní kreténi, jen nadržujete, demeni. Začněte spolu s Metalistou Dlouhovlasym něco dělat. Díky, Markéta, a beef je moje parketa.
Loučím se a dobrou noc, dneska o mně neslyšíte naposled.
DnB ❤️
Uživatelský avatar
AliA
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 242
Registrován: 08 úno 2019, 11:47
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Miselin Imunita na GS?

Příspěvekod AliA » 26 črc 2020, 21:46

Ještě si pamatuju, asi před rokem, jak Miselina odebrali a ten říkal, že už se na tenhle portál nikdy nevrátí, použil ještě sprostě přídavné jméno, a teď je tu zase. Ale není se čemu divit, když do A-teamu vemte ibyvaleho DIPkaře (Ejik, pro ty, co nevědí, ano, byl DIP)
DnB ❤️
Uživatelský avatar
AliA
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 242
Registrován: 08 úno 2019, 11:47
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Miselin Imunita na GS?

Příspěvekod Tokop » 27 črc 2020, 18:40 VIP

AliA píše:Vyjadřují naprostý souhlas. Tato situace je neadekvátní, ale normální hrac, když se jednou splete je okamžitě potrestán, tak se proberte, vy pojebaní kreténi, jen nadržujete, demeni. Začněte spolu s Metalistou Dlouhovlasym něco dělat. Díky, Markéta, a beef je moje parketa.
Loučím se a dobrou noc, dneska o mně neslyšíte naposled.


No, očividně se nemá cenu zbavovat aktivního admina, který má tu snahu a může zabránit tomu co provádíte na serverech ať už notoričtí porušovači pravidel jako je Focus, který to má jako koníčka a nemá nic lepšího na práci a očividně ho to baví se chovat jako pako nebo ti, co se přidávají k první zmíněné skupině, třeba ty.

AliA píše:Ještě si pamatuju, asi před rokem, jak Miselina odebrali a ten říkal, že už se na tenhle portál nikdy nevrátí, použil ještě sprostě přídavné jméno, a teď je tu zase. Ale není se čemu divit, když do A-teamu vemte ibyvaleho DIPkaře (Ejik, pro ty, co nevědí, ano, byl DIP)


Víš kolik lidí tady cheatovalo se vším možným a nakonec byli admini? Vsadím se, že ejik nebyl jediný. Nevím jak to je dlouho, ale takový rok je strašně dlouhá doba, když ten člověk má snahu se změnit k normálu, tak proč mu tu šanci nedat? Není to lepší, než když ho permanentně zamítneš a ztratíš jednoho potenciálního schopného admina, který se může většinou věnovat aktivně několik měsíců až let portálu a serverům? Teda ne, že by jim byl zrovna ejik, to je idiot, já myslel spíš sebe. :lol:

Nedávno jsem četl tvé srdcervoucí příspěvky a debaty o tom jak se snažíš zlepšit k lepšímu a přestat se chovat definitivně jako šulin a přemýšlel jsem jestli se k tomu mám taky vyjádřit, přeci jen, tak já prošel celou tou cestičkou od cheatování na GS po dobu několika let až po totální změně "okruhu kamarádů" na GS až na admina a věděl jsem, že k těm tvým příspěvkům mám co říct, ale očividně by to nepadlo na úrodnou půdu, jelikož to nyní dokazuješ a stojíš stále na stejném místě bez jakékoliv větší snahy a rozhodl jsem se správně nevyjadřovat dlouhou slohovkou. Dokonce sis žádal párkrát o akademika a admina, ale zase nic z toho. Už je na čase se rozhodnout jestli se chceš chovat do konce působení na Gamesites jako šulin, nebo jako člověk. Popřemýšlej nad tím, než se rozhodneš pro další příspěvek opačného formátu než, co si předvedl tady a zase v posledních příspěvcích. ;)
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 552
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Re: Miselin Imunita na GS?

Příspěvekod Focusss » 27 črc 2020, 20:01

Tokop píše:
AliA píše:Vyjadřují naprostý souhlas. Tato situace je neadekvátní, ale normální hrac, když se jednou splete je okamžitě potrestán, tak se proberte, vy pojebaní kreténi, jen nadržujete, demeni. Začněte spolu s Metalistou Dlouhovlasym něco dělat. Díky, Markéta, a beef je moje parketa.
Loučím se a dobrou noc, dneska o mně neslyšíte naposled.


No, očividně se nemá cenu zbavovat aktivního admina, který má tu snahu a může zabránit tomu co provádíte na serverech ať už notoričtí porušovači pravidel jako je Focus, který to má jako koníčka a nemá nic lepšího na práci a očividně ho to baví se chovat jako pako nebo ti, co se přidávají k první zmíněné skupině, třeba ty.

AliA píše:Ještě si pamatuju, asi před rokem, jak Miselina odebrali a ten říkal, že už se na tenhle portál nikdy nevrátí, použil ještě sprostě přídavné jméno, a teď je tu zase. Ale není se čemu divit, když do A-teamu vemte ibyvaleho DIPkaře (Ejik, pro ty, co nevědí, ano, byl DIP)


Víš kolik lidí tady cheatovalo se vším možným a nakonec byli admini? Vsadím se, že ejik nebyl jediný. Nevím jak to je dlouho, ale takový rok je strašně dlouhá doba, když ten člověk má snahu se změnit k normálu, tak proč mu tu šanci nedat? Není to lepší, než když ho permanentně zamítneš a ztratíš jednoho potenciálního schopného admina, který se může většinou věnovat aktivně několik měsíců až let portálu a serverům? Teda ne, že by jim byl zrovna ejik, to je idiot, já myslel spíš sebe. :lol:

Nedávno jsem četl tvé srdcervoucí příspěvky a debaty o tom jak se snažíš zlepšit k lepšímu a přestat se chovat definitivně jako šulin a přemýšlel jsem jestli se k tomu mám taky vyjádřit, přeci jen, tak já prošel celou tou cestičkou od cheatování na GS po dobu několika let až po totální změně "okruhu kamarádů" na GS až na admina a věděl jsem, že k těm tvým příspěvkům mám co říct, ale očividně by to nepadlo na úrodnou půdu, jelikož to nyní dokazuješ a stojíš stále na stejném místě bez jakékoliv větší snahy a rozhodl jsem se správně nevyjadřovat dlouhou slohovkou. Dokonce sis žádal párkrát o akademika a admina, ale zase nic z toho. Už je na čase se rozhodnout jestli se chceš chovat do konce působení na Gamesites jako šulin, nebo jako člověk. Popřemýšlej nad tím, než se rozhodneš pro další příspěvek opačného formátu než, co si předvedl tady a zase v posledních příspěvcích. ;)


Si tomu zas dal korunku :D
Ale zas ty máš jako koníčka pořádat si ty tvoje kpičisoutěže, a já si občas dám to JB, nejsem žádný porušovač pravidel to jako mi křivdíš, ale hraju to víceméně uvolněně
Ale jednu příjemnou věc ti napišu, vim že jsme byli občas i za dobře, pak se to nějak zvrtlo, tys neměl myslím práva, nechtěli ti je dát, a tak si začal otevírat anální otvor nějakym adminum a vyšším, a to mě na tobě dodnes sere :D
Akadémia nie je nikdy zlá voľba
Uživatelský avatar
Focusss
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 252
Registrován: 01 led 2020, 21:10

Re: Miselin Imunita na GS?

Příspěvekod Tokop » 27 črc 2020, 20:20 VIP

Focusss píše:Ale jednu příjemnou věc ti napišu, vim že jsme byli občas i za dobře, pak se to nějak zvrtlo, tys neměl myslím práva, nechtěli ti je dát, a tak si začal otevírat anální otvor nějakym adminum a vyšším, a to mě na tobě dodnes sere :D


Hm, zajímavý. Tohle je názor, který má spoustu lidí na spoustu adminů a já často nevím, kde leží pravda, ale zrovna u sebe si jsem dost jistej, že to co píšeš je z mého pohledu jasná lež. Zrovna já jsem se nikdy nesnažil někomu se podsouvat. Jediné co jsem dělal je, že jsem jel na 100 % podle pravidel, možná až jako robot a potom může nastat debata jestli to bylo správně, nebo špatně. Ale já určitě nikdy nezačal "otevírat anální otvor", to je vážně blbost nebo mi řekni na základě čeho si na to přišel. Zrovna já mám své názory a s tímto prostě nemůžu souhlasit, ale jestli máš něco, čím mě přesvědčit, tak do toho, vypadá to slibněji, než veškeré předešlé naše konverzace a nechci to myslet nijak ofenzivně. Ve zkratce je to za mě lež, protože já nikdy neměl žádné bližší ani dobré vztahy s lidmi na pozici HLSA a výše, asi bude potřeba, aby si mi napsal komu konkrétně, protože zrovna co si vybavuji lidi na těch pozicích, tak jsem se s nikým nikdy extrémně nebavil, nehrál nic jiného než na GS atd.

A jaké období myslíš? To taky nevím.

Poprvé jsem se vrátil po delší době na GS a šel brzy do akademie, kterou jsem úspěšně dokončil a stal se adminem na první pokus.

Podruhé, když jsem byl nejprve zrušený, tak jsem se vrátil asi za 3 měsíce po 3 žádostech, kdy mé vztahy s kýmkoliv na pozici HLSA a výše byly na bodě mrazu. :D

A potřetí a naposled jsem na GS přestal na chvíli hrát, poté se vrátil a v té době jsem měl snad nejhorší vztahy s těmi lidmi na pozici HLSA a výš a to jsem řešil racionální debatou o problému, kdy mi nebylo vyhověno, tak jsem psal někomu jinému a nakonec jsem dostal další šanci.

Poté jsem měl už zase práva a ty píšeš o době nejspíš, když jsem neměl práva, tak to do toho už nezapadá.

Taky moc dobře vím, že jsme párkrát v pohodě dřív pokecali, ale z mého pohledu to bylo stále stejné, ale dá se najít, že brzy poté co ses nechal zrušit, tak si začínal dělat pomalu tady neplechu a já GS bránil konfrontací ve všech různých tvých narážkách a co se týče serverů, tak tam je taky jednoduchý si udělat jednostranný názor, když tam děláš bordel.

A jestli je teda ten hlavní důvod co tě sere, že jsem "začal otevírat anální otvor nějakým adminům a vyšším", tak určitě napiš komu, dost mě to zajímá a pokud to napíšeš nějak normálně, tak ti rád odpovím. :)
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 552
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Re: Miselin Imunita na GS?

Příspěvekod AliA » 27 črc 2020, 20:37

Všeho moc škodí, takže nadměrná aktivita tohoto admina vlastně není ani tak nadměrná, a já to vím, protože jsem na serveru skoro 24/7. No, a k těm příspěvkům ohledně zlepšení, tak to byla spíš ironie na věci, co psal Yeaz.
DnB ❤️
Uživatelský avatar
AliA
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 242
Registrován: 08 úno 2019, 11:47
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Miselin Imunita na GS?

Příspěvekod Tokop » 27 črc 2020, 20:39 VIP

AliA píše:Všeho moc škodí, takže nadměrná aktivita tohoto admina vlastně není ani tak nadměrná, a já to vím, protože jsem na serveru skoro 24/7. No, a k těm příspěvkům ohledně zlepšení, tak to byla spíš ironie na věci, co psal Yeaz.


Včetně všech těch žádostí jo?
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 552
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Re: Miselin Imunita na GS?

Příspěvekod AliA » 27 črc 2020, 20:41

Berete tu hru moc vážně, jste jako já dříve, ale když jsem si to uvedomil, tak jsem zjistil, že to fakin nemá cenu xd Je to jen hra xd No, tak si nezapomeňte dát přítelkyním poslední reakci na skok na svůj dick, a pořádně jí/mu ukažte, kdo je ve vztahu pravej admin!
DnB ❤️
Uživatelský avatar
AliA
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 242
Registrován: 08 úno 2019, 11:47
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Miselin Imunita na GS?

Příspěvekod Tokop » 27 črc 2020, 20:43 VIP

AliA píše:Berete tu hru moc vážně, jste jako já dříve, ale když jsem si to uvedomil, tak jsem zjistil, že to fakin nemá cenu xd Je to jen hra xd No, tak si nezapomeňte dát přítelkyním poslední reakci na skok na svůj dick, a pořádně jí/mu ukažte, kdo je ve vztahu pravej admin!


No ideálka je, to nebrat moc vážně a nechovat se jako šulin, což jsme bohužel nesplňovali ani jeden. :D
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 552
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Re: Miselin Imunita na GS?

Příspěvekod AliA » 27 črc 2020, 20:47

Nene, ty žádosti byly dříve před tím vším, protože jsem hrál dlouho, a chtěl jsem mít vyšší status než ostatní hráči při mé občas negativní, ale velmi vysoké aktivitě na serveru, takže tak.
DnB ❤️
Uživatelský avatar
AliA
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 242
Registrován: 08 úno 2019, 11:47
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Miselin Imunita na GS?

Příspěvekod AliA » 27 črc 2020, 20:51

Tokop píše:
AliA píše:Berete tu hru moc vážně, jste jako já dříve, ale když jsem si to uvedomil, tak jsem zjistil, že to fakin nemá cenu xd Je to jen hra xd No, tak si nezapomeňte dát přítelkyním poslední reakci na skok na svůj dick, a pořádně jí/mu ukažte, kdo je ve vztahu pravej admin!


No ideálka je, to nebrat moc vážně a nechovat se jako šulin, což jsme bohužel nesplňovali ani jeden. :D


Radši se chovat jak šulin a tu hru si nějakým stylem užít, než abych jako naprogramovaný robot dělal, co mi někdo říká. V tom ne podstata tě věci, protože v reálným životě takové rozhodnutí mnoho lidí udělat nemůže.
DnB ❤️
Uživatelský avatar
AliA
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 242
Registrován: 08 úno 2019, 11:47
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Miselin Imunita na GS?

Příspěvekod Tokop » 27 črc 2020, 20:55 VIP

AliA píše:Nene, ty žádosti byly dříve před tím vším, protože jsem hrál dlouho, a chtěl jsem mít vyšší status než ostatní hráči při mé občas negativní, ale velmi vysoké aktivitě na serveru, takže tak.


Fajne, fajne, i tak plati +/-, to co jsem ti psal. :D

AliA píše:
Tokop píše:
AliA píše:Berete tu hru moc vážně, jste jako já dříve, ale když jsem si to uvedomil, tak jsem zjistil, že to fakin nemá cenu xd Je to jen hra xd No, tak si nezapomeňte dát přítelkyním poslední reakci na skok na svůj dick, a pořádně jí/mu ukažte, kdo je ve vztahu pravej admin!


No ideálka je, to nebrat moc vážně a nechovat se jako šulin, což jsme bohužel nesplňovali ani jeden. :D


Radši se chovat jak šulin a tu hru si nějakým stylem užít, než abych jako naprogramovaný robot dělal, co mi někdo říká. V tom ne podstata tě věci, protože v reálným životě takové rozhodnutí mnoho lidí udělat nemůže.


No tento nazor s tebou nesdilim na 100 %, ale jak jsem psal vyse, tak je mozne oboje

Tokop píše:No ideálka je, to nebrat moc vážně a nechovat se jako šulin, což jsme bohužel nesplňovali ani jeden. :D
Naposledy upravil Tokop dne 27 črc 2020, 20:56, celkově upraveno 1
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 552
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Re: Miselin Imunita na GS?

Příspěvekod F3N0M3N » 27 črc 2020, 20:56 VIP

Obrázek
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: Miselin Imunita na GS?

Příspěvekod Tokop » 27 črc 2020, 21:01 VIP

F3N0M3N píše:Obrázek


Obrázek

:D :D :D
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 552
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Další

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků