Vše ohledně kategorie serverů: Call of Duty

Návrh na změnu map/Cod:MW

Příspěvekod Derakh12 » 22 úno 2019, 23:48 VIP

Zdravím. Asi je to zbytečné ale i tak bych se chtěl optat jestli by nebylo možné nahodit nějaké nové mapy na server COD:MW?
Třeba mapa de_train (v cod úpravě) je dle mého skvělá a mohla by být nahozena, jako tomu je na COD 1
A nakonec zda-li by nebylo možné odstranit některé mapy, které se nehrají jako je inferno a nebo dust (mapa je to sice hraná, ale málokdy si jí hráči úžinou protože na ní mají CT prostě výhodu jak prase a T hráči nemají většinou šanci se dostat na polovinu mapy kde jsou CT)
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Návrh na změnu map/Cod:MW

od Rumcajz » 22 úno 2019, 23:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Návrh na změnu map/Cod:MW

Příspěvekod Hesh » 23 úno 2019, 13:06 VIP

Mapa jako de_dust se určitě neodebere, protože když jsem na serveru a votuje se map, tak hrací mají na výběr z 5ti map, že si odvotuji de_dust a potom píší v chatu “toto je CT mapa nevýhoda pro nás” atd. Tak tu mapu prostě nevotujte.

Je pravda, že inferno moc hrané není, lepší by bylo upravené pro COD, takže by mi nevadilo kdyby tam nebylo.

Zase na druhou stranu není špatný nápad přidat nějakou mapu, která je určena pro CoD servery. :)
28.3.2016
Uživatelský avatar
Hesh
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 272
Registrován: 06 pro 2016, 18:34
Bydliště: ts.gamesites.cz

Re: Návrh na změnu map/Cod:MW

Příspěvekod eXtr3mer » 23 úno 2019, 15:50

Ahoj, budem riešiť celkovo maplisty na rôzne módy, tak sa pozriem aj na CoD :) Ak by si mal nejaké návrhy, pošli mi odkazy :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Návrh na změnu map/Cod:MW

Příspěvekod Derakh12 » 23 úno 2019, 22:42 VIP

Tak ono já de_dust votuju jako last možnost no :D Co se týče jiných je to jako bonbón a dítě. Nejdříve ho strašně chce, no potom co ho dostane mu buď nechutná a nebo je jiný důvod k nadavání no :D

Každopádně zítra kouknu na nějaké mapy a pošlu ti je tedy do PM :)
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Návrh na změnu map/Cod:MW

Příspěvekod Tycoon51 » 05 bře 2019, 20:49

Ahoj, taky bych uvítal nějaké nové mapy, nevím kdy byl poslední update ale tenhle balík tu už pár let leží beze změny. Nemám konkrétní návrhy, ale koncepčně zajímavá mi přijde třeba de_westwood_big, což je vpodstatě aréna s průchozími budovami. Je to zajímavý a fungující nápad, tak bych klidně uvítal nějakou mapu podobné koncepce.
Tycoon51
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 69
Registrován: 31 kvě 2016, 13:34


Zpět na Call of Duty Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků