Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamietnuté] Nábor adminů přihláška

Příspěvekod Frostyklaud » 28 říj 2021, 16:43 VIP

Nick na serveru:♤FROSTY♤
SID:STEAM_1:1:580673830
Sekce, na které chci práva: Jailbreak
Věk: 17
Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=166700
Bany, které jsem dostal: žádný
Něco o mně: Je mi 17 let, jailbreak hraju tak cca od začátku karantény. Jsem z Ústeckýho kraje na serverech se snažím aby byla sranda. Jinak jmenuju se Fanda :D.
Proč právě já: Na jaibreaku jsem dost aktivní baví mě. Pravidla znám, vím co se smí co ne :D A dost lidí říkalo at to zkusím tak why not :D.
Zkušenosti s CS:GO: Mám nahráno přes 261 hodin jsem totální legenda a baví mě hrát cs:go.
Případné poznámky: Zatím nemám žádnej BAN bonusový body ne ? :D
POT ŠETŘÍ KREV
Uživatelský avatar
Frostyklaud
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 49
Registrován: 09 říj 2021, 15:51
Bydliště: Ústecký kraj

[Zamietnuté] Nábor adminů přihláška

od Rumcajz » 28 říj 2021, 16:43

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Nábor adminů přihláška

Příspěvekod ericek111 » 28 říj 2021, 21:13

Ďakujeme za záujem, ale nespĺňaš podmienky.

Zamietnuté.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků