Vše ohledně kategorie serverů: Public Servery

Návrh na omezení AWP

Příspěvekod smileyyy » 01 lis 2022, 06:32

Zdravím,
nějakou dobu už hraju na serveru Dust only, často se mi stává že ze spawnu jdu třeba na B za CT a dostanu kill s AWP přes celou mapu, všichni víme že nejsem jedinej a že se to děje každý den. Přijde mi že pak je to o ničem hra když polovina CT/T má AWP, a proto mě napadlo že by se to mohl jednoduše omezit, například že by mohlo být v týmu jen 3x AWP včetně VIPček, jak u CT tak i u T. Aspoň by na longu nikdo nekempil s AWP už a ani na spawnu, nebo kdekoliv jinde. Všiml jsem si že nejsem jedinej koho už nebaví sledovat ve spectu jak půlku hry někdo kempí za bednou s AWP, takže budu rád když se to omezí. Díky moc
smiley
Uživatelský avatar
smileyyy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 31
Registrován: 08 úno 2021, 17:43

Návrh na omezení AWP

od Rumcajz » 01 lis 2022, 06:32

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Návrh na omezení AWP

Příspěvekod Ctibik » 01 lis 2022, 07:22 VIP

Je to súčasť hry. Tak ako má AWP svoje výhody, má aj nevýhody. Aj keby bolo len jedno AWP u T, tak ťa môže zabiť keď prechádzaš cez mid. Treba začať používať Smoke granáty napríklad. Ak sa jedna o dáke Tčko čo vkuse campi a neplní cieľ mapy tak treba upozorniť admina. Ak žiadny nie je na servery, napíš sem na forko do minichatu.
Uživatelský avatar
Ctibik
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 873
Registrován: 09 led 2019, 13:53

Re: Návrh na omezení AWP

Příspěvekod Tennessee » 02 lis 2022, 20:30

Zdravím.

Aj podľa mňa by malo byť AWP viac obmedzené už len z toho dôvodu že menej AWP ma menšiu šancu trafiť niekoho ako viac AWP :) plus to čo si napísal Ctibor nedáva zmysel kedže hráč môže byť na spawne do 1:00 tak s tým admin nič spraviť nemôže lebo hráč dodržuje pravidlá :)

Ale GS AWP aj tak neobmedzia kedže to je vo VIP výhodách a museli by zmeniť tie výhody čiže práca naviac čiže smola :)

A nadávalo by na to strašne veľa AWP hráčov takže vyhovieť obom stranám je nemožné.... :cry:
Tennessee
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 09 srp 2022, 14:45

Re: Návrh na omezení AWP

Příspěvekod Derakh12 » 02 lis 2022, 20:58 VIP

Tennessee píše:Zdravím.

Aj podľa mňa by malo byť AWP viac obmedzené už len z toho dôvodu že menej AWP ma menšiu šancu trafiť niekoho ako viac AWP :) plus to čo si napísal Ctibor nedáva zmysel kedže hráč môže byť na spawne do 1:00 tak s tým admin nič spraviť nemôže lebo hráč dodržuje pravidlá :)

Ale GS AWP aj tak neobmedzia kedže to je vo VIP výhodách a museli by zmeniť tie výhody čiže práca naviac čiže smola :)

A nadávalo by na to strašne veľa AWP hráčov takže vyhovieť obom stranám je nemožné.... :cry:


Ano určitě by nadávali..v tomto si nedělám žádné iluze..ale díval se někdy někdo na top15 na serveru? Půlka jich tam je díky awp a většinou hrajou ve stejný čas :) A když ti na každom fleku stojí 2 a více hráčů s awp, tak je jednak lehký over a druhak skoro nemožné plnit svoji funkci jako T (Bo jeden netrefí, tak se trefí ten druhý..) Nadává na to neskutečně moc hráčů a já se absolutně nedivím, protože dostat kolo co kolo kill jen od awp, ať jdeš kamkoliv a nebo děláš cokoliv je celkem deprimující :)
A prostě když si kolikrát spočítáš že 9 z 15 lidí u protihráčů má awp, tak nemáš absolutně chuť vůbec hrát..

PS: Pro ty hytráky co tu chtějí psát že awp je normal zbraň jako každá jiná..M4 nebo AK4 dáte kill kolo co kolo na jednu ránu a klidně přes celou mapu? Hádám asi ne :)
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Návrh na omezení AWP

Příspěvekod Ctibik » 02 lis 2022, 23:55 VIP

Derakh12 píše:PS: Pro ty hytráky co tu chtějí psát že awp je normal zbraň jako každá jiná..M4 nebo AK4 dáte kill kolo co kolo na jednu ránu a klidně přes celou mapu? Hádám asi ne :)

Možno by bolo riešenie sa naučiť používať smoke/flash granáty... najjednoduchší spôsob ako sa s nimi vyrovnať. V poslednej dobe som sa tam bol pozrieť keď bola večer plnka, hral som za Tčka a úplná pohoda. Skôr mi to príde ako slabina mať tretinu teamu awpčka. 95% ľudí sa s tým nevie poriadne trafiť. To aby sme aj scoutu obmedzili lebo aj ona dokáže dať 110dmg do tela a ešte k tomu rýchlejšie strieľa.
Uživatelský avatar
Ctibik
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 873
Registrován: 09 led 2019, 13:53

Re: Návrh na omezení AWP

Příspěvekod Tennessee » 03 lis 2022, 06:46

Ctibor ty čítaš čo píšeš ? Veď to sú úplne sračky povedz mi ako môžeš robiť úsudok z toho že raz prídeš na server ?????

Plus tie tvoje božie smogy a flashe ti sú na holú cicinu keďže sa to awp natlačí za stenu tak že vidí plus nedostane flash keďže je za stenou :D smogy na tie sa radšej vyjadrovať ani nejdem povedz kto nestrieľa do smogov ...

A je toľko prípadov ľudí čo si kúpili Evip a hrajú AWP s tým že stoja celé kolo na jednom mieste :)

So scoutom dáš 110 do tela iba ak daný hráč nemá kevlar :) nechápem ako môžeš porovnávať scouta s awp ....

Začni rozmýšľať keď niečo píšeš ďakujem ...
Tennessee
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 09 srp 2022, 14:45

Re: Návrh na omezení AWP

Příspěvekod smileyyy » 08 lis 2022, 07:01

Omlouvám se že reaguju až teď, ale nemám v poslední době moc čas. Zajímalo by mě co s těma awpčkama mají společného flashe a smoky. Pokaždé co jdu kolem midu za CT tak ke dveřím hodím smoke a i přes to tam T neustále střílí, naopak když jdu za T tak ke stejným dveřím taky hodím smoke, aby se jen tak lehce nezabíjelo přes mid. To ale nemění nic na tom že se dá přes ten smoke zabíjet a pořád T a CT kempí na spawnu. Stalo se mi nedávno že jsem šel za CT rushnout long a jediný T s bombou kempilo s AWP na spawnu, zatímco ostatní už vyčistili B. Takže by mě zajímalo co s tím mají společnýho flash a smoke, když něktěří hráči kempí i s tím :D
Uživatelský avatar
smileyyy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 31
Registrován: 08 úno 2021, 17:43

Re: Návrh na omezení AWP

Příspěvekod Ctibik » 08 lis 2022, 09:49 VIP

Tennessee píše:Ctibor ty čítaš čo píšeš ? Veď to sú úplne sračky povedz mi ako môžeš robiť úsudok z toho že raz prídeš na server ?????

Mám tam nahrané dosť, veľmi dobre to vieš ;)

Tennessee píše:Plus tie tvoje božie smogy a flashe ti sú na holú cicinu keďže sa to awp natlačí za stenu tak že vidí plus nedostane flash keďže je za stenou :D smogy na tie sa radšej vyjadrovať ani nejdem povedz kto nestrieľa do smogov ...

Není spot, ktorý nedokážeš flashnuť. Bože toľko tam hrávaš a takéto blbosti píšeš... Trafiť s awp dakoho do smoku je čistá náhoda (ak nemáš no smoke :D), načo tu takéto somariny vôbec vypisuješ... A ja mám dobré smoky :)


Tennessee píše:So scoutom dáš 110 do tela iba ak daný hráč nemá kevlar :) nechápem ako môžeš porovnávať scouta s awp ....

Aj bez kevlaru dáš taký dmg :) Nevieš o čom hovoríš, mám so scoutou nahrané viac ako ty. Len od resetu mam s ňou okolo 450 killov
Tennessee píše:Začni rozmýšľať keď niečo píšeš ďakujem ...

Riaď sa svojou radou.
Uživatelský avatar
Ctibik
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 873
Registrován: 09 led 2019, 13:53

Re: Návrh na omezení AWP

Příspěvekod byLif3 » 08 lis 2022, 17:24

Derakh12 píše:PS: Pro ty hytráky co tu chtějí psát že awp je normal zbraň jako každá jiná..M4 nebo AK4 dáte kill kolo co kolo na jednu ránu a klidně přes celou mapu? Hádám asi ne :)

Tak to je pěkná hloupost. :mrgreen: Na awp musíš mít trochu skill, nestříli to vždy tam, kde mířiš. Když někdo campí, tak tvůj problém, že mu krásně naběhneš do crossu a pak kvůli tomu bulíš. :mrgreen:

Ctibik píše:Aj bez kevlaru dáš taký dmg :)

Odkdy dáva scout one shot do těla? A proč srovnávaš awp a scout, když scout je víc přesný, má větší movement speed a menší damage? :mrgreen:

Nechápu, proč si každý stěžuje na awp. Je to normálni zbraň a pokud jste brain deadi a neumíte to counterovat, tak to bohužel je skill issue. :mrgreen:
byLif3
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 09 dub 2022, 09:39

Re: Návrh na omezení AWP

Příspěvekod Ctibik » 08 lis 2022, 19:21 VIP

byLif3 píše:Odkdy dáva scout one shot do těla? A proč srovnávaš awp a scout, když scout je víc přesný, má větší movement speed a menší damage? :mrgreen:

Vždy davala :D ani ja som to nevedel dokym som nezačal hrať GG a bol som núteny s tým hrať :D vipko s tym zabiješ, niekedy dokonca 124 dmg padne

byLif3 píše:Nechápu, proč si každý stěžuje na awp. Je to normálni zbraň a pokud jste brain deadi a neumíte to counterovat, tak to bohužel je skill issue. :mrgreen:

Súhlas :D
Uživatelský avatar
Ctibik
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 873
Registrován: 09 led 2019, 13:53

Re: Návrh na omezení AWP

Příspěvekod smileyyy » 08 lis 2022, 19:50

Víceméně si nestěžuju nějak moc na AWP ale na ten kemp, já souhlasím že AWP patří na dust a nebylo by to bez něj ono. Je ale rozdíl hrát s AWP celou hru na spawnu i s bombou a nebo za CT u midu než s ním chodit po mapě jako normální hráč. Říkat skill a dobrý aim tomu že někdo míří na 1 flek kde se normálně prochází to už je extrém:D
Uživatelský avatar
smileyyy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 31
Registrován: 08 úno 2021, 17:43

Re: Návrh na omezení AWP

Příspěvekod byLif3 » 08 lis 2022, 20:22

A to si neumí gamesites přidat anti camp plugin a zpřísnit ho na spawnu? :mrgreen: Chápu, že nikdo pawningu tady asi nikdo nerozumí a i kdyby tak se to neudělá, ale existují na to pluginy. Tohle už měli rumunské servery v 2010. :mrgreen:
byLif3
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 09 dub 2022, 09:39

Re: Návrh na omezení AWP

Příspěvekod smileyyy » 08 lis 2022, 20:39

Však něco takovýho no, na ttt serverech kde už skoro nikdo nehraje je camp meter. Si dlouho na místě tak se ti zčerná obrazovka, a přesně to bych udělal i na dustu. Samozřejmě CT můžou kempit když chrání A a B nebo drop žejo. Neumím si představit jak by se to nastavilo, ale bylo by to fajn nepotkávat jenom awp na spawnu, ale i jiný zbraně:D
Uživatelský avatar
smileyyy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 31
Registrován: 08 úno 2021, 17:43

Re: Návrh na omezení AWP

Příspěvekod romanvesmir » 09 lis 2022, 18:33

anti camp plugin by jen limitoval každého hráče, i hráče co nehraje s awp. k tomu CT by správně mělo kempit problém je že awp je tak extrémně dostupný, že to pak začne dělat tyhle problémy.

bud awp limitneš na nějaký počet v CT/T teamu, nebo pokud si vezmeš z menu/koupíš awp tak se ti to lockne na třeba 3 kola, než si budeš moct z menu/koupit další awp, možná použij oboje, limitneš počet awp a k tomu pokud si někdo koupí awp tak budeš moct až za dalších 3 kolech. takže každý bude mít šanci si koupit awp ale limitneš to aby z toho nebyl takový problém co tedka je.
Obrázek ObrázekObrázek
https://steamcommunity.com/profiles/76561198319558659
Uživatelský avatar
romanvesmir
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1122
Registrován: 21 čer 2016, 21:33

Re: Návrh na omezení AWP

Příspěvekod byLif3 » 10 lis 2022, 00:41

romanvesmir píše:anti camp plugin by jen limitoval každého hráče, i hráče co nehraje s awp. k tomu CT by správně mělo kempit problém je že awp je tak extrémně dostupný, že to pak začne dělat tyhle problémy.

bud awp limitneš na nějaký počet v CT/T teamu, nebo pokud si vezmeš z menu/koupíš awp tak se ti to lockne na třeba 3 kola, než si budeš moct z menu/koupit další awp, možná použij oboje, limitneš počet awp a k tomu pokud si někdo koupí awp tak budeš moct až za dalších 3 kolech. takže každý bude mít šanci si koupit awp ale limitneš to aby z toho nebyl takový problém co tedka je.


Musíš si uvědomit jednu věc - nikdo tohle dělat nebude a možná se maximálně nahodí jen nějakej plugin. :mrgreen:
byLif3
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 09 dub 2022, 09:39

Další

Zpět na Public Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků