Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

(NÁPAD) příkaz pro vězně

Příspěvekod MinatoxX » 06 bře 2021, 16:47

cauko rád by jsem se podělil na nápadu
zpočívá v tom že by jsi za vězně mohl prohlédnout příkazem /simonmenu simon menu
třeba pro začátečníky jinak caukoooo
a uz nebudu mfk slibuju :(
Football je nuda, Blue Lock je Výjímka
Uživatelský avatar
MinatoxX
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 79
Registrován: 15 srp 2020, 17:07
Bydliště: Ve skále není tu východ

(NÁPAD) příkaz pro vězně

od Rumcajz » 06 bře 2021, 16:47

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Ve skále není tu východ

Re: (NÁPAD) příkaz pro vězně

Příspěvekod AngelOfDarkness » 09 bře 2021, 09:56 VIP

Nechci znit toxic, ale to je hloupy napad :D
K cemu mu to je? Jako novej hrac mas sledovat hru a naucit se pravidla a pak zkusit jit simonovat.
Kdyz se omluvis, ze moc v menu neumis a reknes ze ti mozna par veci potrva, urcite to pochopi.
Ale pridavat kvuli tomu simon menu pro T je hloupost.
Casem se v tom menu naucis surfovat jak blesk ;)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: (NÁPAD) příkaz pro vězně

Příspěvekod Twixo38 » 09 bře 2021, 10:03 VIP

MinatoxX píše:cauko rád by jsem se podělil na nápadu
zpočívá v tom že by jsi za vězně mohl prohlédnout příkazem /simonmenu simon menu
třeba pro začátečníky jinak caukoooo
a uz nebudu mfk slibuju :(


Osobne, ako admin dávam hráčom čas, keď sa v smenu nevyznajú, z vlastnej skúsenosti mu hráči poradia skôr ako ja sám. Môj názor je, aby sa hráči skôr zamerali na základné pravidla, atrakcie, atp. ako na simon menu, keď sú u T. Aby toho nebolo málo, pre väčšinu najpoužívanejších fukcií zo smenu sú vytvorené i príkazy, napr. /stopbox, /mik, /nb, atp.
Obrázek

“eNcoo napíše 50x perom na papier "Video není demo.", odfotí mi to a pošle na Facebooku do PM.”
- Schmetterling
Uživatelský avatar
Twixo38
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 606
Registrován: 25 pro 2016, 18:48

Re: (NÁPAD) příkaz pro vězně

Příspěvekod AngelOfDarkness » 09 bře 2021, 12:58 VIP

Souhlasím s Twixem
I dobrý simon může udělat kola bez simon menu (samozřejmě věci jako otevření cel a dát volný den je základ)
Doporučil bych ti dát hráčům atrakci (třeba climb) a během toho můžeš koukat do simon menu a přemýšlet, co budeš dělat dál a jestli to menu na to potřebuješ :)

CT určitě pomůžou a budou koukat T, jestli někdo nepodvádí a kdo to dokončil jako 1. :)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: (NÁPAD) příkaz pro vězně

Příspěvekod erwin » 22 bře 2021, 11:03 VIP

Samostatne hráč by sa mal priučiť až u T chápať príkazom a atrakciám ako fungujú. Ďalší "level" a to dozorca je už o úplne inom tam by mali predovšetkým hrať skúsenejší machri aby práve tých na leveli 1 zaučili svojimi skúsenostmi. To čo píšeš sám o sebe je blbosť a určite sa to pridávať nebude a to som si istý. Keď nejaký skúsenejší Mačo alebo admin uvidí u CT nejakého nováčika a vidí že už radšej sa hrá s ruskou ruletou otočenou smerom k tvári aby sa zbavil toho stresu tak každý admin a akademici a práve mačovia bez práv radi pomôžu, osobne som sa nestretol ešte s tým aby sa to tak nestalo.

Navyše keď hráč chce posnaží sa a prvé ťažké chvíle prebojuje s odvahou a úctihodnou pochvalou ktoré môže vyústiť až na PRO simona.
Viete prečo deti v Afrike nejedia lieky?
Lebo je na nich napísané až po jedle.
Uživatelský avatar
erwin
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1019
Registrován: 01 kvě 2018, 23:31
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: (NÁPAD) příkaz pro vězně

Příspěvekod Decoyyy » 22 bře 2021, 12:36 VIP

Nevím nevím co je tohle za napad, koukat se za t do simon menu, k čemu ti to bude? To, že to uvidíš a budeš na to koukat celou dobu, tak ti to nezaručí to, že v tom budeš jak profik, jednoduše jak říká tady pan Erwin, tak ti většinou pomůžou hráči se orientovat klidně i v simon menu, např. Když jsem začínal z ct a celkově jb já, tak když jsem nevěděl jak se spouští karaoke, tak mi hned poradili, že to je na takovém a takovém čísle (5 a pak 6), tedy ,, herní módy '' a pak už to šlo samo. :)
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 315
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků