Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z]mohammad | JB

Příspěvekod W0rt3x » 17 úno 2024, 21:40

Ahoj, rád by som požiadal o administrátorské práva na JB serveri.

Nick v hre:
mad mohammad
Nick na fóre: W0rt3x

Vek: 29

Steam nick: sign in

Steam ID: STEAM_0:0:490020

Nejaké bany alebo prehrešky (GS, iný portál):
V roku 2018 uznávam, že som sa dopustil významnej chyby, ktorá mi teraz pripadá ako veľká neplecha, a chcem vyjadriť hlbokú ľútosť a ľútosť nad svojím konaním. Súčasným pohľadom na túto udalosť si uvedomujem vážne následky svojich činov a chcem vyjadriť úprimné ľútosť nad tým, ako som sa správal. Omluvám sa všetkým, ktorých som mohol sklamat alebo zranit mojím konaním, a verím, že som sa od tej doby poučil a zlepšil svoje správanie. :oops:

Niečo o sebe: čau som wortex a hrával som tu kedysi dlhé roky, poctivo som sekal dobrotu a vždy som bol za záujmy ľudí, momentálne v tom chcem pokračovať a moje záľuby sú nasledovné:
cyklistika, beh, kracanie, turistika, fotenie, akty, lezenie, plavanie, kreslenie, čítanie, hranie hudby, varenie, záhradníctvo, joga, šach, športový potápanie, lyžovanie, výlety na vode, divadlo, opera, balet, salinoriding, hory, stavba domu atd atd je toho dost

Ráno, ako prvé slnko prebúdza svet, naberám svoj bicykel a vyberám sa na cestu za dobrodružstvom. Svet okolo mňa sa rozprestiera ako nekonečná mapa, a ja som len malým prieskumníkom, ktorý sa snaží objaviť každý kúsok krásy, ktorý sa ponúka. Behám divokou prírodou, kráčam neprebádanými chodníkmi a zdolávam vrcholy, kde sa mi odovzdávajú panoramatické pohľady.

V popoludňajších hodinách sa moje ruky uchyľujú k fotoaparátu. Capturing the essence of the world around me, each click is a snapshot of a moment frozen in time. Snímky nezachytávajú len obrazy, ale aj emócie a príbehy, ktoré sú schované za každým záberom.

Keď príde večer, zmením sa na hudobníka, ktorý tónmi vytvára atmosféru svojho vlastného sveta. Hudba sa stáva môjou spoločníčkou, keď sa ponáram do tvorby a zároveň s ňou prenikám dušu každej melódie.

V mojej kúpeľni zavládne vôňa aromatických bylín, keď sa pustím do varenia. Recepty sú mojou inšpiráciou, a každé jedlo je dobrodružstvom na tanieri.

Záhradný mág, ktorý v noci komunikuje so svojimi rastlinami, som aj ja. Poznám každý kvet, každý list a oplatí mi to ich krásou a energiou.

Keď padne tma, vydávam sa do sveta snov a fantázie, čítam knihy, kde každá stránka je bránou do iného sveta. Čarovné príbehy a hrdinovia ma sprevádzajú do noci.

V tejto cyklickej hre, ktorú voláme život, sa snažím objavovať a tvoriť v každej oblasti môjho bytia, nech je to reálny svet alebo virtuálna realita. A tak pokračujem v tomto fascinujúcom dobrodružstve s úsmevom na tvári a nekonečnou radosťou v srdci.


Prečo by som chcel adminovať na GS? : Chcel by som zvýšiť posily do Ateamu proti týmto neplechám, ktoré na JB robia len bordel a inými slovami ma štvú do morku kosti. Posilnenie ateamu svojimi skusenostami z roku 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026 je moje number one priority

s podravom

wortex
ahoj :hugging:
Uživatelský avatar
W0rt3x
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 313
Registrován: 13 čer 2015, 16:21

[Z]mohammad | JB

od Rumcajz » 17 úno 2024, 21:40

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: mohammad | JB

Příspěvekod Whh » 17 úno 2024, 23:22 VIP

Ahoj,

nesplňuješ základní podmínky pro přijetí + žádná snaha v PP.

Zamítnuto.

Zapracuj na tom, prokaž snahu a za měsíc to můžeš zkusit znova.
Obrázek
Uživatelský avatar
Whh
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 689
Registrován: 27 bře 2022, 17:09


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků