Vše ohledně kategorie serverů: Furien Servery

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Ven0m » 18 lis 2016, 18:15

prosím jen to ne, žádný rukojmí, smookey zase něco hulil a celý nápad nemyslel vážně..
Ikdyž furien už prakticky nehraju, s tím co tu vidím, co by mohlo být nového asi i zase začnu, ale to je vedlejší, ten item o kterém tu psal někdo předemnou jmenoval se "laser" myslím že by zas tak od věci nebyl.

Popis itemu "laser"

jedná se o červený laser který vám dá se říct svítí ze zbraně, pokud tento laser má v dosahu svícení furiena, začne část kde je furien ukryt svítit zeleně, je to asi trošku moc OP, ale pokud by to bylo na nějáký čas, jako třeba nesmrtka, nebylo by to vůbec špatné, hlavně by to bylo něco nového.. pokusím se najít nějáký screen pro představu...

e. Angel: viz https://www.youtube.com/watch?v=l4pAWUR7obA 1:04
e.Smokeyy: kdy jsem naposledy něco hulil? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ven0m
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 729
Registrován: 30 črc 2014, 02:58

Re: Návrhy na furien update ?

od Rumcajz » 18 lis 2016, 18:15

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod GrooS » 18 lis 2016, 18:59 VIP

Ven0m píše:prosím jen to ne, žádný rukojmí, smookey zase něco hulil a celý nápad nemyslel vážně..
Ikdyž furien už prakticky nehraju, s tím co tu vidím, co by mohlo být nového asi i zase začnu, ale to je vedlejší, ten item o kterém tu psal někdo předemnou jmenoval se "laser" myslím že by zas tak od věci nebyl.

Popis itemu "laser"

jedná se o červený laser který vám dá se říct svítí ze zbraně, pokud tento laser má v dosahu svícení furiena, začne část kde je furien ukryt svítit zeleně, je to asi trošku moc OP, ale pokud by to bylo na nějáký čas, jako třeba nesmrtka, nebylo by to vůbec špatné, hlavně by to bylo něco nového.. pokusím se najít nějáký screen pro představu...

e. Angel: viz https://www.youtube.com/watch?v=l4pAWUR7obA 1:04


S těma rukojníma nic nebude, je to blbost. Bylo by dost pravděpodobné že by rukojní zemřeli během chvilky takže to nemá cenu nějak nadtím přemýšlet. Ten laser mě taky napadnul, protože to není špatný a celkem se to hodí k furienu. (Zeshi toto jsem myslel :D )
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Blaff » 19 lis 2016, 11:50

Zdravím, podla mna by sa mohly dat FUN kola a to takto:

- náhodný hráči možno 3-4 hráči by dostali za ANTI-F speed + nejakú zbran (novú napr. aj brokovku, P90 :D), mylím to tak že aj NOvipka by mali možnost vyskušat si ake to je mat speed

- a za furienov by dostali SK aby sa vyrovnali sily

- a to FUN kolo by spočívalo vtom že by dostavali 2násobok penazí, aby sa v tom FUN kole dalo aj slušne zarobit

a ešte by som pridal ITEM názov ešte neviem ale spočíval by:

- stal by možno 13k-16k no a mal by funkciu takú že ked trafí strela FURIENA alebo ked ho spozoruje tak sa mu na radare ukáže kde bol naposledy, na akom mieste ako to je na GO-učku niečo na ten štýl, alebo ked ho uvidia spoluhráči tak sa na radare ukáže napríklad.
Najväčšiu chybu, ktorú môžeme v živote urobiť, je mať stále strach, že nejakú urobíme!
Uživatelský avatar
Blaff
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 437
Registrován: 23 lis 2015, 18:01

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Daveolf » 19 lis 2016, 14:40

1) Specialne kola za 2x viac penazi (plus nejaka srandicka typu nahodni hraci dostanu na to kolo nejaky bonus typu CT speed, T SK a pod.)
2) Malo hrane serv - bud zrusit a hraci si mozu VIP a EVIP presunut na lubovolny furien alebo o nieco zvysit prijem penazi resp. dostavat peniaze aj ked su pripojeni 3 a za bombu 4. (na malo hranych)
3) Novy knife aj pre no VIP - Poison Knife - po slashi by otravil hraca a: Ubral HP povedzme -2HP kazdu sekundu po dobu 10s (efekt sa po opakovanom slashi nescitava) alebo Spomalil beh alebo Spomalil strielanie a presnost
4) Novy item CT aj pre no VIP - 10k$ - 10% sanca na zaciatku kola ziskat 100armor a M4/AK47 + Deagle
5) Novy item T aj pre no VIP - 10k$ - 10% sanca ziskat na zaciatku kola SK
6) Taky update pre cely GS - VIP hlasovanie 2 hlasy a EVIP 3 hlasy
Daveolf
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 06 črc 2013, 19:37

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod froZenko » 28 lis 2016, 15:08

Ahoj ja by som pridal nový item :) Niečo podobné ako v ZM ale premiestnilo by sa to na furien. Jednalo by sa o item ktorý by stál x peňazí, a slúžil by na to že hrač môže raz za kolo uniknúť enemy. Napr. keď je Tčko pos freez nadom alebo donho striela 500000 Ctčiek, keď je plantnutá bomba a hráči už o ňom vedia,...
Tento item by sa volal tak ako v ZM: Teleport item, Escape item, alebo inak..
Taktiež by som to zaviedol ako možnosť pre hráčov bez VIP výodami, nech nemajú len 2 itemy.

Možno je to zbytočnosť, ale myslím že by sa to mohlo využiť :)

Prajem pekný deň :)
Obrázek
Uživatelský avatar
froZenko
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 88
Registrován: 17 lis 2016, 15:50
Bydliště: Dubnica Nad Váhom

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod DenTaxx » 28 lis 2016, 15:18

Ja by som iba uvítal ako to bolo niekedy pre ExtraVIP člena aby mu ukazovalo aký damage dal hráčovy. A bolo by to tak, že VIP hráčovy by iba ukazovalo dmg ktorý sposobil u T-čiek a pre ExtraVIP člena by to ukazovalo aj za CT a T. Samorezjme by sa to dalo vypnúť cez nastavenia.
Ako dalšie by bolo dobré a rád by som uvítal iba pre ExtraVIP člena takú zelenú obrazovku pri zabití nepriatela. Myslím, že to není náročné na zrealizovanie a privítalo by to podla mňa aj viac ľudí. Ďakujem, že ste si môj návrh prečítali.
[VIP] knife 4
[ExtraVip] Furien 6, Furien 1 :)
Uživatelský avatar
DenTaxx
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 89
Registrován: 19 lis 2013, 16:08

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod N3mO » 28 lis 2016, 15:57

ten dmg na CT asi nie.. Ctčko spustí sprey a hitne Ts a hneď vie kde je.. (ehm, teda keď je aspoň trochu chytrý).. Dalo by sa to vyriešiť, že to bol item treba za 20 000, že vidíš dmg, ktorý si za Ct sposobil. Takto by sa to dalo neako vyrovnať tým, že hráč na to musí chvíľu šetriť.
Ďalej bych rád navrhol zakázanie toho bhopu za CT, alebo ako sa to volá. (najviac sa to využíva na Aztec na A na rampe sa Ct odráža a robí si oblúky ani neviem ako sa to volá) ale je to sračka.. Nejde ho trafiť a vďaka tomu je takmer nemožné ho zabiť.. A ten bhop script čo teraz začalo plno hráčov využívat za CT.. Je rýchlejší ako speed a hlavne je obratnejší, takže zase takmer nulová šanca ho trafiť. Keď si kúpi item Bhop, nech si kľudne skáče, ale toto je len zvýhodnovanie hry pomocou cheatu...( Bhop script je cheat, ani neviem či to skáču bhop script, pokiaľ si prečíta Angel, tak ten bude vedieť taktiež to robí.) Veľký challenge je ho dohnať, a to ho treba ešte aj trafiť.
Týmto by sa dalo obmedziť tým, že by sa v update vypnula možnosť pri wallhangu liezť po stene. Jednoducho by sa dalo len prisiať a hráč by musel odkočiť. Týmto by sa omedzilo využívaním BHOP scriptu, alebo toho ani neviem ako sa to volá, ale asi to je Bhop Script.. :D :D
Alebo by to bolo ako na zm.. Každý tretí rýchly skok po sebe by bol automaticky pod menšou gravitáciou..
Ako dlhodobý hráč Furienu možem zreteľne povedať, že toto je zatiaľ najvačšia sračka, ktorá na furiene bola využívaná..
Je plno hráčov, ktorý si tam prídu len zaskákať a serú na všetko ostatné.. Na dfs, na plant, na ochranu bombu aťd.. Keď som na serveru ja je to v pohode hodím ich o zem, ale keď na serveru neni admin, tak je to úplne zbytočné.. Lebo toto sa tuším nebanuje ani cez PP..
Uživatelský avatar
N3mO
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 547
Registrován: 20 dub 2014, 09:05
Bydliště: Senica

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod ANGEEL » 28 lis 2016, 19:48 VIP

Keď si kúpi item Bhop, nech si kľudne skáče, ale toto je len zvýhodnovanie hry pomocou cheatu.... A ten bhop script čo teraz začalo plno hráčov využívat za CT..

Jak bys to chtěl zrušit? Dělá se to normálním příkazem, tzn. že ti stačí jen begrip, pak už si jen hraješ s mezerníkem. To samé když se někdo boostuje o rampu, nic k tomu nepotřebuješ. Tudíž to fakt nelze nějak zrušit, ani omezit. :)

A určitě to není zvýhodňování hry pomocí cheatu, ani žádného scriptu :D
27.12.2014 - ALL FURIEN
1.3.2015 - přístup do BL
1.3.2016 - CHH
Uživatelský avatar
ANGEEL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3452
Registrován: 29 lis 2013, 17:46
Bydliště: Liberec

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod N3mO » 28 lis 2016, 20:23

No práve som nevedel ako sa to robí... Ale nehovor mi, že to nie je "nefér" oproti ostatným.. Dobre vieš, že ťa tažko trafiť za CT aj keď to neskáčeš.. No a keď to skáčeš, tak je 100 krát tažší.. :D Si rýchlejší ako speed a obratnejší.. :D A aj dobre vieš, že niektoré kreatúry si tam príde len toto zaskákať.
Dá sa to obmedziť, ako hovorím na zm je vec. Akonáhle skocíš 2 rýchle skoky po sebe, tretí máš automaticky vačšiu gravitáciu.. stačilo by spraviť aj tady a je..
Akože prepáč, ale furien hrajem dajaký ten rok a aj ja mám problém takýchto hráčov trafiť. A to ani nehovorím rých čo začínajú hrať.. Tí musia mať z vás nervy jak sviňa.. :D :D Hneď ich to odradí..
Uživatelský avatar
N3mO
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 547
Registrován: 20 dub 2014, 09:05
Bydliště: Senica

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod xSlayee » 06 pro 2016, 18:35

Ja nvm, ale pridal by som staré knife skiny tým myslím aj SK(Super Knife) ktoré boli v roku 2014 alebo 13 teraz neviem, boli fakt luxus. :D Najviac ten Ice Knife.
Keby bolo možné pridať aj to že by CT mali Super Knife, ako to bývavalo.
A ešte keby bolo možné pridať aj "PROVOKACE" ako je na CS:GO Furiene.
Obrázek
Pridal by som ešte aj to že by aj Anti-furieni mali 3D pohlad.
Pridal by som ešte aj to že keby A-F kempili v rohu alebo nejakú určitú dobu na jednom mieste tak by ich "uspávalo" a dole by im to ukazovalo koľko % kempia ako je to na DD2 alebo na iných publik serveroch..
STEAM:
- Haxo

Bývalé
Obrázek
Súčastné
Obrázek
Obrázek

Negatívne zmýšľanie vytvára prekážky. Pozitívne zmýšľanie ich odstraňuje.
Uživatelský avatar
xSlayee
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 749
Registrován: 06 pro 2014, 18:38

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod SendyPlankton » 18 pro 2016, 12:18 VIP

Ještě mě napadala jedna věc
Když někdo dá hlavu POUZE za furiena, že by dostal 5 babek navíc (Za CT ne, protože to by bylo už moc easy)
Dále mě ještě napadlo. Zrušit klasickou regeneraci a nebo jí ponechat, dát léčení 5hp co 2s a stála by třeba 18-20k

Jinak je to asi vše, co by mě už napadlo, zbytek tu byl vypsán předtím a opakovat to již nechci
Kód: Vybrat vše
https://steamcommunity.com/id/laozyn/

EX - Cs 1,6 Admin
EX - Furien CHH
Uživatelský avatar
SendyPlankton
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1312
Registrován: 05 dub 2015, 17:27
Bydliště: Ostrava

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod pitoslav » 18 pro 2016, 22:36

1.Pridal som by nový item, ktorý by robil vlastne to že ak si ho furien aktivuje tak ho nespomaluje/nezastavuje strielanie zo zbraní, bolo to na serveri na ktorom som hrával predtým a bolo to dosť pecka, názov by som tomu dal niečo ako NOWSLOWDOWN alebo niečo také. Buď by som to dal ako Item dajme tomu za 15K alebo by som to dal do shopu ako je napríklad wallhang. Ak by to bolo v shope a bolo by to po zakúpení len na jedno kolo tak by to bolo dosť blbé ale ak by to bolo napríklad na jednu mapu tak by to bolo dobré. Je to podľa mňa dobrý item ktorý by sa určite začal využívať.

2. Item regeneraciu by som dal za viac peňazí ale s tým že by to uzdravovalo rýchlejšie. Dajme tomu že by to stále 18-20K ale uzdravovalo by to 2-krát tak rýchlo. Cenu by som možno zdvíhol aj vyššie aby to nemal každý ale aby sa na to šetriť oplatilo :)

3. Čital som tu že ak by si za furiena dal niekomu hlavu tak by ti to dalo dajme tomu o 5$ viac, to by tiež nebolo odveci.

4. Zmenil by som VIP skiny konečne :P

Ak mi ešte niečo napadne tak to sem dopíšem.
Jediný spôsob ako získať to, čo chcete, je pomôcť dostatočnému množstvu ľudí získať to, čo oni chcú.

Furien #1
Uživatelský avatar
pitoslav
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 13 bře 2015, 16:24

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Zesh » 19 pro 2016, 15:13 VIP

pitoslav píše:1.Pridal som by nový item, ktorý by robil vlastne to že ak si ho furien aktivuje tak ho nespomaluje/nezastavuje strielanie zo zbraní, bolo to na serveri na ktorom som hrával predtým a bolo to dosť pecka, názov by som tomu dal niečo ako NOWSLOWDOWN alebo niečo také. Buď by som to dal ako Item dajme tomu za 15K alebo by som to dal do shopu ako je napríklad wallhang. Ak by to bolo v shope a bolo by to po zakúpení len na jedno kolo tak by to bolo dosť blbé ale ak by to bolo napríklad na jednu mapu tak by to bolo dobré. Je to podľa mňa dobrý item ktorý by sa určite začal využívať.

2. Item regeneraciu by som dal za viac peňazí ale s tým že by to uzdravovalo rýchlejšie. Dajme tomu že by to stále 18-20K ale uzdravovalo by to 2-krát tak rýchlo. Cenu by som možno zdvíhol aj vyššie aby to nemal každý ale aby sa na to šetriť oplatilo :)

3. Čital som tu že ak by si za furiena dal niekomu hlavu tak by ti to dalo dajme tomu o 5$ viac, to by tiež nebolo odveci.

4. Zmenil by som VIP skiny konečne :P

Ak mi ešte niečo napadne tak to sem dopíšem.


1. Ne, ct by nemali šancu zabiť žiadneho furiena, pretože by ste boli až moc naspeedovaný.

2. Ne

3. Ne

4. uvidí sa
Uživatelský avatar
Zesh
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2592
Registrován: 23 led 2013, 14:43

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Beckapecka2 » 26 pro 2016, 10:48

Ahoj. Na GSku jsem kdysi hrával strašně moc. Vím, že nějak před 2 roky byl velkej boom furienu. Chápu tedy, že bylo přidáno až moc furien serveru. Já sám osobně mám dokonce evip na Furien 5, ale k čemu mi popravdě je, když na serveru jsou max 4 lidi a ostatní hrajou na 2 skoro plných serverech. Tohle mi přijde jako zásadní problem.. Já bych snížil počet těch serveru tak na polovinu. Ale to je už zase na vás že ano.
Dále už tu byly napsány nápady jako snížení freeze timu z granátu a napřiklad i vyměnění map. To jsou taky dva nápady, ke kterým se přikláním.
Chápu, že s rušením serveru a přesouvání X vipek a evipek na jiný musí být spousta práce, ale je to asi ta nejlepší věc co se muže udělat.

To je všechno. S pozdravem Becka :)
Counter-Strike 1.6 Evip Furien 5
BaseBuilder 2
Uživatelský avatar
Beckapecka2
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 20 čer 2013, 16:39
Bydliště: V baraku nekde u Ostravy

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod GrooS » 26 pro 2016, 17:39 VIP

Beckapecka2 píše:Ahoj. Na GSku jsem kdysi hrával strašně moc. Vím, že nějak před 2 roky byl velkej boom furienu. Chápu tedy, že bylo přidáno až moc furien serveru. Já sám osobně mám dokonce evip na Furien 5, ale k čemu mi popravdě je, když na serveru jsou max 4 lidi a ostatní hrajou na 2 skoro plných serverech. Tohle mi přijde jako zásadní problem.. Já bych snížil počet těch serveru tak na polovinu. Ale to je už zase na vás že ano.
Dále už tu byly napsány nápady jako snížení freeze timu z granátu a napřiklad i vyměnění map. To jsou taky dva nápady, ke kterým se přikláním.
Chápu, že s rušením serveru a přesouvání X vipek a evipek na jiný musí být spousta práce, ale je to asi ta nejlepší věc co se muže udělat.

To je všechno. S pozdravem Becka :)


Neboj sami jsme o tom uvažovali ale nemyslíme si že jsou až tak dost nehrané abychom rušili hned několik serverů, zatím tomu dáváme ještě čas. Ale děkujeme ti za tvůj názor :)
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25

PředchozíDalší

Zpět na Furien Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků