Vše ohledně kategorie serverů: Trouble in Terrorist Town

Návrh na menu a "stiažnosť"

Příspěvekod KickMeDown » 01 kvě 2017, 18:21 VIP

čauko mal by som jeden návrh - zoradiť veci v buymenu podľa toho čo sa najčastejšie nakupuje.. je predsa hlúposť ak je awp/golden gun až na druhej strane a na tej prvej sú samé gebuziny ktoré si aj tak malo kto kúpi..

A teraz k tej sťažnosti..
Bol by som rád ak by ste upravili nejakým spôsobom posledné kolo mapy/prísnejšie trestali to čo sa v to kolo deje.. Hráči randomkilluju len tak a nikto s tým nič nerobí.. Ak sa opýtam admina či s tým niečo neurobí - napíše že ho potrestá karma - asi nie no keďže je posledné kolo.. Poprípade že ja mám zabiť jeho - Ako? keď je to detektiv a má guľomet - Ja nebudem porušovať pravidla len preto že ich porušuje niekto iný.. Určite ako nevinný nebudem zabíjať detektíva len preto že on je retardovaný a admini sa boja niečo robiť..

Ďakujem za prečítanie :)
Obrázek
Uživatelský avatar
KickMeDown
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 634
Registrován: 03 led 2015, 14:46
Bydliště: Slovensko, Michalovce

Návrh na menu a "stiažnosť"

od Rumcajz » 01 kvě 2017, 18:21

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Slovensko, Michalovce

Re: Návrh na menu a "stiažnosť"

Příspěvekod Taygete » 02 kvě 2017, 22:16 VIP

Tady nejde o to že admini se bojí něco udělat, jenom ten mod je prostě nastavený tak aby si sám reguloval průběh hry, admin by neměl vůbec zasahovat do hry (jen nadávky a cheating samozřejmě)

Je to hold blbé že na serveru hraje nějaký mantinel který poslední kolo vystřílí na randoma všechny co mu šlápnou do stínu ale s tím se nedá nic dělat, možná kdyby začátkem příští mapy dostali karmu 1 ti hráči kteří jí získaly poslední kolo v minulé mapě, ale to ani nevím jestli by se dalo udělat ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Taygete
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2214
Registrován: 22 dub 2014, 16:55

Re: Návrh na menu a "stiažnosť"

Příspěvekod KickMeDown » 04 kvě 2017, 11:18 VIP

Taygete píše:ale s tím se nedá nic dělat


Nedá ? Všetko sa dá keď sa chce .. ja teraz neviem .. zabudli vám tam nahodiť amx mod menu ? o tom som presne hovoril.. admini možno aj vedia(vidia) že niekto robí bordel ale nič s tým nerobia ale čo už s tým ja urobím.. Tento mod je nedomyslený..

ďalšia vec čo sa mi prihodila.. - alebo aj návod ako z karmy 1000 urobiť karmu 1.. celú mapu hrám poctivo, no občas sa aj stane že nejaké decko po vás začne strieľať bez dôvodu - tak logicky ako prve by vás napadlo že to je zradca, tak ho zabijete a zrazu zistíte že to bol človek čo nevie o čom tá hra je a samozrejme že je nevinný - stalo sa mi to presne tri krát za celú mapu ... a samozrejme ako je ten mod nastavený ? z 1000 na 1 behom sekundy - jaká je už len toto spravodlivosť ? keď človek čo hrá celu mapu je top v tabuľke a zrazu bum 1 karma a človek čo sa napojí na konci mapy zabije každého koho stretne a jemu sa nič nestane..

PS: bol by som rád keby sa tu vyjadril aj niekto iný okrem radového admina (hl. admina), niekto kto môže aj veci meniť nie len o zmenách rozprávať. Diky

e.Taygete (návod ako z karmy 1000 urobiť karmu 1) Nebo ti bohatě stačí položit C4 ostatní zrádcové si toho nevšimnou a je vymalováno ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
KickMeDown
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 634
Registrován: 03 led 2015, 14:46
Bydliště: Slovensko, Michalovce

Re: Návrh na menu a "stiažnosť"

Příspěvekod KickMeDown » 11 kvě 2017, 12:27 VIP

Refresh ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
KickMeDown
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 634
Registrován: 03 led 2015, 14:46
Bydliště: Slovensko, Michalovce

Re: Návrh na menu a "stiažnosť"

Příspěvekod LoveYou » 11 kvě 2017, 12:52 VIP

1) K té tvé "stížnosti" To že se poslední kolo najde nějakej random killer, vůbec nevadí, protože v 90% když po někom začneš střílet tak po Vás okamžitě začnou střílet i všichni ostatní.. Pokud to je random killer detektiv tak má také maximálně 3 upozornění. Admin nemůže sledovat, jestli náhodou nevinný nezabíjí další nevinné :mrgreen:

2)
ďalšia vec čo sa mi prihodila.. - alebo aj návod ako z karmy 1000 urobiť karmu 1.. celú mapu hrám poctivo, no občas sa aj stane že nejaké decko po vás začne strieľať bez dôvodu - tak logicky ako prve by vás napadlo že to je zradca, tak ho zabijete a zrazu zistíte že to bol človek čo nevie o čom tá hra je a samozrejme že je nevinný - stalo sa mi to presne tri krát za celú mapu ... a samozrejme ako je ten mod nastavený ? z 1000 na 1 behom sekundy - jaká je už len toto spravodlivosť ? keď človek čo hrá celu mapu je top v tabuľke a zrazu bum 1 karma a človek čo sa napojí na konci mapy zabije každého koho stretne a jemu sa nič nestane..


Tady u tohohle jsem nepochopil co by si s tím chtěl dělat :lol: , prostě se občas stane že to napojí někdo kdo úplně moc neví a začne po tobě střílet, ale furt tam máš ty 3 upozrnění..

Vlastně jediná zajímavá věc, je přidat Golden Gun a AWP na první stránku.
nepytaj sa odkial mam cash, lebo budem muset klamat a neviem či to zješ, trvalo to par dní, možno že tři a s tím chemickým štěstím odešli i moje sny.

L O V E I S O V E R M A G I C G O N E
Uživatelský avatar
LoveYou
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 27 dub 2015, 14:13
Bydliště: Brno

Re: Návrh na menu a "stiažnosť"

Příspěvekod KickMeDown » 12 kvě 2017, 13:23 VIP

za 1. ak viem upozornenie sa počítajú až na ďalšie kolo, to by teda znamenalo že to pri poslednom kole asi nemá platnosť žiadnu a na ďalšiu mapu sa to nepremietne.

za 2. - nič s týmto nechcem robiť len porovnávam spravodlivosť niekoho kto sa hneď napojí a vie že je last round tak začne zabíjať random a niekoho ktohrá celu mapu a práve vďaka 3 upozorneniam mu to hodí karmu 1 - ak by sa už malo niečo urobiť mala by sa karma zresetovať na 400 a nie z 1000 na 1

PS: Aj tak Ďakujem za názor aj keď je bezcenný a nemá žiadnu výpovednú hodnotu - ako som už písal žiadam o vyjadrenie niekoho kto môže veci meniť a nie len o zmenách rozprávať (šerif/vedenie) - trošku sa to tu začína podobať na slovenskú politiku
Obrázek
Uživatelský avatar
KickMeDown
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 634
Registrován: 03 led 2015, 14:46
Bydliště: Slovensko, Michalovce

Re: Návrh na menu a "stiažnosť"

Příspěvekod LoveYou » 12 kvě 2017, 13:39 VIP

Kdyby si napsal něco zajímavýho,co by vyšší zajímalo tak by na to někdo kdo může věci měnit určitě zareagoval, nemyslíš? :mrgreen:
nepytaj sa odkial mam cash, lebo budem muset klamat a neviem či to zješ, trvalo to par dní, možno že tři a s tím chemickým štěstím odešli i moje sny.

L O V E I S O V E R M A G I C G O N E
Uživatelský avatar
LoveYou
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 27 dub 2015, 14:13
Bydliště: Brno

Re: Návrh na menu a "stiažnosť"

Příspěvekod KickMeDown » 12 kvě 2017, 14:07 VIP

Teraz si krásne pošpinil meno vedenia :) Podľa tvojej teorie vedenie reaguje iba na vecí ktoré ich zaujímajú.. Takže ak by som bol vedenie tak mňa by nezaujímalo nič a na nič som nereagoval, hovorím to správne ? A to že to je skutočný problém, ktorý sa tam každý deň odohráva a ľudí (ako napríklad mňa) to neskutočne štve to by vedenie nemalo zaujímať ? uvedomuješ si ty vôbec čo za hlúposť si napísal. Ale o to tu nejde, tu ide o to že ja nevyjadrenie sa vedenia k danej veci beriem ako ich súhlas s tým čo sa tam deje.. Ak chceš ďalej diskutovať na tému vedenia tak kľudne dôjdi na TS a môžme si to pekne vyrozprávať :)
Obrázek
Uživatelský avatar
KickMeDown
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 634
Registrován: 03 led 2015, 14:46
Bydliště: Slovensko, Michalovce

Re: Návrh na menu a "stiažnosť"

Příspěvekod LoveYou » 12 kvě 2017, 17:07 VIP

KickMeDown píše:Teraz si krásne pošpinil meno vedenia :) Podľa tvojej teorie vedenie reaguje iba na vecí ktoré ich zaujímajú.. Takže ak by som bol vedenie tak mňa by nezaujímalo nič a na nič som nereagoval, hovorím to správne ? A to že to je skutočný problém, ktorý sa tam každý deň odohráva a ľudí (ako napríklad mňa) to neskutočne štve to by vedenie nemalo zaujímať ? uvedomuješ si ty vôbec čo za hlúposť si napísal. Ale o to tu nejde, tu ide o to že ja nevyjadrenie sa vedenia k danej veci beriem ako ich súhlas s tým čo sa tam deje.. Ak chceš ďalej diskutovať na tému vedenia tak kľudne dôjdi na TS a môžme si to pekne vyrozprávať :)


Podle mé teorie řešíš hov*a.
nepytaj sa odkial mam cash, lebo budem muset klamat a neviem či to zješ, trvalo to par dní, možno že tři a s tím chemickým štěstím odešli i moje sny.

L O V E I S O V E R M A G I C G O N E
Uživatelský avatar
LoveYou
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 27 dub 2015, 14:13
Bydliště: Brno

Re: Návrh na menu a "stiažnosť"

Příspěvekod KickMeDown » 12 kvě 2017, 17:31 VIP

Nice :D akú inú reakciu na normálny argument som mohol čakať od admina na GS.. Ak riešim hovna tak si tu ani nemal písať kamarát, ani si si nemusel dávať tu námahu stískať tie tlačítka a namáhať svoj mozog :)
Obrázek
Uživatelský avatar
KickMeDown
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 634
Registrován: 03 led 2015, 14:46
Bydliště: Slovensko, Michalovce

Re: Návrh na menu a "stiažnosť"

Příspěvekod Egii » 13 kvě 2017, 17:27 VIP

Kicku, máš docela pravdu s tím posledním kolem, ale jak admini zjistí, že ho nezabíjí random? To jen tak nezjistí, protože každý bude říkat "já myslel, že je zrádce". Tohle bohužel nejde ovlivnit, maximálně lidem promluvit do duše a oni by se museli zamyslet, ale to se jen tak nestane. A s tím buymenu. To je jak u JB.. To by se v tom případě na první místa dalo zvon, invis, převlek a motorovka.
EX
CS:GO Server Admin
CS:GO Support Kapitán

MC Server Admin
MC Server Admin - zástupce
MC Support
MC Admin

CS 1.6 Admin
Asistent Šéfredaktora
Turnajový Administrátor


Aktuálně
Redaktor pro Gamesites.cz & Grunex.com
Uživatelský avatar
Egii
Redaktor
Redaktor
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 31 kvě 2013, 20:51

Re: Návrh na menu a "stiažnosť"

Příspěvekod KickMeDown » 13 kvě 2017, 18:11 VIP

Diky za názor egi :) Podľa mňa by to admini nemuseli riešiť, ale predpokladám že je tu veľa schopných pawnerov, ktorý by vedeli vytvoriť niečo čo dostatočne potrestá zjavných random killerov napríklad prenesenie karmy z posledného kola na novú mapu.. Neverím že by sa niečo také nedalo napísať :) čo sa týka buymenu to mi až tak neprekáža ale tak bolo by lepšie to usporiadať nejak rozumnejšie :)
Obrázek
Uživatelský avatar
KickMeDown
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 634
Registrován: 03 led 2015, 14:46
Bydliště: Slovensko, Michalovce


Zpět na Trouble in Town servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků