Vše ohledně kategorie serverů: GunGame Servery

Nahravanie dema

Příspěvekod Fajkoman » 22 kvě 2017, 22:35 VIP

Ahojte gungame patril medzi moje oblubene serveri no potom co sa tam stale najdu nejaky hriesnici tak tam zajdem uz len obcas vecer. Otazka znie: ako mozem natocit hriesnika na gg, pretoze ked sa napojim do spectu tak do par minut ma to kickne pretoze som si nevybral team a hltv mi ukazuje ze posledne video je niekedy z oktobra :D viem sa nejak napojit do spectu na dlhsiu dobu a natocit tak dlhsie demo?
(ADMIN) Fajkoman : kosso mi pisal na steame ze chce fk
*** Duch vianocnych banov killed ^KosSo with a headshot from m4a1 ***
Uživatelský avatar
Fajkoman
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 441
Registrován: 02 črc 2014, 16:32

Nahravanie dema

od Rumcajz » 22 kvě 2017, 22:35

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nahravanie dema

Příspěvekod 111KKK » 04 čer 2017, 22:50

Cus, me nic nenapada, mozna jen to ,ze by sis zkusil stahnout HLTV a dat si tu praci, to vycasovat.
VALAR DOHAERIS.
Uživatelský avatar
111KKK
Ice King
Ice King
 
Příspěvky: 562
Registrován: 25 bře 2016, 22:07
Bydliště: Ostrava

Re: Nahravanie dema

Příspěvekod useless » 05 čer 2017, 06:01 VIP

Tam HLTV ani neni. Muzu potrvdit ze hromada lidi s ab tam pobiha, snad vzdy kdyz se tam objevim nekdo takovy tam je.
Servery jsou casto plne (#1 snad cely den), takze po vykopnuti je tezke se opet pripojit.
Obrázek
Uživatelský avatar
useless
CS 1.6 Support kapitán
CS 1.6 Support kapitán
 
Příspěvky: 2986
Registrován: 29 čer 2013, 17:31

Re: Nahravanie dema

Příspěvekod S4MUR4J » 29 pro 2020, 11:18

Přidávám se k tomuto příspěvku +1, chtěl jsem psát zda bude přidáno HLTV monitoring. Myslel jsem, že se jedná o krátkodobý výpadek, ale vidím že tam není dlouho. Pravidla se tam dost často porušují a s tím spect kickem po minutě, krom multihacku, člověk natočit nic nestihne.. To by chtělo nějako pořešit, pokud na hltv není, zvažte prosím prodloužení doby kicku ze spectu.
Uživatelský avatar
S4MUR4J
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 100
Registrován: 14 úno 2015, 11:37

Re: Nahravanie dema

Příspěvekod TheProfessor » 29 pro 2020, 16:59 VIP

S4MUR4J píše:Přidávám se k tomuto příspěvku +1, chtěl jsem psát zda bude přidáno HLTV monitoring. Myslel jsem, že se jedná o krátkodobý výpadek, ale vidím že tam není dlouho. Pravidla se tam dost často porušují a s tím spect kickem po minutě, krom multihacku, člověk natočit nic nestihne.. To by chtělo nějako pořešit, pokud na hltv není, zvažte prosím prodloužení doby kicku ze spectu.


Mne sa tiež veľa krát stane, že tam nájdem nejakého cheatera, preto tam chodím častejšie ich trochu pochytať a nahlásiť do PP. Možno stačí keby sa tam častejšie vyskytol admin.
Kontakt : https://steamcommunity.com/profiles/76561199119249774

Games : Counter Strike, Minecraft
Teach me !
Uživatelský avatar
TheProfessor
Redaktor
Redaktor
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 led 2020, 20:44


Zpět na GunGame Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků