Vše ohledně kategorie serverů: Furien Servery

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod AeMko » 28 pro 2016, 18:51

Ahojte tiež by som vám rád napísal niekoľko návrhov. :) Tu sú:

1. Opraviť nože v obchode - tým myslím, že F majú schopnosť, aj keď majú zrovná picknuté HE alebo teleport (napr. PickAxe-dáva väčší dmg aj keď hodíte HE, dá to CTčko aj na jedno HÉčko...) to je celkom blbosť podľa mňa.

2. Neviditeľnosť za F by mala mať časový limit - tým myslím, že F by bol neviditeľný len napr. 10 sek. a potom by sa zviditeľnil.

3. Hráč s SK bude špeciálne označený, aby sa dal rozlíšiť od ostatných F - mohlo by sa to spraviť výraznejším modelom nožíku, alebo by mal iný skin hráča a pod.

4. Skrátiť/zrušiť dobu, kým F môže attakovať po odlepení zo steny - hráči by to podľa mňa privítali, pretože teraz, keď sa odlepím od steny musím spraviť veľkú obkľuku, kým sa vôbec oplatí k hráčovi ísť.

5. WallHang by mali mať aj CT - EVIP : zdarma
- VIP : ako item z obchodu každé kolo

6. Free money - EVIP : 10$ na začiatku kola
- VIP : 5$ na začiatku kola

7. noVIP skiny hráčov - podľa mňa by tiež noVIP hráčov niečo potešilo, keďže väčšina návrhov je len pre VIP/EVIP.. tak by bolo pekné aj pre noVIP niečo vymyslieť. :)

8. Zrušiť niekoľko F-serverov - vyriešil by sa tým aj problém s nedostatkom adminov na polo(prázdnych) serveroch. :)


Ďakujem za prečítanie, niktoré nápady sa mi zdajú byť celkom fajn a mohli by hráčom spestriť a zlepšiť hru, tak snáď som vám trošku pomohol. :)
"You pick up one case, and you pick up another one, and before You know it.. You're burying yourself.. Deeper, Deeper, and Deeper...." Big Dragon.
Uživatelský avatar
AeMko
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 22 říj 2016, 20:30

Re: Návrhy na furien update ?

od Rumcajz » 28 pro 2016, 18:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod ANGEEL » 29 pro 2016, 01:26 VIP

1. Zabije to maximálně hráče, který nemá vestu, tudíž no VIPko..
2. Blbost.. Dejme tomu když furien čeká na plantu, než CT půjdou defusovat.. Strašná výhoda pro CT.
3. Nemyslím si, že by to bylo potřeba, teď poznáš hráče s SK podle zvuku nože.
4. Toto už jsme si vysvětliti.. Prohodit z knifu na he.. ty 2s nejsou tak strašné :D
5. Za mě určitě ne..
6. Myslím si, že vip výhody už jsou teď velké..
7. Určitě ano, zda máš nějaký nápad, rádi si ho poslechneme..
27.12.2014 - ALL FURIEN
1.3.2015 - přístup do BL
1.3.2016 - CHH
Uživatelský avatar
ANGEEL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3451
Registrován: 29 lis 2013, 17:46
Bydliště: Liberec

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod GrooS » 31 pro 2016, 23:07 VIP

5. WallHang by mali mať aj CT - EVIP : zdarma


To by tedy dopadlo :D , CT nám budou lézt po zdech jako novodobý spidermani :D
Tento nápad určitě ne hele, ale dík za nápady :)
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Sn8wMan » 27 bře 2017, 10:30

Přidal bych Fun kolo, ve kterém by se natavilo všem fps_max 150... To by bylo opravdu fun kolo :D
Uživatelský avatar
Sn8wMan
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 07 lis 2016, 19:59
Bydliště: Kroměříž

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod WizEnchikO » 27 bře 2017, 20:40

Koukám, že furien nějak moc upadá tak je čas na upadate vid ? To už se nedá zachránit. Staré časy už jsou fuč. V dnešních furienech převládají děti s PC jak raketa ve kterém si daji fps_modem 1000 a ovveride a pak tomu říkají skill. Ono je fakt paráda, když CT nemusí ani kupovat speed a už je rychlejší jak T. Tomuhle serveru by pomohl jen nastavení fps hodnot na 100 max 150. Jinač, jak už jsem zmínil, mnoho lidí už nebude hrát LOW hru jako je 1.6, v čele je teď goučko, bf1 a overwatch, a ani nedoufám, že si tohle admin přečte. Cc
Obrázek
Uživatelský avatar
WizEnchikO
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 86
Registrován: 12 úno 2013, 18:04

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod SendyPlankton » 27 bře 2017, 23:20 VIP

WizEnchikO píše:Koukám, že furien nějak moc upadá tak je čas na upadate vid ? To už se nedá zachránit. Staré časy už jsou fuč. V dnešních furienech převládají děti s PC jak raketa ve kterém si daji fps_modem 1000 a ovveride a pak tomu říkají skill. Ono je fakt paráda, když CT nemusí ani kupovat speed a už je rychlejší jak T. Tomuhle serveru by pomohl jen nastavení fps hodnot na 100 max 150. Jinač, jak už jsem zmínil, mnoho lidí už nebude hrát LOW hru jako je 1.6, v čele je teď goučko, bf1 a overwatch, a ani nedoufám, že si tohle admin přečte. Cc


Zmenši FPS na hodnoty, který si uvedl a můžou se ty furien servery rovnou zrušit, protože lidi, co mají ve zvyku tahat 500+ FPS to hrát prostě nebudou. Tudíž by hrálo ještě méně lidí než teď.
Kód: Vybrat vše
https://steamcommunity.com/id/laozyn/

EX - Cs 1,6 Admin
EX - Furien CHH
Uživatelský avatar
SendyPlankton
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1312
Registrován: 05 dub 2015, 17:27
Bydliště: Ostrava

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod NZNk1 » 18 dub 2017, 22:25 VIP

Osobne by som si vedel predstaviť nejaký campmeter.. :D Je to dobre aj na afk hráčov a malá pomôcka pre admina.

Campmeter by sa dal dobre využiť pre tých čo sa zakempia pod schody na dosť dlhu dobu, keď tam nieje admin tak ho je skoro nemožné zabiť.. jednie, že tam nahádžete tucet HE..
+ keď je nejaký furien AFK s bombu tak by ho to aspoň zabilo a druhý furien by si bez problému tu bombu zobral, nemusel by čakať kým by ho zabilo nejaké CT..

jedno - tam je to, že keby sa zakempilo viac CTčok pri drope tak by ich to obmedzovalo..
https://www.youtube.com/watch?v=crlt33_zzxw
Uživatelský avatar
NZNk1
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 19 úno 2016, 15:34
Bydliště: Trnava

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod DenTaxx » 04 kvě 2017, 15:31

NZNk1 píše:+ keď je nejaký furien AFK s bombu tak by ho to aspoň zabilo a druhý furien by si bez problému tu bombu zobral, nemusel by čakať kým by ho zabilo nejaké CT...


Nemuselo by ho to zabit to T-čko ale iba by mu to proste po tých 10 sekundách tu bombu vyhodilo keby sa nepohol zo spawnu od začiatku. Tak ako to je v CSGO

e. Angel: Ono to dělá, ale až později
[VIP] knife 4
[ExtraVip] Furien 6, Furien 1 :)
Uživatelský avatar
DenTaxx
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 89
Registrován: 19 lis 2013, 16:08

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Palfy12 » 31 kvě 2017, 21:58

Dejte pryc freez granaty, diky :)
Uživatelský avatar
Palfy12
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 24 lis 2016, 16:29

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Palfy12 » 31 kvě 2017, 21:59

a dajte lock fps na 250 bola by večia sranda :D
Uživatelský avatar
Palfy12
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 24 lis 2016, 16:29

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod KentossBOREC » 31 kvě 2017, 22:05

Takže

za 1. Mapy polka máp tam je dust.. pripojim sa na server hraje sa 2006 dalšia mapa je 2009
2. Freez granát u CT je neuveritelné zlo tie by som odstránil
3. Pridal by som staré FunKolo
4. Možno nejaký item na money napr +15 money za kill aby sa rýchlejšie kupovali itemy
5. Možno by som dal ešte nejaké itemy napr na Movement Speed za CT/ Furiena alebo ako som pisal na money
6. Možno aj nejaký server na "OldSchoolFurien"
Uživatelský avatar
KentossBOREC
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 03 říj 2015, 14:34

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Eucas » 05 črc 2017, 10:30

Zesh píše:A čo tak vám obmedziť FPS na 150 :D potom by som bol zvedavý ako frajery s 1000 fps strafovali :D

Presne to som mal namysli, stačí: fps_max 200 a už by sa trošku pozmenila top15-tka :D :D :oops:
"Postoj chvíľa, si vzácna"

Obrázek
Uživatelský avatar
Eucas
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 611
Registrován: 09 dub 2013, 09:23
Bydliště: Zem

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod F3N0M3N » 27 črc 2017, 17:53 VIP

*Budu opakovat spoustu lidí přede mnou, ale zrušit úplně FREEZE granát.
*A protože jsem už teď nahrál několik hodin bez VIP, tak bych zavedl armory do shopu třeba jen 30 nebo 50 za nějakou rozumnou cenu. Na serverech je teď velký problém, že na téměř každé mapě a hlavně na dustech chodí všichni za CT na mid a Bčko a furieni zase většina chodí přes A. A furien toho snadno využívá v granátech, kdy ho přes upper mid hází na mid k CT spawnu, kde bývá právě v tu dobu největší uskupení CT. Jestliže se tomu chce hráč vyhnout (hlavně ten bez armorů), tak má 2 možnosti : Zůstat na spawnu - spawn kemp - chyba. Jít na A - bude tam sám na 10 furienů - blbost. Tímto by se mohl trochu chránit, že neschytá ve skupině 2-3HE a zbyde mu 5 životů a stejně tak ho nezabije furien s knifem na damage na jednu ráno s HE.
*Zrušit omezení 30 vteřin nebo kolik to je na plant bomby. Myslím, že by to mohlo opět lépe vyvážit mapu a nebo budou CT za blbce. Je to jednoduché hlavně na těch dustech, chodí na plném serveru 10 lidí směr mid a B nebo spodní katy, takže furieni naopak chodí zase všichni přes A, odkud potom útočí. (Samozřejmě se najdou i výjimky, ale je jich málo a většinou končí špatně). Možná bych k otmu vrátil opět náskok antifurienů 3 vteřiny, aby nedocházelo k plantu dřív než se do blízkosti dostane CT - samozřejěm by k tomu, ale nesměli mít freeze granáty, protože tím by to opět způsobilo nestabilitu. Mohli bychom tak docílit, že týmy budou chodit více 50/50 do stran z CT spawnu. Protože pokud budou chodit nadále na jedno místo furieni, pak mohou mít easy plant a "zaujmout" pozice na plantu. (Samozřejmě o tom pořád mluvím v takové zjednodušené formě, ale v praxi to takhle prostě téměř vypadá, neříkejte, že to tak není, možná na ostatních serverech, kde hrává max 10 lidí (mimo Furien 1), kde je to téměř jedno, kam půjdete...)
*Mapy - Mapy jsou totální katastrofa na furienu. Už je to nějaká doba, co se jich spousta odebrala a přidaly se tam nějaké nové. Největší problém je, že je tam tak 4x tolik dust2 map než ostatních, takže ve finále to vypadá tak, že se neustále hraje dust dust dust a až nejde znovu zvolit, tak se jednou zvolí aztec nebo avangard, a pak běží celé kolečko od začátku a takhle pořád do kola, přitom je tam spousta úžasných map např. snowball, furien valley, aztec je super mapa, ale ta je troch učastější, dust castle apod. + by se mohli obnovit dříve odebrané mapy, mně osobně inferno apod. nevadili, i když omezovali možná furieny, když byli neschopní :mrgreen: No rozhodně existuje spousta map, které se vyskytují na různých zahraničních serverech apod., které jsou pro furien jako dělané. Jsou prostorné apod., na několika jsme si už zahrál a neviděl jsem v nich problém. Pokud by o tohle vedení mělo zájem, nemám problém v nějaké vzájemné spolupráci mapy testovat a podat nějaké konkrétní návrhy...
*A na závěr jsem se inspiroval vašimi návrhy na omezení FPS. Osobně v tom vidím problém, že by byl velký úpadek hráčů, už tak jich je tu málo a byli jsme nedávno svědky zrušení tuším 4 serverů a to jich předtím bylo dokonce myslím i 12 a také existoval Furien Night. Osobně bych to teda rozvedl zároveň i do svého dalšího méně realného návrhu. A to, že máme 7 Furien serverů, ale realita je taková, že hrají lidi na Furienu 1 a na zbylých serverech se už sem tam "mihne nějaká noha"".
= využil bych toho a lehce vyhověl více hráčům jednoduchým způsobem, proč nemít každý server trochu něčím jiným specifický? Tady dávám příklad: Furien 1 a 2 zůstane jaký je. Furien 3 bude téměř stejný s rozdílem, že tam budou omezeny fps na fps_max 131 (tohle je moje představa omezení fps, stejná hodnota je i na oficiálních surf speedrunech, jde na tom dělat téměř vše, ale chce to skill, kdyby byla níž než 125 tzn nejspíš fps_max 100, tak už to hráčům omezuje docela kreativitu pohybu). Následně by na Furienu 4 a 5 mohlo být zavedené fun kolo s tím ,že na jednom z nich by mohly být opět omezeny FPS nebo něco. Furien 6 by mohl mít například výš zmiňovaný "starý mód", kde nebyly itemy, anti-furien měl náskok 3 vteřiny a furien mohl ihned plantovat a nebyly tolik upravené dmg některých zbraní (např. mp5, ale tuším zase UMP bylo o něco slabší). A u furienu 7 bych se klidně vrátil k módu Furien Night nebo něco.
:arrow: Je jasné, že z mého posledního návrhu o takové dělení by plynuly určité nevýhody pro portál z hlediska uživatelů (např. by nesouhlasili s tím, že jim nevyhovuje VIP na furienu, který bude jiný než dřív, každopádně všichni tady víme, že podpora nemá problém se zasláním SID a VIP kódu VIP upravit a přehodit na jiný server, jak se tom udělo po zrušení furie nserverů, které tu už nejsou). Pak mě ještě napadá problém u HLstats, že by bylo jednodušší si nahnat jinde statistiky, ovšem řekněme si to na rovinu, už teď to není fér. Na Furienu 1 nyní hraje největší elita a je tam pořád spousta hráčů, takže pokud tomu věnují hodně času, tak si statistiky nahánějí snadněji než někdo z jiného Furienu. Ovšem zase z jiného furienu jim někdo může také konkurovat, i když bude mnohem horší, protože na jeho furienu, pokud má aktivitu, získá například i item, tak může velmi snadno dosahovat vlemi poziviního skóre, protože tam proti němu budou hrát mnohem větší "lamy". Opět mi prosím neříkejte, že to není pravda, zkuste si strávit nějaký čas na jednotlivých furien serverech, jak to tam vypadá.
Naopak mě z toho napadá velké +, hráče furien začne více bavit a nebude to vypadat tak, že se na furien 1 do ranku zapíše už přes 5000 lidí a bude tam neustále plno, ale budou více plné všechny servery, ke hře se vrátí více hráčů a také to zaujme třeba i spoustu nových hráčů atd atd.
Navíc má gamesites poměrně slušnou základnu lidí a v takovém případě, že by se využila a proběhly by tyto různé změny, tak by podle mě mohla furien mód opět dost oživit. Jednak může stránka sama dělat promo na facebooku, ale také je tu spoustu menších, avšak dost sledovaných YouTuberů apod. - já už se aktivně přidávání videí nevěnuji, ale i přes to před pár lety, když ano a už tehdy bylo na mém serveru málo hráčů, tak v případě, že jsem serveru udělal videem/streamem apod. nějaké promo, tak se tam vždy objevila spousta hráčů a spousta jich tam taky zůstala, a pak tam bývalo i mimo natáčení pořád spousta lidí, kteří tam už zůstali hrát. Takže jediné, co to chce, je chtít něco udělat.
Napadá mě toho spousta nové nože, itemy apod., ale to mi přijde zbytečné sem už vypisovat, nemám to úplně promyšlené a bylo by to komplikované, každopádně tohle mi přijde mnohem snadnější a minimálně mé první 4 návrhy by mohly dobře prospět si myslím a téměř bez problémů.
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Flex » 16 srp 2017, 12:06

Zdravím,
pokud píšu to samé, co někdo už zamítl, tak se omlouvám. Napadlo mě, že by se udělalo to, že by si hráči mohli měnit skiny nožů, například by to bylo jako na knife serveru, kde je několik skinů, akorát by tam byly třeba jiné a až by si hráč vybral skin, vybral by si následně vlastnost nože, aby mohl mít každý furien svůj nůž se svojí vlastností, samozřejmě ty vlastnosti by byly zase omezené na VIP a noVIP, to byste už určitě nějak domysleli. Mně osobně by se mi to moc líbilo, protože se mi například líbí nůž s 5%dmg a 5%hp+, ale na co to budu mít, když je tam ten crowbar, který má 2x vlastnosti, a ten se mi nelíbí, takže hraju se základním skinem.
Možná by nebylo úplně od věci přidat ty nože i na antifuriena, kdy by tam byly podobně vlastnosti jako u furiena.

Díky za přečtení, Flex ;)
Flex
Uživatelský avatar
Flex
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 144
Registrován: 13 črc 2015, 15:16

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod LakyM » 05 zář 2017, 22:43

No za mě bych celkem ocenil kdyby se zrušil freez granát protože někdy to celkem dost kazí hru .. :(
Taky bych byl celkem dost rád aby se to nějak nastavilo aby se nemohly hrát furt jen dust mapy .Je celkem dost blbý když příjdu na server a tam je d2 po ní je d2 2006 a nakonec je zas d2 2009.
Celkem by se taky hodilo změnit skin VIP postav to by myslim nebylo špatný. :lol:
A na závěr by dost taky hráču uvítalo nějaké peníze + třeba normální hráč by každe kolo dostal 5 money,Vip třeba 15 a Evip 30 . :twisted:
http://steamcommunity.com/id/StarkyPanky/
Uživatelský avatar
LakyM
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 64
Registrován: 22 srp 2017, 16:24
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Furien Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků