Vše ohledně kategorie serverů: Zombie Servery

Návrh BB

Příspěvekod Poisnicek » 07 pro 2020, 18:09

Ahoj, zdravím.

Ako jeden z hráčov basebuilderu by som chcel navŕhnuť, pár drobných, no možno v budúcnosti užitočných úprav.

- Bloky, odbugovávanie.
Myslím si že táto činnosť blokov je najviac otravná na tomto basebuilderi. Teda aspoň ja, čo som bol aj na konkurenčných portáloch, a tam to bolo vyriešené jednoduchým spôsobom, si myslím že to je hlúposť. Myslím že tí čo u vás hrávajú už dlho bez stopky, si na to dávno zvykli. Ale je niekedy ťažké, možno až nemožné s takýmto prístupom si postaviť nejakú tenkú base, alebo niečo nové. U Vás treba jednať rýchlo, a poriadne, za krátky čas postaviť nejakú base v ktorej aspoň prežijete. Pretože kopu krát si chcem postaviť tunel najlepšie "tenký", ale vždy sa dotknem bloku a už sa deje to čo každý pozná. Odbugováva Vás to a niekedy blok aj mizne. Prečo to neurobíte ako ostatné portály? Že keď sa dostanete do bloku sa nič nestane, iba sa vám nebude dať hýbať. Dobre chápem, že je to na ochranu, aby sa hráči neblokovali a rôzne podobné jednanie proti pravidlám, ale myslím si že na to tam sú admini aby si to kontrolovali, poprípade hráči ktorý môžu točiť demá. Ak by to bolo nejako možné, nechal by som možnosť že vás to odbugne z blokov iba počas času na schovanie. Ak nie, stačí príkaz /respawn..

- Spawn, bugovanie blokov.
Ďalšia z otravných vecí na bb. Tam sa mi tiež niekedy nedá postaviť tenká alebo skoro vôbec žiadna base. Bloky ktoré položím pri spawn alebo už priamo staviam na spawne, mi miznú, pretože je to samozrejme spawn. Je to síce ochrana, aby hráči neblokovali spawn, ale je to ten istý prípad čo je aj hore. To si majú strážiť admini, a hráči poprípade točiť demá. Tá ochrana moc veľkú pomoc nedá, zoberte si inferno, myslíte že sa to nedá oblbnúť? Tie bloky sa dajú dať aj inými spôsobmi na iné miesta, aby Zombie mali obmedzený prístup. Myslím že bude lepšie keď hráči budú môcť bez starostí stavať pri spawne.

Ak som sa v tomto príspevku v mojom názore nejako zmýlil, a majú tieto funkcie aj nejaký iný účel, tak sa ospravedlňujem a pochopte ma.
Vďaka, verím v kladný záver.
ɪɴ ᴛʜᴇ ʙʟᴇᴀᴋ ᴍɪᴅᴡɪɴᴛᴇʀ.
Uživatelský avatar
Poisnicek
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 60
Registrován: 29 dub 2018, 10:08
Bydliště: Trenčín, Slovensko

Návrh BB

od Rumcajz » 07 pro 2020, 18:09

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Trenčín, Slovensko

Re: Návrh BB

Příspěvekod Axyzitee » 07 pro 2020, 20:39

S týmto navrhom súhlasim, tiež ma to štve ;)
„Smrť je len začiatok. Ale až tej druhej kapitoly.“

5.1.2020 <-- Akademik
Uživatelský avatar
Axyzitee
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 58
Registrován: 12 čer 2018, 13:32

Re: Návrh BB

Příspěvekod Twixx » 08 pro 2020, 19:45

Ahoj,

1. Nie. Za prvé, keď na serveri nebudú admini tak sa to nemá ako riešiť on-site. Za druhé, admini majú právo si zahrať a nie sú na serveroch len od toho aby boli 24/7 v specte a dávali na vás pozor, či sa náhodou neblokujete blokmi. To, že si nevieš kvôli tomu postaviť veľmi tenkú stavbu, nie je problém toho odbugovávania, to fakt nie. A tej otázke, že prečo to nemáme ako na ostatných portáloch, tomu fakt nerozumiem.

2. Opäť nie. Už teraz sú na serveri mapy, ktoré nemajú ten "spawn blok" tam, kde by mal byť, ako napríklad spomínané inferno, ktoré je živý dôkaz toho, že keby ten blok na serveri nebol, tak by ste tlačili tie stavby na seba rovno pred vchod tak, že by sa už nikam inam ísť nedalo a zbytočne by sa pri tom rozoberali stavby a trestali hráči. A opäť platí to čo pri prvom bode, pri absencii adminov sa to nemá ako riešiť a admini majú tiež právo si zahrať.

Dúfam, že je moja odpoveď dostatočná.
Uživatelský avatar
Twixx
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 804
Registrován: 12 kvě 2013, 13:40


Zpět na Zombie Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků