Vše ohledně kategorie serverů: Trouble in Terrorist Town

Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod Dandeenka » 16 pro 2019, 10:18 VIP

Zdravím, jak jste si jistě všimli, na TTT je malé množství map, což způsobuje, že se často mapy opakují. Je těžké najít mapu, která by pro tento mód vhodná - nebyla ani malá, ani velká, měla nějaké schovky, průlezy a podobná místa, aby mód byl dobře hratelný pro zrádce i detektivy a nevinné, a zároveň aby i dobře vypadala - a neměla žádné bugy.

Budu ráda, když sem budete posílat návrhy na nové mapy - když budou mapy dobré a vyhovující, není problém je nahodit.

PS: Osobně budu moc ráda, pokud sem někdo hodí kvalitní rats - dlouho se po nějaké dívám, ale asi nevím, kde kouknout, aby to nebyla mapa na jedno brdo a zároveň aby splňovala podmínky. Díky. :)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen

Návrhy na nové mapy na TTT

od Rumcajz » 16 pro 2019, 10:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Pilsen

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod Paulie105 » 25 pro 2019, 17:46 VIP

„Protože ten kdo chce příliš moc, může ztratit úplně všechno a kdo chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic..“

Ex-Akademik od 18.3 - 201/150 bodu
Ex-Akademik+ 20.5.2019
Ex-CS Admin All servers - 21.1.2020

Obrázek
Uživatelský avatar
Paulie105
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 508
Registrován: 19 pro 2014, 17:52
Bydliště: Ostrava

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod Paulie105 » 25 pro 2019, 17:51 VIP

omlouvám se za další příspěvek.. bohužel nešel mi upravit...

https://gamebanana.com/maps/206458 zde jsem našel dalši
„Protože ten kdo chce příliš moc, může ztratit úplně všechno a kdo chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic..“

Ex-Akademik od 18.3 - 201/150 bodu
Ex-Akademik+ 20.5.2019
Ex-CS Admin All servers - 21.1.2020

Obrázek
Uživatelský avatar
Paulie105
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 508
Registrován: 19 pro 2014, 17:52
Bydliště: Ostrava

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod Paulie105 » 25 pro 2019, 18:10 VIP

Abych udělal Dandence radost.. přidávám zde 2 rats mapy.. které mi přišli dobré..

https://gamebanana.com/maps/175921


https://gamebanana.com/maps/162319 - Tahle mi obzvlášť přišla pěkná.. a taková zajímavá..
„Protože ten kdo chce příliš moc, může ztratit úplně všechno a kdo chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic..“

Ex-Akademik od 18.3 - 201/150 bodu
Ex-Akademik+ 20.5.2019
Ex-CS Admin All servers - 21.1.2020

Obrázek
Uživatelský avatar
Paulie105
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 508
Registrován: 19 pro 2014, 17:52
Bydliště: Ostrava

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod Septon » 08 led 2020, 22:28 VIP


Tahle mapa pěkná je. Musíme ale pomyslet na hráče se slabší technikou.


Nač přidávat další rats mapu. Tahle mapa mi přijde suchá. Tím pádem nekvalitní a jako na truc přes kopírák cs_mice_final a de_rats_1337.
Hold hledání kvalitní rats mapy je obtížné.
Proto se chci zeptat, jestli je tu někdo natolik zkušený maper, a nedokázal by u mapy cs_mice_final odstranit závadný žebřík který bugoval server.



Tahle mapa mi přijde obzvlášť zajímavá a vyměnil bych ji za playground



Zde se nemohu rozhodnout a vidím to skepticky.
Mohl bych si koupit cokoliv, jen čas ne.

- Clint Eastwood
Uživatelský avatar
Septon
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 505
Registrován: 06 pro 2017, 19:50
Bydliště: Pod Karlovým mostem

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod Dandeenka » 15 led 2020, 13:40 VIP

otevřená textura - vyřazena
Mapa na mě působí podobně jako smazaná cs_opera - bojím se, jestli by se na ní hráči nehledali moc dlouho. Každopádně designově je vcelku hezká, trochu náročnější na orientaci, ale fajn. Za mě by asi šla.


Designově se mi mapa nelíbí, textury jsou nic moc. Vadí mi muzika z bordelu a přijde mi moc velká přičemž všechny přechody jsou pouze po zemi na jedné úrovni - což je škoda. Za mě ne.


Přijde mi, že je na mapě malý počet přechodů mezi různými úrovněmi (země - linka - vrchol skříní). Vadilo mi, že bez padáku jsem musela vždy k žebříku, protože je tam jen jedno umyvadlo a pak kýbl pod lednicí, do kterého se dá skočit právě jen z lednice. Když jsem k ní chtěla dojít, je k ní dlouhý přesun a to jen po podlaze, což je škoda. Jako další mínus bych uvedla banner, že awp se na této mapě banuje, což by asi nebylo problém odstranit, ale je to práce navíc. Mapa nepůsobí na první pohled úplně zle, ale nehrála se mi dobře, za mě ne.

mapa se dá shodit - vyřazena
Hodně hezká mapa, u které jsem z náhledu byla skeptická, ale po zapnutí mě nadchnula. Spousta šachet a tajných cest, hodně míst, kam si vyskákat, zbraně poschovávané po mapě pro krajní nouzi (navíc zbraně nacházející se na TTT). Myslím, že i zrádci by dokázali pozabíjet, že se je kam schovat. Jediné pochyby mám u náročnosti. Za mě ano!

Zároveň budu ráda, když mi dáte feedback na de_rats3 - https://maps.cs-bg.info/maps/cs/1691/
Za mě je sice celkem velká, ale designově se mi líbí a myslím, že by mohla být hratelná.

Díky za návrhy, Dandee.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod Septon » 15 led 2020, 16:18 VIP

Zároveň budu ráda, když mi dáte feedback na de_rats3 - https://maps.cs-bg.info/maps/cs/1691/
Za mě je sice celkem velká, ale designově se mi líbí a myslím, že by mohla být hratelná.


Tahle mapa je velice krásná. Nahradila by rozbitou a dávno odstraněnou micefinal mapu.
Je to Rats mapa. Hlavně mi přijde tak akorát.

Hodně hezká mapa, u které jsem z náhledu byla skeptická, ale po zapnutí mě nadchnula. Spousta šachet a tajných cest, hodně míst, kam si vyskákat, zbraně poschovávané po mapě pro krajní nouzi (navíc zbraně nacházející se na TTT). Myslím, že i zrádci by dokázali pozabíjet, že se je kam schovat. Jediné pochyby mám u náročnosti. Za mě ano!


S touhle mapou bych ještě počkal a popřemýšlel. Na TTT je mapa od Unyversala. Je velmi pěkná a neříkám nic. Ale je nespočet hráčů kteří mají problém s tím, že ze 100 fps jim to dropne na nějakých 40-50.
Takže si myslím že jedna náročnější mapa stačí. Gardens nedoporučuji.
Mohl bych si koupit cokoliv, jen čas ne.

- Clint Eastwood
Uživatelský avatar
Septon
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 505
Registrován: 06 pro 2017, 19:50
Bydliště: Pod Karlovým mostem

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod CoderPro » 26 led 2020, 20:06 VIP



Zajimava mapa, na zpusob crackhouse, nebylo by od veci ji pridat, kola by byla rychla a nikdo by zbytecne nepadal z vysokych mist, jak je na TTT zvykem u nemotornejsich hracu. Za me pridat



Podle me jen napodobenina cs_rats_1337... Zbytecne nahazovat mapu, ktera ma jen par uprav a ke vsemu ne dobrych... Za me nepridavat

Zároveň budu ráda, když mi dáte feedback na de_rats3 - https://maps.cs-bg.info/maps/cs/1691/
Za mě je sice celkem velká, ale designově se mi líbí a myslím, že by mohla být hratelná.


Pro me je tahle mapa srdcovka, na ktere mam nahrano desitky hodin, da se tam pohybovat bez padaku, docela dost sachet a mist, kde by se mohl zradce schovat, coz je celkem minus a akorat by kola byla zdlouhava, na zkousku bych ji pridal
Maybe nothing in this life happens by accident. As everything happens for a reason, our destiny slowly takes form...
Uživatelský avatar
CoderPro
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 250
Registrován: 18 čer 2018, 08:48
Bydliště: CS 1.6 | TTT #1

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod AndroGamer » 02 bře 2020, 20:10

AndroGamer
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 13 srp 2019, 09:40

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod AndroGamer » 02 bře 2020, 20:13

AndroGamer
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 13 srp 2019, 09:40

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod Dandeenka » 05 bře 2020, 08:56 VIP

AndroGamer píše:https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1208282827
AndroGamer píše:https://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?l=czech&id=253784839


Jedná se o mapy pro Garry's Mod, ne CS 1.6, ale díky za snahu. ;)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod DeeDee21 » 22 bře 2020, 00:05 VIP

[EVIP] JailBreak #5
[VIP] Pintball 1
[EVIP] Deathrun
[EVIP] Zobie blood 1
[EVIP] Troble in town 1

[VIP] Jump Server
[VIP] Dust2 Only #1
[EVIP] JailBreak #1
[VIP] Knife #1
[EVIP] Capture Flag #1
Uživatelský avatar
DeeDee21
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 393
Registrován: 23 zář 2017, 08:22
Bydliště: Česká Třebová

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod Septon » 04 dub 2020, 13:21 VIP

Co tahle mapa? https://gamebanana.com/maps/161866
de_wanted

Přijde mi velice atraktivní tahle mapa.

e. Dandee: líbí se mi, jen by se musela zadělat ta studna, ze které se nedá dostat.. Dost jsem se ztrácela, ale to je asi otázkou času, mapa je to hezká.
Mohl bych si koupit cokoliv, jen čas ne.

- Clint Eastwood
Uživatelský avatar
Septon
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 505
Registrován: 06 pro 2017, 19:50
Bydliště: Pod Karlovým mostem

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod Besmen » 02 kvě 2020, 18:00

Podle mě na serveru málo map není ale hráči si spíš vybírají mapy která mají nejraději a proto je hrají častěji (nebo je opakují) Jestli jste si někdy všimli tak pro jediné mapy které hráči hlasují jsou Rio, Macdonald, Assault, familyguy. (nejhranější mapy).
kdyby se mapy nuceně střídali (protáčení všech map) tak by podle mého hráči byli nespokojení a stále by si na to stěžovali (podle mého názoru) Samozřejmě že by to chtělo nové mapy, ale podle mého by stačila jedna dobrá, kterou by si hráči oblíbili a začlenili je mezi nejhlasovanější mapy.
Uživatelský avatar
Besmen
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 02 kvě 2020, 17:32

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod Dandeenka » 04 kvě 2020, 12:54 VIP

Besmen píše:Podle mě na serveru málo map není ale hráči si spíš vybírají mapy která mají nejraději a proto je hrají častěji (nebo je opakují) Jestli jste si někdy všimli tak pro jediné mapy které hráči hlasují jsou Rio, Macdonald, Assault, familyguy. (nejhranější mapy).
kdyby se mapy nuceně střídali (protáčení všech map) tak by podle mého hráči byli nespokojení a stále by si na to stěžovali (podle mého názoru) Samozřejmě že by to chtělo nové mapy, ale podle mého by stačila jedna dobrá, kterou by si hráči oblíbili a začlenili je mezi nejhlasovanější mapy.


Nedávno byla nahozená fixnutá verze mapy mice_final (od našeho šikovného chicka) a ta se vcelku chytla. Bohužel to není snadné najít mapu, která se bude líbit a bude vyhovovat módu..
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen

Další

Zpět na Trouble in Town servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků