Zde můžete najít rady a návody k hře CS2.

[Vyřešeno] Myš na ledu.

Příspěvekod Khediss » 09 bře 2021, 16:15

• Druh vašeho zařízení ? Počítač
• O Jaký problém se jedná ? Ahoj, mám takový problém, že mně přijde, že jakoby byla moje myš na ledě, strašně divný movement, úplně jiný pocit hraní, už nevím co mám dělat, nějaké rady ?
• Možná příčina ? Stále nezjištěno.
• Jak dlouho problém přetrvává? Zhruba 2dny..

Děkuju předem za jakékoliv rady.
SLOVÁCKO HOOLIGANS
Uživatelský avatar
Khediss
CS:GO Admin-akademik
CS:GO Admin-akademik
 
Příspěvky: 164
Registrován: 13 led 2021, 18:30
Bydliště: Shrekova bažina

[Vyřešeno] Myš na ledu.

od Rumcajz » 09 bře 2021, 16:15

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Shrekova bažina

Re: Myš na ledu.

Příspěvekod tibcrois » 09 bře 2021, 21:39 VIP

Khediss píše:• Druh vašeho zařízení ? Počítač
• O Jaký problém se jedná ? Ahoj, mám takový problém, že mně přijde, že jakoby byla moje myš na ledě, strašně divný movement, úplně jiný pocit hraní, už nevím co mám dělat, nějaké rady ?
• Možná příčina ? Stále nezjištěno.
• Jak dlouho problém přetrvává? Zhruba 2dny..

Děkuju předem za jakékoliv rady.

Jak starou máš myš? Nemůže to být únava materiálu? Že ti vynechává?
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: Myš na ledu.

Příspěvekod Khediss » 09 bře 2021, 23:56

Ahoj,

myš mám zhruba 3 měsíce starou, ale může to být možné, že už nepracuje, tak jak by měla. Hledám jakékoliv tutoriály, ale ani jeden nefunguje, takže poslední šance bude teda koupit novou myš. :cry:
SLOVÁCKO HOOLIGANS
Uživatelský avatar
Khediss
CS:GO Admin-akademik
CS:GO Admin-akademik
 
Příspěvky: 164
Registrován: 13 led 2021, 18:30
Bydliště: Shrekova bažina

Re: Myš na ledu.

Příspěvekod ericek111 » 10 bře 2021, 00:04

Vyťaženie CPU, zbernice (USB), zlý scheduling vo Windowse, RF rušenie, ak je bezdrôtová.., Dôvodov je milión a informácie si nám nedal takmer žiadne.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Myš na ledu.

Příspěvekod Khediss » 10 bře 2021, 00:37

ericek111 píše:Vyťaženie CPU, zbernice (USB), zlý scheduling vo Windowse, RF rušenie, ak je bezdrôtová.., Dôvodov je milión a informácie si nám nedal takmer žiadne.

Ahoj,

moc se právě v těchto věcech bohužel nevyznám, myš ve zkratce dělá to že se ovládá jinak a připadá mi to jakoby byla na ledu :D Když ještě hýbnu myší mám pocit, jakoby se ještě o trošku hejbla i když s ní už nehýbu.
SLOVÁCKO HOOLIGANS
Uživatelský avatar
Khediss
CS:GO Admin-akademik
CS:GO Admin-akademik
 
Příspěvky: 164
Registrován: 13 led 2021, 18:30
Bydliště: Shrekova bažina

Re: Myš na ledu.

Příspěvekod Khediss » 10 bře 2021, 17:51

Čau,

jelikož jsem kryptobaron, tak jsem si koupil novou myš a podložku a vše jede tak jak má. Myš se pravděpodobně rozbila nějak.
Přikládam fotku nové https://ctrlv.cz/AYdr. Užívejte dne borci. :twisted:
SLOVÁCKO HOOLIGANS
Uživatelský avatar
Khediss
CS:GO Admin-akademik
CS:GO Admin-akademik
 
Příspěvky: 164
Registrován: 13 led 2021, 18:30
Bydliště: Shrekova bažina


Zpět na Rady a návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků