Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Nahlasovanie bugov

Příspěvekod WARNING » 31 led 2014, 13:39 VIP

Takže na JB severoch som našiel pár bugov, no nechcel som zakladať nové témy len kvoli takým maličkostiam, tak teraz dávam dokopy asi 3 bugy.
1. Bug: Vlastne počujem koho by som nemal. Cez HVD počujem teroristov, potom ked nie sú zapnuté mikrofony.
Na screenoch je vidieť že je HVD a ako rozprávajú a na deme ako HVD skončilo a kúsok z kola. Neviem prečo ale ja som počul v tedy T ale simona nie :D
http://leteckaposta.cz/703964388
2. Bug: V hre mi vynechávalo iba velké R, ostatné pismená v pohode ibaže môj nick vyzeral WA NING!!! :D Ale bolo to tak iba v chate, ked som pozrel skore tak všetko ako má byť. ( engar má byť Rengar :D)
http://leteckaposta.cz/289261361
3. Bug: Bol som stavitel a mal som malý speed blok v ruke :D akože som s ním hýbal a zabili ma. Po mojej smrti som ale stále mohol hýbať s blokom. Ten blok bol vlastne pri každom hráčovi na ktorého som si prepol spect.
http://leteckaposta.cz/155610072
Obrázek WARNING!!!
Obrázek [email protected]
Uživatelský avatar
WARNING
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 550
Registrován: 19 kvě 2013, 18:11
Bydliště: Bratislava

Nahlasovanie bugov

od Rumcajz » 31 led 2014, 13:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Bratislava

Re: Nahlasovanie bugov

Příspěvekod Diesko » 01 úno 2014, 00:00

WARNING píše:Takže na JB severoch som našiel pár bugov, no nechcel som zakladať nové témy len kvoli takým maličkostiam, tak teraz dávam dokopy asi 3 bugy.
1. Bug: Vlastne počujem koho by som nemal. Cez HVD počujem teroristov, potom ked nie sú zapnuté mikrofony.
Na screenoch je vidieť že je HVD a ako rozprávajú a na deme ako HVD skončilo a kúsok z kola. Neviem prečo ale ja som počul v tedy T ale simona nie :D
http://leteckaposta.cz/703964388
2. Bug: V hre mi vynechávalo iba velké R, ostatné pismená v pohode ibaže môj nick vyzeral WA NING!!! :D Ale bolo to tak iba v chate, ked som pozrel skore tak všetko ako má byť. ( engar má byť Rengar :D)
http://leteckaposta.cz/289261361


Tak tohle bude asi tvým cskem :D
Občas se mi taky stává že slyším i T ale přitom ostatní ne :D nevím čím to je, ale prostě se jedná nejspíš o bug v tvém csku :D
Starej profil, nepiš mi
New → Dies
Uživatelský avatar
Diesko
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 787
Registrován: 24 led 2013, 16:54
Bydliště: Praha / Prague / Praga / Prag

Re: Nahlasovanie bugov

Příspěvekod CheatersDie » 01 úno 2014, 10:02

Mňa by zaujimálo či by sa dal spraviť bug keď si hráč z PP vyberie duel proti vsem CT ja som CT vystrelim jeden náboj nabijem a v zásobníku mám náboje 3
Obrázek
Uživatelský avatar
CheatersDie
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 136
Registrován: 05 led 2014, 00:31
Bydliště: Prešov

Re: Nahlasovanie bugov

Příspěvekod Diesko » 02 úno 2014, 00:20

CheatersDie píše:Mňa by zaujimálo či by sa dal spraviť bug keď si hráč z PP vyberie duel proti vsem CT ja som CT vystrelim jeden náboj nabijem a v zásobníku mám náboje 3


To by se podle mě spravilo jen tím že by měli CT jeden náboj, ale více HP :) nebo vězeň méně HP. Ale i tak by se to bugovalo :) Jenomže pomaleji
Starej profil, nepiš mi
New → Dies
Uživatelský avatar
Diesko
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 787
Registrován: 24 led 2013, 16:54
Bydliště: Praha / Prague / Praga / Prag

Re: Nahlasovanie bugov

Příspěvekod 96Oemov96 » 02 úno 2014, 16:10

Ahoj, pokud by to nevadilo, rád bych sem napsal také bug.
Jsem T, otevřu si shop, chci si něco koupit a najednou mě to samo od sebe bugne k CT i přesto, že je max. počet CT.
Děje se to naprosto náhodně.. Zatím se mi to stalo 3x.
Uživatelský avatar
96Oemov96
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 09 dub 2013, 20:07

Re: Nahlasovanie bugov

Příspěvekod WARNING » 02 úno 2014, 16:41 VIP

96Oemov96 píše:Ahoj, pokud by to nevadilo, rád bych sem napsal také bug.
Jsem T, otevřu si shop, chci si něco koupit a najednou mě to samo od sebe bugne k CT i přesto, že je max. počet CT.
Děje se to naprosto náhodně.. Zatím se mi to stalo 3x.

Však to by si mal byť rád a nie sa sťažovať :D
Obrázek WARNING!!!
Obrázek [email protected]
Uživatelský avatar
WARNING
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 550
Registrován: 19 kvě 2013, 18:11
Bydliště: Bratislava

Re: Nahlasovanie bugov

Příspěvekod 96Oemov96 » 02 úno 2014, 16:44

Nejsem rád a to z několika prostých důvodů.. Nejsem typ člověka co někomu kazí hru => Když mě to dá k CT tak se musím hodit znovu k T, což znamená, že si další 2 kola nezahraji, pokud se neodpojím.
Uživatelský avatar
96Oemov96
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 09 dub 2013, 20:07

Re: Nahlasovanie bugov

Příspěvekod HUTAJ » 07 úno 2014, 11:15

Mi se dneska na JB2 stalo tohle :arrow: http://leteckaposta.cz/396646905
Skoro nikde nebyl sníh a když bylo 8 T a 4 CT, tak u T bylo napsané 4 a u CT 8..
VIP+EVIP: JB1 a JB7
steam->Hutaj
Uživatelský avatar
HUTAJ
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 472
Registrován: 13 srp 2013, 21:27

Re: Nahlasovanie bugov

Příspěvekod Hoover » 07 úno 2014, 15:13 VIP

Mne sa stáva divný bug, že na začiatku mapy je asi 70% pravdepodobnosť že sa mi to stane. Je kľudne aj 17 T a 3 CT a ma tam nepustí. Vypíše mi to že je plno CT. Musím potom čakať aspoň minútu než už bude sa to dať, ale to už bude miesto zabraté
Uživatelský avatar
Hoover
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1894
Registrován: 28 led 2013, 21:29

Re: Nahlasovanie bugov

Příspěvekod WARNING » 07 úno 2014, 15:21 VIP

HooveR píše:Mne sa stáva divný bug, že na začiatku mapy je asi 70% pravdepodobnosť že sa mi to stane. Je kľudne aj 17 T a 3 CT a ma tam nepustí. Vypíše mi to že je plno CT. Musím potom čakať aspoň minútu než už bude sa to dať, ale to už bude miesto zabraté

Si v tedy živý alebo nie?
Obrázek WARNING!!!
Obrázek [email protected]
Uživatelský avatar
WARNING
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 550
Registrován: 19 kvě 2013, 18:11
Bydliště: Bratislava

Re: Nahlasovanie bugov

Příspěvekod Hoover » 07 úno 2014, 15:34 VIP

WARNING píše:
HooveR píše:Mne sa stáva divný bug, že na začiatku mapy je asi 70% pravdepodobnosť že sa mi to stane. Je kľudne aj 17 T a 3 CT a ma tam nepustí. Vypíše mi to že je plno CT. Musím potom čakať aspoň minútu než už bude sa to dať, ale to už bude miesto zabraté

Si v tedy živý alebo nie?

To je jedno
Uživatelský avatar
Hoover
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1894
Registrován: 28 led 2013, 21:29

Re: Nahlasovanie bugov

Příspěvekod WARNING » 07 úno 2014, 15:36 VIP

Ani nie :D lebo ked sa pripojíš neskôr a ne spawne ťa to tak ti k CT nepôjde. To je ako ked dojseš na server v strede kola tak ti nepôjde k CT.
Obrázek WARNING!!!
Obrázek [email protected]
Uživatelský avatar
WARNING
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 550
Registrován: 19 kvě 2013, 18:11
Bydliště: Bratislava

Re: Nahlasovanie bugov

Příspěvekod Hoover » 07 úno 2014, 15:53 VIP

WARNING píše:Ani nie :D lebo ked sa pripojíš neskôr a ne spawne ťa to tak ti k CT nepôjde. To je ako ked dojseš na server v strede kola tak ti nepôjde k CT.

Nie, ja sa narodím ešte pred kontrolným kolom. Potom už to nejde ani na kontrolné a ani na HVD
Uživatelský avatar
Hoover
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1894
Registrován: 28 led 2013, 21:29

Re: Nahlasovanie bugov

Příspěvekod l0wShine » 07 úno 2014, 19:10

HooveR píše:Mne sa stáva divný bug, že na začiatku mapy je asi 70% pravdepodobnosť že sa mi to stane. Je kľudne aj 17 T a 3 CT a ma tam nepustí. Vypíše mi to že je plno CT. Musím potom čakať aspoň minútu než už bude sa to dať, ale to už bude miesto zabraté


Chyba je vlastne v CSku, ak sa pozorne pozrieš ukáže ti kludne aj 20T a 3CT, avšak koľko T má vedla mena aj ping? Ono ti to niekedy ukáže aj hráčov z minulej mapy alebo hráčov ktorý to ešte nenapojili, preto ti nejde prehodiť k CT. Medzičasom hráčov to pripoji a využije miesto iný šťastlivec ktorý sa dostane ku CT. Skús použiť bind na premiestnenie k CT, ten by mohol pomôcť.
Naše oči nie sú len pozorovatelia, sú aj projektory. Premietajú druhý príbeh pred tým prvým, ktorý pred sebou neustále vidíme.
Autorom tohto scenáru je strach. Strach bude veľkým hráčom vo vašom živote. Sami sa rozhodnete, ako veľkým.
Uživatelský avatar
l0wShine
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1095
Registrován: 11 kvě 2013, 12:19
Bydliště: Bratislava

Re: Nahlasovanie bugov

Příspěvekod Hoover » 07 úno 2014, 20:31 VIP

l0wShine píše:
HooveR píše:Mne sa stáva divný bug, že na začiatku mapy je asi 70% pravdepodobnosť že sa mi to stane. Je kľudne aj 17 T a 3 CT a ma tam nepustí. Vypíše mi to že je plno CT. Musím potom čakať aspoň minútu než už bude sa to dať, ale to už bude miesto zabraté


Chyba je vlastne v CSku, ak sa pozorne pozrieš ukáže ti kludne aj 20T a 3CT, avšak koľko T má vedla mena aj ping? Ono ti to niekedy ukáže aj hráčov z minulej mapy alebo hráčov ktorý to ešte nenapojili, preto ti nejde prehodiť k CT. Medzičasom hráčov to pripoji a využije miesto iný šťastlivec ktorý sa dostane ku CT. Skús použiť bind na premiestnenie k CT, ten by mohol pomôcť.

No uvidíme, ale mne sa zdá, že ajtak to nejde. Dám potom vedieť
Uživatelský avatar
Hoover
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1894
Registrován: 28 led 2013, 21:29

Další

Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků