Vše ohledně kategorie serverů: Furien Servery

Návrhy na furien update ?

Příspěvekod GrooS » 03 srp 2016, 17:03 VIP

Zdravím,

za nějakou dobu bychom chtěli udělat po xxx letech update na furienech, a byla by velká škoda kdyby jste nám nenapsali nějaké svoje napády, návrhy na zlepšení furienu ať to už jsou nějaké mapy, itemy ,nějaké novinky do shopu a podobné. Takže pokud máte nějaké napády co by se mohlo přidat , odebrat tak neváhejte a napište nám to. Třeba zrovna váš návrh bude v update :)

Očekáváme že nám sem budete psát jak hráči tak i admini, tak se toho nebojte a sdělte nám vaše nápady :idea: ;)

Edit : Příspěvky které jsou od věci a nemají nic společného s názvem topicu budou smazané..
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25

Návrhy na furien update ?

od Rumcajz » 03 srp 2016, 17:03

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod gajdyNek » 03 srp 2016, 17:12

Dejte pryc freez granaty, diky :)
Uživatelský avatar
gajdyNek
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 116
Registrován: 28 kvě 2016, 20:14

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Red181 » 03 srp 2016, 17:19

Podla mňa je zbytočné ak majú furienu bombu a musia čakať tak dlho aby ju mohli položiť bud to skrátiť alebo to dát preč bolo to lepšie ako to bolo predtým. Spravil by som žeby som spravil nový design furienu shopu aby to bolo trošku krajšie nehovorím, že není ale či by sa dalo tak by som bol rád. A po tretie sa jedná o knife skiny na furienu spravil by som čo sú i na CS:GO skiny aspom 3. A po štvrté aby mali vip alebo extra vip mali možnosť si meniť skiny v furienu na ak47, m4a1, deagl, mp5. To je zatiaľ všetko čo ma napadá.
[CS Admin od 11.11. 2016]
*UHT*PesLes : red zapina scripty
"Piosek": Red je pán
.:$uicideboy$:. KoryCZE : Red zapl adminské AB :D
*DEAD* (VIP) Welyof : Red to KB. :D
*DEAD* Pele10 : Red boch
Uživatelský avatar
Red181
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 479
Registrován: 21 pro 2013, 16:07

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Fnuk » 03 srp 2016, 17:19

Já bych zrušil VIP a freez granáty.
[Akademická práva] - 29.5.2014
[Furien#9 Admin] - 29.6.2014
[All Furiens Admin] - 3.8.2014
Steam ---> fnukiiiseks;
Uživatelský avatar
Fnuk
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 97
Registrován: 18 kvě 2014, 14:30

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Najsr » 03 srp 2016, 17:28 VIP

Red181 píše:Podla mňa je zbytočné ak majú furienu bombu a musia čakať tak dlho aby ju mohli položiť bud to skrátiť alebo to dát preč bolo to lepšie ako to bolo predtým. Spravil by som žeby som spravil nový design furienu shopu aby to bolo trošku krajšie nehovorím, že není ale či by sa dalo tak by som bol rád. A po tretie sa jedná o knife skiny na furienu spravil by som čo sú i na CS:GO skiny aspom 3. A po štvrté aby mali vip alebo extra vip mali možnosť si meniť skiny v furienu na ak47, m4a1, deagl, mp5. To je zatiaľ všetko čo ma napadá.

Dřív tam to omezení plantu nebylo. Věčně se rushovaly planty a kola byla strašně rychlá. Asi proto to bylo zavedeno. :)

Já byl zkrátil dobu trvání toho freeze granátu. (Přijde mi to jako věčnost ,než vyprší)
Uživatelský avatar
Najsr
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 926
Registrován: 26 led 2013, 09:50
Bydliště: Hradec Králové

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod fr0s7 » 03 srp 2016, 17:49

1) Mapy - půlka map ve furien maplistu jsou dust mapy, proto bych nějaké z nich dal pryč. Myslím si, že nejvíc se nabízí de_xdust2gs, de_dust4never a možná de_dustyaztec, kvůli černé obloze, není vidět skoro vůbec furien. Dále bych zrušil mapu de_korfez32 - tu mapu jsem za poslední 2 roky hrál asi 2x, nikdo se v ní nevyzná a je neoblíbená. A jako poslední mapu na zrušení bych dal de_elite_zone - stejný případ jako de_korfez32, málo hraná, neznámá mapa a ještě k tomu je podle mě na furien nehodící se, vzhledem k tomu kolik místa na lítání na ní je. Jako náhrada za tyhle mapy mě napadá: de_afganistan, de_dust, de_kabul.
2) Bomba - Bylo by fajn, kdyby se dalo zase rushovat na planty, ale pochybuju, že se tohle změní, a hru to neovlivňuje nijak závažně, koneckonců dá se prostě počkat 35 vteřin a potom platnout.
3) SK Kola - Možná si někteří pamatují "FUN Kola", kdy CT měli SK a pouze knife. Problém tohoto kola byl, že se hrozně kempilo. Ale já myslím, že by byl dobrý nápad zavést to zpět, protože by to hrozně oživilo hru.
4) Freeze granáty - Freeze granáty sou celkem zlo, ale zase pochybuji, že se to jen tak zruší, proto navrhuji snížení času trvání freezů.
Obrázek
10,000fps
Uživatelský avatar
fr0s7
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 148
Registrován: 31 srp 2015, 14:32
Bydliště: Nástupiště devět a tři čtvrtě

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod LuckONE » 03 srp 2016, 21:44 VIP

Ahoj. Bolo by dobré dať naspet [Fun kola](kedy mali CT super knife) ako už písal Frost! Potom si tu tie Freez granáty...netreba ich zrušiť ale zmenšiť čas trvania Freezu. Určite dať nejaké fajné skiny na Zbrane: Ump, Brokovnicou, M4, Ak, AWP, MP5, usp , Deagle Guľomet. :D Pridať nejaký ten nový Item...(rozmýšľam aký). Zmenšiť nejakú tú cenu Itemov. :) Určite zrušiť nejaké tie mapy ktoré sa nehravajú už skoro vôbec! ;) (Tiež ako pisal Frost)! :) Drop: jak by som to neriešil stačilo by to skrátit o nejakých 5-10sekundy. ;) Zrušiť nejaké Furien servery keďže niekde sa už skoro nehrá...(hrá sa furt na F1, F8,) a na ostatných iba trochu. :) Dať viac slotov na F1 aspon na 35 nebolo by to zlé :) aspon sa poriadne bude hrať! (Ako sa aj ma!) ;)
Ak má ešte niečo napadne tak určite napíšem. ;)

Spozdravom LuckONE alias Tix0! 8-)
"Nie je možné poraziť človeka, ktorý sa nikdy nevzdáva." - Babe Ruth.

CS1.6 Admin -> 27.11. 2020
Ex CSGO Admin -> 19.3. 2022 -> 26.9.2022
Uživatelský avatar
LuckONE
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2501
Registrován: 20 čer 2015, 20:58
Bydliště: Tvrdošín

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod M4RTIN » 04 srp 2016, 09:25

Čus,

Začal bych tím Fun kolem, který už bych tam nevracel, protože většina hráčů na to byla alergická.
Vyměnil bych určitě pár map, ať ty, které zmínil fr0st nebo jiné.
Cenu itemů bych trochu změnil a zapřemýšlel nad novými, určitě bych vyměnil skiny, nebo vlastnosti několik knifů, které jsou v shopu. Nad nějakými novými koly, zkusím zapřemýšlet.

A hlavně bych už změnil hudbu na konci kola. Toť vše. :D
Since 2015
Uživatelský avatar
M4RTIN
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 326
Registrován: 30 čer 2015, 13:37
Bydliště: Česká Lípa

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Zesh » 04 srp 2016, 15:35 VIP

A čo tak vám obmedziť FPS na 150 :D potom by som bol zvedavý ako frajery s 1000 fps strafovali :D
Uživatelský avatar
Zesh
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2592
Registrován: 23 led 2013, 14:43

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Ven0m » 04 srp 2016, 20:37

Ono by stačilo mapy s nižšími texturami, oni by skončily, to snižování fps je samo o sobě blbost, co jsme se spolu bavili zeshi, půlka hráčů by odešla protože by prakticky nic neudělali, krom toho ty mapy co se tu zmiňovali, najděte mapy vhodné pro mod a nebyl by problém, ještě bych rád dodal, na CS:GO Furienu jsou některé itemy které nejsou na 1.6 a myslím že by se tam i hodily.
např.


Furien
1) Poškození zbraně (14.000)- 12% šance že CTčku zůstane 1 náboj v komoře a poté musí nabít.[VIP]


Anti-F
1) Doplňování nábojů (12.000) - Po zabití Furiena se doplní náboje v zásobníku [VIP]

(ceny a dostupnost by se asi ještě změnila, to samé i procentuální šance, pokud by se zalíbilo šlo by o to jak by to fungovalo)

určitě by bylo dobré změnit například skiny postav,
u T asi bude trošku problém s Assasinem, ale co se týče CT, je plno skinů které by se tam mohli hodit
např - http://gamebanana.com/skins/143360
http://gamebanana.com/skins/136884

je tam toho plno, momentálně se mi nechce hledat..

ještě mě tak napadlo co přidat zpět ukazatel poškození, například tlačítko v nastavení kterým by se to dalo vypnout, asi by to byla trošku nevýhoda pro T, ale já bych byl určitě pro ;)


občas si tam zahraju, tak doufám že ten další update bude stejně super jako ten co byl a je.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ven0m
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 729
Registrován: 30 črc 2014, 02:58

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod dominikkriz2323 » 04 srp 2016, 20:43

Zesh píše:A čo tak vám obmedziť FPS na 150 :D potom by som bol zvedavý ako frajery s 1000 fps strafovali :D


Na 150, to je jeste moc, se 60 fps by to bylo OK :D
25.5 2015 CS ADMIN - ALL FURIEN
9.8 2015 CS ADMIN - ALL JAILBREAK
14.9 2015 PŘÍSTUP DO BL
4.12. 2015 CS:GO ADMIN - ALL FURIEN
29.9.2019 CS HLSA- FURIEN
Uživatelský avatar
dominikkriz2323
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3368
Registrován: 19 led 2015, 13:16

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod YamaL » 04 srp 2016, 21:36 VIP

dominikkriz2323 píše:
Zesh píše:A čo tak vám obmedziť FPS na 150 :D potom by som bol zvedavý ako frajery s 1000 fps strafovali :D


Na 150, to je jeste moc, se 60 fps by to bylo OK :D


Možná že jo 60 fps základ :)
TF2 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar
YamaL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 05 čer 2016, 19:47

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod KillerRapper7 » 04 srp 2016, 22:34

Co už tady bylo řečeno. - Můj názor.
Co se týká map tak jak psal frost určitě nějaké zrušit, ale nedokážu si představit furien bez de_dustyaztec která se mi líbí víc než klasická de_aztec. A co se týká de_dust, už jsem zde byl když se přemýšlelo o jejím zrušení a já bych ji z5 uvítal.
Dále fun kolo, tyhle kola jsem chtěl z5 už od jejich zrušení, je sice pravda že porušování pravidel bylo hrozné při těchto kolech ale myslím že by se to dalo omezit kemp metrem, no nedokážu si představit to programování, jestli by se to dalo naprogramovat jen na určitá (fun) kola.
Hraní furien modu.
Osobně si myslím že furien mod už je dost ohraný, pořád ty samé skiny a další.
Zbraně - Skiny na zbraně se dají lehce najít, ja osobně vždy když příjdu na furien mod tak hned si skiny vypínám.
CTčko - Osobně skin ctčka takovej swat chlápek, změna jeho skinu by hře a modu ani moc neuškodila.
Furien - Skin furiena (assassína) mi připadá jako klasika takže výměna skinu by mohla být pouze v případě nahrazení za jiného assassina jinak ne.
Mapy - Co jsem hrával furien na CS:GO tak vzhled map od Venoma byl úchvatný. Ocenil bych nový vzhled map i na 1.6tku ale já nejsem ten kdo to dokáže a takovej čávo nejsem abych jiným rozkazoval. Jinak nové mapy by určitě byly také dobré, ale muselo by se vyřešit to, že hráči by museli přestat votovat opakovaně ty samé dookola a začít hlasovat i pro nové mapy.
Teleport - Tohle jsem už psal svému hl sa, jednalo by se o to že teleport by měl dvě možnosti na výber (stejně jako u normálního HE) na výběr by byly ale jen možnosti: Teleportovat a Neteleportovat.
Teleportovat - Klasický teleport který je i teď.
Neteleportovat - Hodíte teleport, hráč se ohlídne ale vy tam nebudete a můžete ho zabít nebo utéct.
Furien Night - Už je to dlouho co tento server fungoval, nevím proč se server zrušil, ale hráči tam někteří pokud vím hráli, k tomu by se tam mohli zavést i itemy jako Větší viditelnost nebo Granáty které by byly jako flash ale ve smyslu že by hráč neměl bílou ale měl černou obrazovku na nějakou dobu. Tomu je ještě ale čas, takže dokud tento server nebude schválen není potřeba na něho vymýšlet další věci.
Nové itemy :?: - Armádní nůž
Cena: 16 000 - 20 000 (Cena samozřejmě jakkoliv upravit)
:idea: - Možná pouze pro ct, podobný Super knife jakmile se tento item aktivuje ctčko ztratí své zbraně bez možnosti vypnutí itemu (a tím se zabrání vzít si zbraň z5 a zneužívat takto tento item). Samozřejmě hráč by mohl chodit po mapě jen s nožem a tím, že koholiv zabije nožem na jeden hit. Tato věc by se mohla dát kombinovat např s speedem a dalšíma věcma z obchodu.
Popřípadně zvýšit hráči rychlost tak aby (nevím jako rychlost hráč získává při koupení speedu z obchodu) rychlost byla o polovinu menší než při koupení speedu a tak z tohoto itemu neudělat totální Ultra OP Věc.
Lidi mají velkou představivost, zapojte se taky ! :)

e.Rapper7: Koukám na to, rozepsal jsem se možná až moc xD.
Ex CS 1.6 Admin
Ex PP Admin Furien
Ex Pořadatel Furien Turnajů
Uživatelský avatar
KillerRapper7
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 844
Registrován: 23 led 2013, 16:51

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod d0unt » 05 srp 2016, 10:31 VIP

Zrušiť itém MultiJump a rovno dať 3 skoky.
10.1.2016
ex CS 1.6 ADMIN
ex Porušovanie Pravidiel - DeathMatch, Furien, GunGame, Zombie, Jump, Fun, TTT
ex Prístup do banlistu
ex CS 1.6 Cheathunter[Furien]
ex Turnajový administrátor
ex kontrolor Furien Akadémie
https://www.twitch.tv/d0unt
Uživatelský avatar
d0unt
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4453
Registrován: 07 čer 2015, 10:43
Bydliště: Košice

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod eXtr3mer » 05 srp 2016, 12:58

Tento topic tu je aby ste písali svoje nápady - nápad vytvoriť nový item, pridať nové mapy alebo skiny je fajn. Teda nie je :) Fajn by bolo keby ste tie nové skiny skúsili nájsť a dali sem linky, to isté mapy atď ;)
Ďalšia vec je, že Dwandy do nového updatu väčšinou nedáva veci zo staršej vezie - FUN kola, staré skiny a pod. Ale možno bude tento update iný :)
A skiny zbraní? Vyzerajú trochu umelo, ale zistil som, že sú robené a dosť sa aj podobajú na reálne zbrane. Navyše zmena skinov nemá nikdy dlhý efekt + skiny si každý hráč môže ľubovoľne meniť.

FURIEN MINI-UPDATE 4.3.2016
- zrušiť mapy: de_korfez32 , de_rebel , de_elite_zone (nehrané)
- zrušiť mapu de_aztec2 (množstvo bugov)

- nahodiť nové round-end-sounds (18 soundov poslaných HLSA, Dwandy ich už má dávno (mal by))

- zákaz skoku pre Furienov na spawne počas freeztimu - možnosť zneužiť wallhang
- opraviť bug plantu bomby

- nahodiť alebo zameniť za mapu de_dustyaztec mapu de_aztec2014 (by Luther) - http://gamebanana.com/maps/178686
- nahodiť nové round-start-sound - topic založený
- dať FAMAS aj pre VIP, prípadne znížiť jeho cenu
- pridanie P90 by bolo asi moc OP čo? :D alebo Galil? či XM?
- odstrániť item Chytré oko
- nový item (podobný ako Venomov z GO) - po kúpe itemu by v každej zbrani bolo napr. o 10 nábojov viac

Zatiaľ všetko.. :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Další

Zpět na Furien Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků