[Zamítnuto] Nábor na akademika (JailBreak)

Příspěvekod Danyto74CZ » 09 bře 2023, 12:02

Nick ve hře: Danyto74CZ
Odkaz na Steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198243294136
Věk: 17
Steam ID: STEAM_1:0:141514204
Odkaz na HLstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... ayer=37730

Proč chci akademika: Ačkoliv jsem JailBreak na GS hrál už před dvěma roky +-, ale neaktivně na stejnojmenném účtu, který mi byl odcizen. Mám už sice věk na to abych mohl na admina, ale ještě si nejsem jist nějakých věcí občas udělám chybu že dám freekill, ale hnedka to řeším a snažím se svoji chybu napravit. Během posledního měsíce jsem už potkal několik lidí kteří se nechovali tak jak by měli v rámci pravidel buď fk nebo mfk neznali pravidla a jen zabíjeli tak jsem tyto hráče vždy nahlašoval jelikož jsem nemohl nic jiného dělat a to bych chtěl změnit, abych takové lidi na JB už nepotkával a servery byli přívětivější pro všechny hráče. Snažím se pomáhat lidem, kteří jsou např. nový a neví v čem udělali chybu tak jsem je vždy slušně opravil a vždy se to snažím řešit v klidu. :)

Něco o mě: Ahoj, jmenuji se Daniel je mi 17 let žiju v malém městečku v královéhradeckém kraji. Jsem velice přátelský a občas se snažím být vtipný :) Studuji školu zaměřenou na kybernetickou bezpečnost s tímto oborem bych poté chtěl k policii nebo k programovací firmě. Mezi mé koníčky patří hraní her poté rád sportuji hraji teď 3 rokem Americký Fotbal rád se směju a mám rád humor. :)

Prohřešky na GS: Žadné nemám ani do chatu jsem se nikdy nevyjadřoval nějak neslušně ani se spamem nemám problémy řekl bych. :D
Uživatelský avatar
Danyto74CZ
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 30
Registrován: 21 kvě 2017, 15:16

[Zamítnuto] Nábor na akademika (JailBreak)

od Rumcajz » 09 bře 2023, 12:02

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nábor na akademika (JailBreak)

Příspěvekod Amby » 09 bře 2023, 15:50 VIP

Ahoj,
Danyto74CZ píše:..tak jsem tyto hráče vždy nahlašoval jelikož jsem nemohl nic jiného dělat..

pokud jsi k tomu nahlašování využíval jiného způsobu, než fóra na to vyhrazeného, tak jsi stále nesplnil podmínky - stejnou podmínku, jako jsi nesplnil u minulých žádostí o akademika.

Danyto74CZ píše:..ani do chatu jsem se nikdy nevyjadřoval nějak neslušně..

Já bych ti rád věřil - fakt.. Bohužel tu je něco, čemu se říká logy a ty zjevně bojují proti tvým tvrzením. Jen za poslední měsíc tam máš nadávek okolo 20ti, přičemž poslední 5.3.

Rád bych ti dal možnost to ještě v nějaké kratší době napravit, ale ty možnosti jsi měl u každé z předchozích žádostí, čekací dobu budeš mít tedy opět dva měsíce.

Pokud chceš při příští žádosti uspět, tak si před jejím odesláním projdi tyhle body:
  • Nahlásil jsem 3 hříšníky do fóra Porušení pravidel
  • Chovám se v chatu slušně - žádné nadávky, žádný spam
  • Přečetl jsem si odpověď ve starší žádosti a vím, co musím splnit
Pokud je nesplníš, pravděpodobně ti to ani příště nevyjde.


Za dva měsíce si můžeš požádat znovu (9.5.2023).
Zamítnuto
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1332
Registrován: 18 led 2016, 15:14


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků